Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Wyciekło Fallout Legacy Collection

Adrian Werner, 2 października 2019, 09:16

Na stronie niemieckiej wersji sklepu Amazon pojawiła się niezapowiedziana produkcja Fallout Legacy Collection. Ma to być zestaw zawierający większość odsłon cyklu wraz z dodatkami.

Klasyczne Fallouty powrócą do oferty Steama. Sprzedaż gier w GOG.com niepewna

Góral, 3 stycznia 2014, 09:46

Firma Bethesda Softworks poinformowała na Twitterze, że pracuje już nad przywróceniem gier Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics: Brotherhood of Steel do oferty sklepu Steam. Niestety nie wiadomo czy produkcje powrócą także do sprzedaży w GOG.com.

Znamy szczegóły nieudanej adaptacji filmowej Fallouta

Hed, 21 marca 2011, 11:33

Fallout to potężne i przemyślane uniwersum, które od lat zachwyca graczy mroczną wizją alternatywnej przyszłości. Tak sugestywny obraz nadałby się świetnie na adaptację kinową. Plany na stworzenie filmowej wersji serii pojawiły się już w 1998 roku. O szczegółach projektu napisał Paweł Dembowski, tłumacz, dziennikarz i współzałożyciel strony The Vault.

Bethesda i Interplay nadal na wojennej ścieżce

Rock Alone, 23 kwietnia 2010, 09:05

Pierwsze wiadomości o Fallout MMO pojawiały się już w 2008 roku. Od tego czasu sporo się mówi o projekcie, niestety nie w odniesieniu do samej gry ale pozwu jaki wytoczyła deweloperowi Interplay firma Bethesda.

Pierwszy rezultat starcia Bethesdy z Interplay’em

Hed, 13 grudnia 2009, 12:58

Amerykański sąd federalny odrzucił wniosek Bethesdy dotyczący wstrzymania sprzedaży trzech starszych odsłon serii Fallout przez firmę Interplay. Oznacza to, że drugie z wymienionych przedsiębiorstw może kontynuować prace nad sieciową wersją marki. Są to jedynie wstępne ustalenia, które nie zamykają całej sprawy – wojna o Fallouta potrwa znacznie dłużej.

Ron Perlman mówi o filmowej wersji Fallouta?

Hed, 9 grudnia 2009, 19:18

Na łamach sieciowej encyklopedii Fallouta (The Vault) pojawiła się informacja na temat rzekomych planów odnośnie nakręcenia filmu na podstawie tego uniwersum. Według użytkownika Ausir, o obrazie kinowym wspominał podobno sam Ron Perlman, czyli charakterystyczny narrator wypowiadający słynne słowa („War never changes”) w każdej odsłonie produkcji.

Szczegóły pozwu Bethesdy przeciwko firmie Interplay

Hed, 12 września 2009, 15:32

Znamy szczegóły pozwu sądowego przeciwko firmie Interplay, który wystosowała dobrze znana fanom cRPG-ów Bethesda. Twórcy kultowej sagi The Elder Scrolls, posiadający obecnie prawa do Fallouta, twierdzą, że Interplay nie wywiązał się z umowy związanej z sieciową wersją gry oraz wypuścił reedycje poprzednich odsłon serii (również w dystrybucji elektronicznej) bez ich zgody.

Bethesda planuje telewizyjną i filmową adaptację Fallouta?

Hed, 18 kwietnia 2009, 14:52

Firmy Bethesda i Zenimax zarejestrowały nowe marki związane z Falloutem. Tak przynajmniej wynika z informacji pozyskanych przez autora jednego z blogów. Wygląda na to, że twórcy serii The Elder Scrolls oraz trzeciej odsłony wspomnianej gry, zamierzają spełnić składane wcześniej deklaracje i rozszerzyć wachlarz produktów opowiadających o prawdopodobnie najbardziej znanym post-nuklearnym uniwersum.

Interplay w dalszym ciągu szykuje się do stworzenia gry MMO Fallout

Metatron, 16 sierpnia 2007, 11:42

Po kwietniowych informacjach o tym, że zasłużona dla branży gier, w ostatnich latach tonąca w długach firma Interplay sprzedała wszelkie prawa do marki Fallout deweloperowi Bethesda Softworks w celu podźwignięcia się z opłakanej kondycji finansowej, nie pojawiły się żadne wiadomości na ten temat.

Brian Fargo potwierdza - doczekamy się nowej gry z serii Wasteland

Krystian Smoszna, 22 czerwca 2007, 07:23

Brian Fargo potwierdził, że przymierza się do produkcji kontynuacji gry Wasteland – programu, który w połowie lat dziewięćdziesiątych przyczynił się do powstania cyklu Fallout. Informację taką podał wczoraj serwis Duck and Cover.

Brian Fargo tworzy duchowego następcę Fallouta?

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2007, 09:16

Istnieje nadzieja dla fanów serii Fallout, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowych poczynań twórców trzeciej odsłony kultowego cyklu, firmy Bethesda Softworks LLC. Wieść gminna niesie, że jeden z autorów gry Wasteland przymierza się do produkcji programu w postapokaliptycznym klimacie. Najprawdopodobniej chodzi tu o Briana Fargo.

Ostatnia grafika koncepcyjna z gry Fallout 3 ujrzała światło dzienne

Krystian Smoszna, 29 maja 2007, 16:54

Jak zwykle we wtorek, firma Bethesda Softworks LLC opublikowała nową grafikę koncepcyjną z gry Fallout 3. To już ostatni obrazek przed zaplanowaną na przyszły wtorek, prezentacją pierwszego zwiastuna tego programu.

Jeremy Soule nie jest autorem muzyki do gry Fallout 3

Krystian Smoszna, 28 maja 2007, 06:35

Jeremy Soule – popularny w branży elektronicznej rozrywki kompozytor – nie ma nic wspólnego z utworem muzycznym, który od kilku tygodni można usłyszeć na oficjalnej stronie gry Fallout 3. Tę zaskakującą wiadomość opublikował w ubiegły czwartek serwis No Mutants Allowed.

Kolejna grafika koncepcyjna z gry Fallout 3 już w sieci

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:11

Zgodnie z zapoczątkowaną trzy tygodnie temu tradycją, na łamach oficjalnej strony internetowej gry Fallout 3, pojawiła się wczoraj nowa grafika koncepcyjna.

Nowa grafika koncepcyjna na oficjalnej stronie gry Fallout 3

Krystian Smoszna, 16 maja 2007, 08:06

Wczoraj mieliśmy poniedziałek, a to oznacza, że oficjalna strona trzeciej odsłony cyklu Fallout wzbogaciła się o kolejną grafikę koncepcyjną. Zaprezentowany przez firmę Bethesda Softworks LLC obrazek przedstawia zrujnowane miasto oraz lotniskowiec.

Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta?

Krystian Smoszna, 14 maja 2007, 09:58

Firma Liquid Development od lat pomaga twórcom programów rozrywkowych w tworzeniu trójwymiarowych modeli. Studio współpracowało już z wieloma developerami, m.in. z Firaxis Games, Lionhead Studios, czy Relic Entertainment. Pomagało też twórcom czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls i niewykluczone, że Bethesda ponownie skorzystała z usług Amerykanów, tym razem przy produkcji trzeciego Fallouta.

Liam Neeson wystąpi w Fallout 3

Krystian Smoszna, 8 maja 2007, 15:02

W trzeciej odsłonie cyklu Fallout istotną rolę odegra ojciec głównego bohatera, który będzie przewijać się niemal przez całą opowieść. Zgodnie z informacją podaną dziś przez firmę twórców programu, głosu tej postaci użyczy popularny aktor, Liam Neeson.

Zobacz demo anulowanego kilka lat temu projektu Van Buren (Fallout 3)!

Krystian Smoszna, 3 maja 2007, 21:16

Popularny serwis No Mutants Allowed opublikował wczoraj grywalną wersję demonstracyjną projektu Van Buren. Być może nazwa ta niewiele dziś Wam mówi, ale jeszcze kilka lat temu była ona darzona kultem przez wszystkich wielbicieli gier z serii Fallout.

Już za 34 dni zobaczymy pierwszy zwiastun gry Fallout 3!

Krystian Smoszna, 2 maja 2007, 18:46

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli gier z serii Fallout. Za niewiele ponad miesiąc, w Internecie zadebiutuje oficjalny zwiastun trzeciej odsłony tego kultowego cyklu!

Pełne prawa do marki Fallout ma teraz Bethesda Softworks

eLKaeR, 13 kwietnia 2007, 10:55

Kultową serię Fallout kojarzyliśmy dotąd z koncernem Interplay. Teraz jednak ten ostatni pozbył się praw do postnuklearnej sagi na rzecz korporacji Bethesda Softworks, przygotowującej produkt o nazwie Fallout 3. W wyniku zaistniałych zmian firma Interplay z licencjodawcy stała się więc licencjobiorcą w kontekście własnej gry – pozycji z gatunku MMO, osadzonej w falloutowym uniwersum.

Fallout 3 zostanie pokazany światu prawdopodobnie w tym roku

Krystian Smoszna, 6 marca 2007, 08:26

Redaktorzy internetowego magazynu 360 Gamer wzięli na spytki Pete’a Hinesa z firmy Bethesda Softworks, w celu uzyskania nowych informacji na temat trzeciej odsłony cyklu Fallout. Publicystów interesowała przede wszystkim odpowiedź na jedno pytanie: kiedy twórcy Obliviona zdecydują się pokazać publicznie swój nowy produkt.

O interesującym obrazku związanym z grą Fallout 3 słów kilka...

Krystian Smoszna, 5 marca 2007, 14:48

Musiało minąć prawie piętnaście miesięcy, żeby jeden z fanów serii Fallout znalazł w Internecie interesujący obrazek, związany w pewien sposób z trzecią odsłoną legendarnego cyklu. Ilustracja przedstawia model postaci, który został wykonany na prośbę firmy Bethesda Softworks.

Produkcja gry MMO o nazwie Fallout ruszy w styczniu przyszłego roku

Krystian Smoszna, 12 grudnia 2006, 08:42

Na stronie amerykańskiej agencji rządowej SEC (Security & Exchange Commision), pojawił się niezwykle interesujący dokument. Z jego treści wynika, że firma Interplay – ta sama, która niedawno stała przed widmem bankructwa – już niebawem rozpocznie prace nad grą MMORPG o nazwie... Fallout!

Fallout 3 na wschodnim wybrzeżu

Khornel, 18 października 2006, 10:03

W ostatnim numerze PC Gamera niejaki Desslock opisał swoje wrażenia z pobytu w siedzibie Bethesdy. Jedną z najciekawszych informacji, jakie można wyczytać z tego artykułu, jest ta wskazująca miejsce akcji gry.

Gavin Carter producentem trzeciego Fallouta?

Krystian Smoszna, 26 maja 2006, 08:17

Gavin Carter - współproducent gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, przyznał się w wywiadzie dla serwisu GameProducer, że nie sprawuje już pieczy nad dalszym rozwojem tego programu. Jedna z ważniejszych postaci w ekipie Bethesda Game Studios objęła kontrolę nad kolejnym projektem firmy, którym najprawdopodobniej jest Fallout 3.