Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat ArmA: Armed Assault

Twórcy serii ArmA straszą przerażającą skalą piractwa na pecetach

Hed, 20 listopada 2011, 11:59

Pracownik studia Bohemia Interactive, znanego z serii gier ArmA, przedstawił dość zatrważający obraz piractwa pecetowego. Jego zdaniem, na trzech legalnych użytkowników grających w trybie multiplayer w jedną z gier dewelopera przypada około 100 prób nielegalnego dołączenia do zabawy. Jakie jest zdanie czeskiego producenta na temat zabezpieczeń DRM?

Zapowiedziano pierwsze DLC do ArmA II: Operation Arrowhead

Adrian Werner, 23 lipca 2010, 09:08

Studio Bohemia Interactive niedawno ukończyło prace nad ArmA II: Operation Arrowhead, ale Czesi nie zamierzają jednak udawać się na zasłużony urlop. Właśnie ogłosili, że już pracują nad pierwszym DLC rozszerzającym zawartość tej gry.

ArmA II: Operation Arrowhead w złocie

Adrian Werner, 8 czerwca 2010, 09:34

Mamy dobre wieści dla miłośników taktycznych strzelanin. Czeskie studio Bohemia Interactive ogłosiło, że gra ArmA II: Operation Arrowhead weszła w złotą fazę i pojechała do tłoczni.

Bohemia Interactive zapowiada ArmA II

eJay, 22 sierpnia 2007, 13:40

Czeskie studio Bohemia Interactive ogłosiło prace nad kontynuacją symulatora wojny - Armed Assault. Nowa część wykorzystywać będzie ulepszony model fizyczny, pozwalający rozgrywać bitwy na niespotykaną do tej pory skalę.

ArmA: Queen's Gambit - pierwszy oficjalny dodatek do ArmA: Armed Assault

eLKaeR, 19 czerwca 2007, 13:15

Taktyczna gra akcji pt. ArmA: Armed Assault całkiem udanie wyszła developerom z czeskiej firmy Bohemia Interactive Studio. Teraz do spółki z Black Element Software szykują oni pierwsze oficjalne rozszerzenie owej pozycji, nazwane ArmA: Queen's Gambit. Europejska dystrybucja gotowego dodatku wystartuje w trzecim kwartale bieżącego roku dzięki korporacji 505 Games.

Stwórz trailer do gry ArmA: Armed Assault

Metatron, 22 stycznia 2007, 10:35

Z okazji zbliżającej się daty brytyjskiej premiery taktycznej strzelaniny na PC, ArmA: Armed Assault, wydawca gry, 505 Games, postanowił w ciekawy sposób promować swój nowy tytuł. Udostępnił mianowicie graczom proste narzędzie do stworzenia własnej zapowiedzi filmowej nadchodzącej produkcji.

Poradnik: ArmA: Armed Assault

Redakcja GRYOnline.pl, 27 grudnia 2006, 18:24

Poradnik do gry Armed Assault przedstawia opis przejścia w trybie kampanii każdej misji głównej wraz z misjami pomocniczymi. arto w tym miejscu zaznaczyć, że gra zostawia graczowi wolną rękę w zakresie organizowania akcji.

Zachodnia edycja Armed Assault z dodatkami

eJay, 20 grudnia 2006, 10:37

15 grudnia miała miejsce polska premiera Armed Assault. Po niemal miesięcznym poślizgu względem Czech otrzymaliśmy produkt daleki od doskonałości (1.00), co skrzętnie ujęliśmy w naszej recenzji. Gra posiada masę błędów, a optymalizacja kodu pozostawia sporo do życzenia. Polski wydawca – LEM – nie postarał się również o edycję kolekcjonerską, która na terenie Niemiec i u naszych południowych sąsiadów sprzedała się bardzo dobrze. Przed premierą społeczność graczy niemal zacierała ręce z zachwytu z powodu zmiany daty wydania tytułu na rynek światowy. Okazuje się jednak, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii otrzymają pełnowartościowy produkt wzbogacony o wiele dodatków.

Niemiecka wersja Armed Assault w „złocie”

Vercetti, 8 listopada 2006, 16:05

Według informacji, jakie podała wczoraj firma Morphicon, prace nad niemiecką wersją gry Armed Assault dobiegły końca, co równoznaczne jest z osiągnięciem przez produkt statusu „gold”. Strzelanka studia Bohemia Interactive zadebiutuje u naszych zachodnich sąsiadów w dniu 30 listopada.

505 Games wydawcą Armed Assault w Europie

Khornel, 11 października 2006, 09:48

Brytyjska firma 505 Games ogłosiła wczoraj, że podpisała umowę z Bohemia Interactive (m.in. Operation Flashpoint), dzięki której będzie mogła wydać grę Armed Assault w Europie w pierwszym kwartale 2007 roku.

O przyczynach opóźnienia gry Armed Assault

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2006, 08:57

W ubiegłą niedzielę na łamach naszego serwisu ukazała się wiadomość, w której poinformowaliśmy Was o opóźnieniu premiery gry Armed Assault. Wczoraj dowiedzieliśmy się, dlaczego firma Bohemia Interactive zdecydowała się na zmiany w kalendarzu wydawniczym.

Armed Assault znowu opóźnione

Vercetti, 20 sierpnia 2006, 15:35

Kiedy na początku lipca studio Bohemia Interactive informowało o przełożeniu premiery gry Armed Assault na trzeci kwartał 2006, wielu graczy przeczuwało, że nie jest to jeszcze ostatnie opóźnienie długo oczekiwanego, taktycznego shootera. Przypuszczenia sprawdziły się, czego dowodem jest zaktualizowana metryczka gry na stronie jej producenta.

TrackIR w Armed Assault

eJay, 27 lipca 2006, 10:31

Czy denerwuje Cię zbyt rozbudowana klawiszologia symulatorów lotu, realistycznych wyścigów samochodowych czy taktycznych strzelanin FPP? Za sprawą technologii TrackIR już niedługo gracze przeżyją niezwykłą rewolucję.

Armed Assault – premiera przesunięta

Krooliq, 3 lipca 2006, 13:36

Wszystkie osoby oczekujące na premierę taktycznej gry akcji o nazwie Armed Assault będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Odpowiadające za produkcję tego tytułu studio Bohemia Interactive poinformowało, że debiut rynkowy programu zostaje przesunięty z czerwca na bardziej ogólny termin, mianowicie trzeci kwartał bieżącego roku.

Prezent dla fanów od Bohemia Interactive

eJay, 23 czerwca 2006, 10:08

Wczoraj mieliśmy okazję świętować 10-lecie istnienia Quake’a. To nie jedyna gra, która obchodziła 22 czerwca swój jubileusz. O swoich fanach nie zapomniało czeskie studio Bohemia Interactive, które na 5-lecie istnienia Operation Flashpoint wydało urodzinową paczkę. Opisywany prezent zawiera kilka nowych screenshotów i film ukazujący możliwości silnika Armed Assault – następcy Operation Flashpoint.

Blog formą prezentacji Armed Assault

eJay, 6 kwietnia 2006, 11:15

Parę dni temu - za pośrednictwem wywiadu przeprowadzonego przez serwis TotalVideoGames - poznaliśmy wiele nowych informacji na temat sequela Operation Flashpoint. Jednak Bohemia Interactive po raz kolejny zaskoczyła zniecierpliwionych fanów wydając w ocean Internetu blog niejakiego Williama Portera – prawdopodobnie bohatera kampanii Armed Assault.

Armed Assault zbliża się wielkimi krokami...

eJay, 31 marca 2006, 10:28

Fani realistycznej walki i wojny z pewnością odliczają dni do premiery jednego z gorętszych tytułów 2006 roku. Ucieszy ich fakt, że w opublikowanym przez serwis TotalVideoGames wywiadzie, Victor Bocan, nadzorujący prace nad ArmA oraz przedstawiciel IDEA Games, Jiri Rydl, przedstawili graczom nowe informacje i screenshoty, pochodzące już z zaawansowanego etapu produkcji sequela Operation Flashpoint.