Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sword of the Stars

Sword of the Stars 2 - nowe informacje i pierwsze screeny

Adrian Werner, 18 czerwca 2010, 09:24

W styczniu firma Paradox Interactive ujawniła, że trwają pace nad kontynuacją kosmicznej strategii Sword of the Stars. Twórcy tego tytułu obecni byli na tegorocznym E3 i wzięli udział w wywiadzie z fanami. Dzięki temu otrzymaliśmy sporo nowych informacji oraz pierwsze screeny.

Sword of the Stars II oraz inne nowe gry Paradox Interactive

Adrian Werner, 23 stycznia 2010, 09:05

Pisaliśmy już o Paradox Interactive Convention 2010, czyli imprezie zorganizowanej przez znanego głównie ze skomplikowanych gier strategicznych szwedzkiego wydawcę. Zlot dobiegł już końca, przynosząc nam masę ciekawych wieści. Wśród nich znalazły się także informacje o nowych tytułach, jakie Paradox ma obecnie w produkcji.

Wieści ze świata (Age of Conan, Sword of the Stars, PixelJunk) 26/05/09

Jiker, 26 maja 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: trzecie rozszerzenie do Sword of the Stars, Bionic Commando Rearmed na Xboksa 360 za pół ceny, konkurs Age of Conan: Hyborian Adventures i inne. Zapraszamy do lektury.

Powstanie kontynuacja Sword of the Stars

Jiker, 16 października 2008, 14:54

Z informacji ujawnionych przez Chrisa Gerspachera w wywiadzie udzielonym serwisowi GameShark wynika, że twórcy popularnej strategii kosmicznej Sword of the Stars, firma Kerberos Productions, planują już deweloping oficjalnej kontynuacji historii czterech ras: Ludzi, Hiverian, Tarkasian i Liirian.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 kwietnia 2008)

Jiker, 10 kwietnia 2008, 10:40

Edycja Kolekcjonerska Sword of the Stars w złocie, BBC Player dla Wii już dostępny, kampania reklamowa Kane & Lynch zablokowana, premiera Pirates vs. Ninjas Dodgeball opóźniona, kolejna łatka do Burnout Paradise już wkrótce – zapraszamy Was do lektury codziennych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskiej Sword of the Stars

ult, 30 stycznia 2008, 07:21

Firma Lighthouse Interactive zapowiedziała wydanie kolekcjonerskiej edycji Sword of the Stars. Zestaw złożony będzie z dwóch gier stworzonych przez Kerberos Productions - Sword of the Stars i niesamodzielnego dodatku: Born of Blood oraz kilku innych ciekawych bonusów.

Twórcy Sword of the Stars pracują nad nową grą

Metatron, 24 stycznia 2008, 11:32

Twórcy Sword of the Stars, Kerberos Productions, przygotowują kolejną osadzoną w dalekiej przyszłości grę na PC, NorthStar. Tym razem zamiast strategii możemy spodziewać się produkcji RPG nastawionej na handel i eksplorację kosmosu.

Już w kwietniu premiera pierwszego dodatku do gry Sword of the Stars

Jiker, 26 lutego 2007, 16:03

Wydawca Lighthouse Interactive ogłosił, że w połowie kwietnia 2007 roku dostarczy do sklepów pierwszy dodatek do strategii kosmicznej Sword of the Stars, noszący podtytuł Born of Blood.

Sword of the Stars w brytyjskich sklepach

Krooliq, 11 września 2006, 12:49

Firma Lighthouse Interactive poinformowała, że strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, czyli gra o nazwie Sword of the Stars, trafiła już do sklepów na terenie Wielkiej Brytanii.

Sword of the Stars w "złocie"

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2006, 10:22

Przedstawiciele firmy Lighthouse Interactive wystosowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe dotyczące gry Sword of the Stars. Ta strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez studio Kerberos Productions osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Już wkrótce demo Sword of the Stars

eLKaeR, 23 lipca 2006, 12:44

Kosmiczna gra strategiczna, zatytułowana Sword of the Stars, powinna ujrzeć światło dzienne już w październiku bieżącego roku. Zabawa przypominać ma serię Master of Orion i Galactic Civilizations – o tym, czy faktycznie tak będzie, przekonamy się już wkrótce, ponieważ developerzy przygotowują demonstracyjną wersję omawianej pozycji.

Sword of the Stars na etapie zaawansowanych testów

Thorwalian, 14 czerwca 2006, 10:42

Wielbicieli strategii, a w szczególności tych utrzymanych w konwencji 4X, powinny zainteresować najnowsze doniesienia z siedziby firmy Lighthouse Interactive opiekującej się Sword of the Stars. Wydawca programu poinformował o rozpoczętych beta testach dzieła studia Kerberos Productions.

Lighthouse Interactive wydawcą Sword of the Stars

Krystian Smoszna, 12 stycznia 2006, 09:36

Firma Lighthouse Interactive poinformowała wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że zajmie się wydaniem gry Sword of the Stars, przygotowywanej przez studio Kerberos Productions.