Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gothic 3: Zmierzch Bogów

Klimat Górniczej Doliny nie powróci

Lynx, 5 czerwca 2014, 13:01

Kolonia karna. Miejsce, do którego trafiają największe szumowiny. Miejsce, do którego trafił również nasz bohater z bliżej niewyjaśnionych przyczyn. Za parę lat Bezimienny będzie znany jako Rhobar III w całej Myrtanie. To tutaj ma swój początek saga Gothic. Coś mi się wydaje, że klimat tego miejsca już chyba nie powróci.

Pełne prawa do marki Gothic wrócą do Piranha Bytes

Soviet, 11 kwietnia 2011, 17:50

Na stronie czeskich fanów serii Gothic pojawił się ciekawy wywiad z jednym z założycieli studia Piranha Bytes. Mike Hoge odpowiada w nim na wiele pytań, dotyczących zarówno flagowej serii niemieckiego producenta, jak i kondycji gier RPG w ogóle. Szczególnie interesujące dla wszystkich fanów przygód Bezimiennego jest ostatnie pytanie, w którym Mike deklaruje, że JoWood stracił już prawa do marki.

Gothic 3: Zmierzch bogów - poprawiona edycja już dostępna

Arakin, 23 marca 2011, 09:25

Zgodnie z zapowiedziami w Sieci opublikowana została fanowska łatka do samodzielnego dodatku Gothic 3: Zmierzch Bogów, przygotowana przez Mad Vulture – wyselekcjonowaną grupę miłośników marki wykreowanej przez Piranha Bytes.

Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition jeszcze w tym tygodniu

Rock Alone, 21 marca 2011, 13:16

Gothic 3 to gorący temat, ale tylko wtedy, kiedy mowa o poprawkach, patchach i aktualizacjach. Za ich pośrednictwem ciągle próbuje się podnieść poziom tej dosyć nieudanej technologicznie produkcji. Tym razem przyszła pora na dodatek Zmierzch Bogów, który także nie uniknął masy błędów, co widać chociażby po liście poprawek. Na tę składa się bowiem kilkaset pozycji.

Wielka łata do gry Gothic 3: Zmierzch Bogów dopiero w przyszłym roku

TommiK, 27 grudnia 2010, 08:57

Długo oczekiwana łata do gry Gothic 3: Zmierzch Bogów, która w końcu powinna doprowadzić ten dodatek do stanu używalności, zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2011 roku – taką informację przekazał przed świętami Glockenbeat, członek powołanego przez firmę JoWooD zespołu, zajmującego się tworzeniem poprawki.

Zapowiedziano patch do Gothic 3: Zmierzch Bogów

Olek, 2 listopada 2010, 14:01

Wyczekiwana przez graczy duża łata do Gothic 3: Zmierzch Bogów ukaże się jeszcze w tym roku. Informację tę przekazało studio Mad VulTure Games utworzone przez przez ludzi związanych z Community Patch Team, czyli grupą zapaleńców, którzy przygotowali wcześniej patch 1.7 do bazowej gry.

Arcania: Gothic 4 - ujawniono zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej

Adrian Werner, 9 września 2010, 09:28

Premiera gry Arcania: Gothic 4 zbliża się coraz większymi krokami. CD Projekt, czyli wydawca tego tytułu na rodzimym rynku, ujawnił co będzie wchodzić w skład Edycji Kolekcjonerskiej.

Nowe materiały graficzne z Arcania: Gothic 4

Adrian Werner, 24 kwietnia 2010, 12:40

Wszystkich graczy czekających na najnowszą odsłonę cyklu Gothic (a tych wśród naszych czytelników nie brakuje) powinien zainteresować sporych rozmiarów zestaw screenów, który właśnie pokazał się na sieci.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.12

Filip „fsm” Grabski, 10 marca 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Dzisiaj kolejna trójka.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 grudnia 2008)

Jiker, 12 grudnia 2008, 13:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: zabawa w sklep zoologiczny, plotki o sprzedaży Electronic Arts, Valve wraca do wspierania Team Fortress 2, NXE sukcesem, Warhammer Online załatany, patch do Gothic 3: Forsaken Gods jeszcze w tym roku i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (1-7 grudnia)

Vercetti, 8 grudnia 2008, 06:14

Stało się. Po miesiącach nerwowego wyczekiwania na rynku zadebiutowała wreszcie pecetowa wersja Grand Theft Auto IV. O tym, że była to dla polskich graczy najgłośniejsza premiera tego roku, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mało kto spodziewał się jednak, że GTA IV wywoła u nabywców aż tak wielkie emocje i na kilka dni przyćmi zupełnie temat innych, wypuszczonych w tym samym czasie, tytułów.

Gothic 3: Zmierzch bogów już w polskich sklepach

Hed, 5 grudnia 2008, 17:04

Firma CD Projekt poinformowała, że oczekiwany dodatek do trzeciej części Gothica znajduje się już na polskich półkach sklepowych. Dodatek nie wymaga posiadania podstawowej wersji gry i na pewno zainteresuje miłośników serii, gdyż opowiada zupełnie nową historię, będąc jednocześnie swoistym pomostem pomiędzy kolejnymi odsłonami tego fantastycznego świata. Czy warto było czekać?

JoWooD przeprasza za pełną bugów Gothic 3: Forsaken Gods

Elrond, 29 listopada 2008, 14:20

Seria gier fabularnych Gothic zapewne na długo pozostanie w pamięci fanów gatunku, jednak niekoniecznie z tych powodów jakich oczekiwaliby twórcy. Cykl oprócz ciekawego świata czy wielu innowacyjnych elementów zapisał się też mało chlubie – ogromną ilością problemów podczas rozgrywki.

Dziś światowa premiera dodatku do Gothic 3

Filip „fsm” Grabski, 21 listopada 2008, 10:10

Firma JoWood oznajmia z dumą, że dzisiaj ma miejsce premiera pierwszego rozszerzenia do Gothic 3. Zmierzch Bogów jest już dostępny w zachodnich sklepach oraz w wersji elektronicznej.

Gothic 3: Zmierzch Bogów w Polsce 4 grudnia

Filip „fsm” Grabski, 19 listopada 2008, 14:36

Dodatek do gry Gothic 3 (który ledwie tydzień temu osiągnął status gold) posiada już pewną na 100% datę premiery w naszym kraju – polskie sklepy Zmierzch Bogów otrzymają 4 grudnia 2008 roku.

Gothic 4 wciąż odległy, nadchodzi dodatek do Gothica 3

Hed, 14 listopada 2008, 21:05

Firma JoWooD, posiadająca obecnie prawa do marki Gothic, stworzonej w 2001 roku przez Piranha Bytes, przekazała redaktorom Eurogamera, że kolejna odsłona tej świetnej serii pojawi się na półkach sklepowych nie wcześniej niż w późnym okresie roku 2009. Tego mogliśmy się już domyślać wobec wcześniejszych zapowiedzi, według których w maju tego roku tytuł wciąż był we wczesnej fazie produkcji.

Gothic 3: Forsaken Gods osiągnął złoty status

vampire, 10 listopada 2008, 17:57

Dobra wiadomość dla fanów świata Gothica - dziś pierwszy samodzielny dodatek do trzeciej odsłony serii osiągnął złoty status i powędrował do tłoczni. Przewidywana przez wydawcę, firmę JoWooD, światowa premiera gry powinna odbyć się już 21 listopada. W Polsce wydania i polonizacji programu podjęła się firma CD-Projekt, do sklepów trafi on 4 grudnia w sugerowanej przez dystrybutora cenie 79,90 zł.

Znamy datę polskiej premiery Gothic 3: Forsaken Gods

Crash, 10 października 2008, 14:33

Dzięki uprzejmości CD Projekt poznaliśmy oficjalną datę polskiej premiery Gothic 3 Forsaken Gods. Debiut długo oczekiwanego dodatku do Gothica 3 nastąpi pod koniec przyszłego miesiąca. Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 79zł.

Nowy trailer i termin premiery dodatku do Gothic 3

Ramsik, 1 października 2008, 09:17

W sieci pojawiły się kolejne materiały dotyczące Gothic 3: Forsaken Gods, pierwszego oficjalnego rozszerzenia do trzeciej części tego cyklu gier cRPG. Wydawca postanowił opublikować nowy trailer, precyzując w nim datę premiery dodatku.

Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3

Ramsik, 21 sierpnia 2008, 11:35

W sieci pojawiło się kilkanaście nowych screenów, przedstawiających w akcji Gothic 3: Forsaken Gods. Pochodzą on z targów w Lipsku i pokazują grywalną wersję gry, bez żadnych upiększeń i retuszów. Widzimy też cały interfejs.

Nowa gra autorów serii Gothic ujawniona!

Przemysław Zamęcki, 6 sierpnia 2008, 14:59

Myślisz Piranha Bytes, mówisz Gothic. Niemieckie studio doskonale znane jest fanom gier RPG, którym dane było zanurzyć się w pełne niebezpieczeństw przygody rozgrywające się w kolonii karnej, jej okolicach, czy później w krainach Myrthana, Varrant czy Nordmar.

Za 6 dni poznamy szczegóły na temat nowej gry twórców serii Gothic

artoor, 31 lipca 2008, 09:00

Informacja o przygotowywanym przez niemieckie studio Piranha Bytes nowym projekcie pojawiła się przed ponad rokiem i jasno mówiła, że twórcy serii Gothic pracują nad grą, niepowiązaną z ich dotychczasowymi produkcjami. Niestety od tego czasu nasza wiedza o tym projekcie praktycznie w ogóle nie powiększyła się. Deep Silver, nowy partner firmy, w końcu postanowił zakończyć ciszę i poinformował o starcie strony internetowej gry, o nazwie roboczej RPB.

Forsaken Gods samodzielnym dodatkiem do Gothica 3

Vercetti, 24 lipca 2008, 11:20

Mimo tego, że po rozstaniu z JoWoodem studio Piranha Bytes nie stworzy już czwartej odsłony Gothika, autorzy popularnej w Niemczech i Polsce serii gier cRPG zamierzają godnie pożegnać się z fanami swojego cyklu. W ostatnim kwartale bieżącego roku firma zakończy pracę nad projektem Forsaken Gods, będącym dodatkiem do Gothika 3.