Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2010, 08:57

autor: TommiK

Wielka łata do gry Gothic 3: Zmierzch Bogów dopiero w przyszłym roku

Długo oczekiwana łata do gry Gothic 3: Zmierzch Bogów, która w końcu powinna doprowadzić ten dodatek do stanu używalności, zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2011 roku – taką informację przekazał przed świętami Glockenbeat, członek powołanego przez firmę JoWooD zespołu, zajmującego się tworzeniem poprawki.

Długo oczekiwana łata do gry Gothic 3: Zmierzch Bogów, która w końcu powinna doprowadzić ten dodatek do stanu używalności, zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2011 roku – taką informację przekazał przed świętami Glockenbeat, członek powołanego przez firmę JoWooD zespołu, zajmującego się tworzeniem poprawki. Patch miał pierwotnie pojawić się w grudniu, ale ze względu na ogrom prac, jego premiera musiała zostać przełożona.

Wielka łata do gry Gothic 3: Zmierzch Bogów dopiero w przyszłym roku - ilustracja #1

Przygotowaniem łatki zajmuje się osiem utalentowanych osób ze środowiska fanów Gothica, którzy funkcjonuja pod nazwą Community Patch Team. Zespół ten ma już na swoim koncie ogromnego patcha do trzeciej odsłony cyklu – każdy kto miał okazję sprawdzić go w boju, wie zapewne, jak wiele rzeczy zostało w nim dodanych lub usprawnionych. Nic dziwnego, że z łatą do Zmierzchu Bogów wiązane są podobne nadzieje.

Na umilenie oczekiwania na łatkę Glockenbeat podzielił się nową tapetą na pulpit. Możecie ją zobaczyć powyżej, pakiet zawierający grafiki w różnych rozdzielczościach znajduje się tutaj.