Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: The Force Unleashed

Twórcy cyklu Force Unleashed zakładają nowe studio

Adrian Werner, 16 października 2010, 13:08

Wczoraj pisaliśmy o nowym studio deweloperskim założonym przez byłych pracowników LucasArts, w tym ludzi odpowiedzialnych za serię Force Unleashed. Najnowszy wywiad dostarczył sporo informacji na temat planów tego zespołu.

Trzecia odsłona Star Wars: The Force Unleashed ciągle rozważana

Jiker, 7 października 2010, 09:35

Jeśli wierzyć Julio Torresowi, głównemu projektantowi Star Wars: The Force Unleashed II, trzecia odsłona przygód Starkillera jest ciągle rozważana, mimo że w sierpniu świat obiegły plotki o wstrzymaniu produkcji gry i zwolnieniu części załogi odpowiedzialnej za opracowanie drugiej odsłony TFU.

Znamy datę premiery Star Wars: The Force Unleashed II

Adrian Werner, 5 maja 2010, 09:07

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wiemy już kiedy należy się spodziewać premiery kontynuacji przygód Starkillera.

Pierwsze obrazki i grafiki z gry Star Wars: The Force Unleashed II

Hed, 3 maja 2010, 10:37

W sieci pojawiły się obrazki z gry Star Wars: The Force Unleashed II, pochodzące z nowego numeru jednego z magazynów branżowych (Gamekyo). Nienajlepszej jakości ujęcia pokazują elementy znane fanom Gwiezdnych wojen, czyli miecze świetlne, charakterystyczne postacie, czy machiny kroczące. Prace nad produkcją zostały potwierdzone w grudniu ubiegłego roku.

7 milionów sprzedanych egzemplarzy Star Wars The Force Unleashed

Gambrinus, 22 lutego 2010, 12:17

Pomimo niezbyt pozytywnych recenzji, Star Wars: The Force Unleashed odniosła spory komercyjny sukces. Kilka dni temu LucasArts opublikowało dane, z których wynika, że sprzedaż produkcji przekroczyła kolejną magiczną barierę. W sumie gra rozeszła się dotychczas w 7 milionach egzemplarzy.

Wieści ze świata (BioShock 2, Army of Two: The 40th Day, Star Wars: The Force Unleashed) 18/12/09

Jiker, 18 grudnia 2009, 13:54

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy Tex Murphy, nowy format płyt Blu-ray, Osiągnięcia/Trofea w BioShock 2, data premiery Mega Man 10 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Brutal Legend, The Beatles: Rock Band, Final Fantasy XIII) 1/09/09

Jiker, 1 września 2009, 15:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: firmware 3.00 dla PlayStation 3, demo Brutal Legend, obchody rocznicowe Warhammer Online, The Beatles: Rock Band i koszt zakupu praw do muzyki liverpoolskiej czwórki i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09

Jiker, 28 sierpnia 2009, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition także na pecetach

Hed, 25 lipca 2009, 14:56

LucasArts zapowiedział kolejny pakiet DLC do Star Wars: The Force Unleashed oraz specjalną edycję gry, znaną jako Ultimate Sith Edition, która pojawi się także na pecetach! Pierwowzór został wydany tylko na konsole. Wygląda na to, że firma chce się zrehabilitować za odwrócenie się od posiadaczy komputerów. Otrzymają oni wydanie zawierające dodatki i jedną ekskluzywną misję.

Wieści ze świata (Killzone 2, Dante's Inferno, Prince of Persia) 21/07/09

Jiker, 21 lipca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź niekonwencjonalnego Retro/Grade, data premiery kolejnego DLC do Killzone 2, komiks na podstawie Dante’s Inferno, plakaty reklamujące film Prince of Persia, nowa gra ekipy 2D Boy i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra Roku 2008 – Gramy w nominowanych! Cz.1

Filip „fsm” Grabski, 23 lutego 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a od dzisiaj zaczynamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zaczynamy z pierwszą czwórką.

Star Wars The Force Unleashed bije wszelkie rekordy!

Maciej Śliwiński, 11 lutego 2009, 18:55

Star Wars: The Force Unleashed bije wszelkie rekordy sprzedaży. Wydana przez LucasArts gra od daty sierpniowej premiery w ubiegłym roku została zakupiona ponad 5,7 miliona razy co plasuje ją na pierwszym miejscu ze wszystkich tytułów bazujących na świecie Gwiezdnych Wojen.

Gra Roku 2008: Najlepsza muzyka i dźwięk – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 10 lutego 2009, 14:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Star Wars: The Force Unleashed nagrodzone za scenariusz

Jiker, 10 lutego 2009, 10:50

Niecały miesiąc po ogłoszeniu listy gier nominowanych do nagrody za najlepszy scenariusz, Amerykańskie Stowarzyszenie Scenarzystów Filmowych (Writers Guild of America) wybrało wielkiego zwycięzcę. Okazała się nim fabuła Star Wars: The Force Unleashed skonstruowana przez kwartet scenarzystów: Hadena Blackmana, Shawna Pitmana, Johna Stafforda oraz Camerona Suey’a.

Nominacje do nagrody za najlepszy scenariusz gry

Maciej Śliwiński, 13 stycznia 2009, 13:40

Scenarzyści zza oceanu nie tylko strajkują. Amerykańskie Stowarzyszenie Scenarzystów Filmowych (Writers Guild of America) ogłosiło dziś nominacje do nagrody za najlepszy scenariusz gry komputerowej.

GTA IV najlepszą grą roku 2008 według The Times

Hed, 9 grudnia 2008, 11:59

The Times zaprezentował listę 10 najlepszych elementów kończącego się właśnie roku w rozmaitych kategoriach. Stworzono między innymi ranking najciekawszych produktów przemysłu rozrywki elektronicznej, uwzględniając nie tylko wysokobudżetowe produkcje, ale i nieco prostsze formy deweloperskie. Szczyt listy okupuje jedna z najlepiej ocenianych gier w historii – Grand Theft Auto IV.

Dodatki do The Force Unleashed już dostępne

Jiker, 5 grudnia 2008, 11:32

Firma LucasArts udostępniła wreszcie zapowiedziane w sierpniu dodatki do gry akcji The Force Unleashed. Zestaw postaci oraz zupełnie nowy poziom rozgrywający się w świątyni Jedi mogą zakupić zarówno posiadacze Xboxa 360, jak i PlayStation 3.

Kondycja trzech największych światowych rynków gier

Hed, 12 listopada 2008, 09:15

Najnowsza odsłona serii Madden NFL zanotowała niezwykle wysoką sprzedaż w trzecim kwartale tego roku, plasując się na pierwszym miejscu opracowanego rankingu. Odpowiadają za niego firmy NPD Group, GfK Chart-Track Limited oraz Enterbrain, które zdecydowały się przyjrzeć światowej sprzedaży gier, wskazując najpopularniejsze pozycje oraz kondycję trzech najbardziej dojrzałych rynków.

PC Gaming Alliance daje klapsa LucasArts

Animol, 20 października 2008, 14:16

Randy Stude, prezes PC Gaming Alliance, dosłownie „zjechał” LucasArts za to, że Star Wars: The Force Unleashed – najszybciej sprzedająca się gra tego wydawcy i wielki hit ostatnich tygodni - nie zostaje wypuszczona w wersji na komputery osobiste.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - Star Wars: The Force Unleashed na PS3 za 169,90 zł

Przemysław Zamęcki, 10 października 2008, 10:00

Październikowe Szaleństwo Cenowe, to najlepsza okazja, aby za niewielkie pieniądze zaopatrzyć się w ciekawe tytuły z oferty naszego Sklepu GRY-OnLine. Dotychczas zaproponowaliśmy Wam ciekawe promocje na takie tytuły, jak S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, Uncharted: Drake’s Fortune, Devil May Cry 4 i The Settlers: Wschodnie Królestwa. Pora więc, na odkrycie kolejnej karty.

Poradnik: Star Wars: The Force Unleashed

Redakcja GRYOnline.pl, 6 października 2008, 18:22

„Witam w poradniku przeznaczonym dla adeptów Ciemnej Strony Mocy posiadających konsole PlayStation 3 lub Xbox 360. Star Wars: The Force Unleashed pozwala wcielić się w jednego z wojowników Sithów, tajnego ucznia lorda Vadera o pseudonimie Starkiller."

Premiery gier w Polsce (22-28 września)

Vercetti, 1 października 2008, 19:03

Z lekkim opóźnieniem, jednak z pełną dbałością o detale, przygotowaliśmy dla Was listę gier, które ukazały się na polskim rynku w minionym tygodniu. Tym razem w zestawieniu znalazło się pięć pozycji, z czego tylko dwie powędrowały do posiadaczy pecetów.

Będą dodatki do Star Wars The Force Unleashed

Jiker, 1 października 2008, 11:37

Star Wars: The Force Unleashed niemal bez wysiłku uzyskało miano najszybciej sprzedającej się produkcji osadzonej w realiach uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie dziwi więc fakt, że twórcy, firma LucasArts, zdecydowali się na szybkie wykorzystanie sytuacji i zapowiedzieli opublikowanie w sieci dwóch, najpewniej płatnych rozszerzeń, dzięki którym będą w stanie zarobić na swej złotej kurze kilka dodatkowych dolarów.

The Force Unleashed najszybciej sprzedającą się grą LucasArts

vampire, 24 września 2008, 10:14

Przedwczoraj podaliśmy nieoficjalne wyniki sprzedaży Star Wars: The Force Unleashed, według których łącznie na wszystkie dostępne platformy - PS2, PS3, Xbox 360, PSP, Nintendo DS i Wii - rozeszło się milion egzemplarzy gry. Okazuje się jednak, że dane te były mocno zaniżone - według informacji zaprezentowanych wczoraj przez LucasArts w niespełna tydzień od daty światowej premiery.

Milion egzemplarzy Star Wars The Force Unleashed

Jiker, 22 września 2008, 11:35

Star Wars: The Force Unleashed miało warunki ku temu, by stać się pozycją ze wszech miar udaną. Jest jednak inaczej, o czym świadczą nie tylko „zaledwie” dobre recenzje (redakcja naszego serwisu oceniła produkcję LucasArts na 71%), ale także nie stroniące od wyrzutów komentarze graczy. Szeroko zakrojona promocja tytułu pozwoliła mu jednak osiągnąć sprzedaż stojącą na wysokim poziomie.