Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hellgate: London

Wrota do piekła ponownie otwarte – ruszyła beta Hellgate

Hed, 1 lipca 2011, 10:38

Firma T3 Entertainment potwierdziła, że ruszyły serwery otwartej bety gry wieloosobowej Hellgate. Zainteresowani mogą udać się na oficjalną stronę produkcji, ściągnąć klienta i dołączyć do zabawy. Z okazji startu testów producent przygotował kilka specjalnych wydarzeń, które mają umilić powrót do tytułu stworzonego pierwotnie przez Flagship Studios.

Otwarta beta Hellgate jeszcze w czerwcu

Olek, 25 czerwca 2011, 11:30

Niespełna miesiąc potrzebowali deweloperzy z T3 Entertainment na przeprowadzenie zamkniętych testów gry MMO Hellgate. Już niebawem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w otwartej becie, której start zaplanowano na 30 czerwca. Wraz z oficjalnym przystąpieniem do kolejnej fazy prac nad grą pojawią się nowe tryby rozgrywki, a także kilka eventów ze specjalnymi bonusami dla graczy.

Nocny start zamkniętych beta testów Hellgate

Sarge, 3 czerwca 2011, 09:55

Za kilkanaście godzin startują zamknięte beta testy Hellgate, o których informowaliśmy Was kilka dni temu. Mogą w nich wziąć udział również polscy gracze, ponieważ do rozgrywki dopuszczono także Europejczyków, choć początkowe plany obejmowały jedynie mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Rozdajemy 450 kluczy do bety Hellgate

Sarge, 1 czerwca 2011, 13:00

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w zamkniętych beta testach Hellgate wezmą udział nie tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale też Europejczycy. Dziś, wspólnie z firmą T3Fun, rozdajemy Wam 450 kodów umożliwiających wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.

Zamknięte beta testy Hellgate także dla Europy

Sarge, 24 maja 2011, 09:40

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zbliżających się zamkniętych beta testach Hellgate w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem okazało się, że do udziału w nich uprawnieni zostaną również europejscy gracze.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Bulletstorm, Magicka) 20/05/11

Jiker, 20 maja 2011, 14:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o potencjalnych aktualizacjach PlayStation Store, „japońskich” dodatkach do Cities in Motion i Magicka, powrocie Hellgate: London, a także DLC do L.A. Noire oraz RACE ‘07. Zapraszamy do lektury.

Hellgate: London wróci na zachodnie rynki w tym roku

Hed, 18 stycznia 2010, 14:15

Koreańska firma HanbitSoft nabyła światowe prawa wydawnicze do produkcji Hellgate: London, co oznacza, że dzieło stworzone przez Flagship Studios niedługo znowu będzie dostępne dla graczy z Europy i USA. Przedsiębiorstwo planuje powrócić z odświeżoną wersją gry na te rynki jeszcze w tym roku, dzięki umowie podpisanej z dotychczasowym wydawcą, czyli Namco Bandai.

Wielki powrót Hellgate

Adrian Werner, 3 grudnia 2009, 11:00

Koreańczycy z HanbitSoft wyjawili światu plany, jakie mają w stosunku do Hellgate i powinny one zadowolić wszystkich miłośników tego tytułu. Nie tylko sam Hellgate: London znowu stanie się dostępny poza Azją, ale planowana jest także następna część sagi.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 kwietnia 2009)

Jiker, 16 kwietnia 2009, 11:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: strona internetowa Tropico 3, Singstar z Trofeami, Banjo-Tooie pod koniec kwietnia w XBLA, WiiWare a zyski deweloperów i inne. Zapraszamy do lektury.

Hellgate: London nie dla Amerykanów i Europejczyków

Hed, 5 marca 2009, 10:26

Na blogu koreańskiej firmy HanbitSoft pojawiła się informacja o uaktualnieniach do gry Hellgate: London. Kolejna łatka usprawnia wiele elementów i wprowadza kilka dodatków. Całość dostępna jest jedynie dla koreańskich użytkowników. Wspomniany wydawca nabył prawa do reprezentowania tej marki tylko w tym regionie. Reszta świata najprawdopodobniej nie powróci więc do piekielnego Londynu.

Koniec Hellgate: London jakie znamy

Elrond, 3 lutego 2009, 14:44

Wygląda na to, iż tasiemiec zatytułowany „być albo nie być Hellgate: London” dobiegł końca. Przynajmniej w postaci, w jakiej znaliśmy tę grę do tej pory. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami europejskie oraz amerykańskie serwery gry zostały zamknięte. Nie działa także oficjalne forum poświęcone tej produkcji, przeznaczone dla fanów z krajów zachodnich.

Hellgate: London już wkrótce za darmo – czy dla wszystkich?

Hed, 27 stycznia 2009, 10:56

Chociaż wiele osób spisało zabawę w Hellgate: London na straty, to prawdopodobnie jest jeszcze pewna nadzieja. Dzieło stworzone przez Flagship Studios, ekipy zrzeszającej między innymi kilka osób pracujących przy Diablo, zostało przejęte przez koreańską firmę HanbitSoft już jakiś czas temu. Teraz zapowiedziała ona, że gra będzie zupełnie darmowa, jednak na razie nie wiemy czy dla całego świata.

Hellgate: London oficjalnie znika z Europy i USA

Animol, 5 listopada 2008, 10:32

Tak, to wreszcie koniec. Po miesiącach niepewności, sprzecznych doniesień, prób reanimacji i sztucznych nadziei, serwery Hellgate: London oficjalnie znikają z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Przyszłość Hellgate: London w rękach HanbitSoft

Elrond, 3 listopada 2008, 19:28

Przedstawiciele koreańskiej firmy dewelopersko wydawniczej potwierdzili oficjalnie, iż w ich posiadaniu znajdują się prawa do Hellgate: London oraz Mythos – projektów nieistniejącego już Flagship Studios. Przypomnijmy, iż spekulacje dotyczące przyszłości gier studia założonego m.in. przez Billa Ropera (były pracownik Blizzard North), krążyły po sieci już od pewnego czasu.

Hellgate: London – będzie istnieć czy nie będzie istnieć?

Elrond, 29 października 2008, 07:47

Przyznać trzeba, iż mało która gra potrafi przyprawić swoich fanów o taki ból głowy, jak to jest w przypadku Hellgate: London. Zawirowania wokół firmy Flagship Studios, odpowiedzialnej za stworzenie m.in. diabelskiej wersji Londynu, dotknęły również jej projektów. Ale po kolei.

Koniec Hellgate: London już bliski

Elrond, 25 października 2008, 12:29

Fani Hellgate: London, śledzący wiadomości dotyczące gry, jak również te związane z niejasną sytuacją Flagship Studios i jej drugiego, zlikwidowanego już projektu, Mythos, mogli słusznie podejrzewać, iż dni pierwszej ze wspomnianych produkcji są policzone. Jak poinformowali przedstawiciele firmy Namco Bandai, w dniu 31 stycznia przyszłego roku, serwery obsługujące grę zostają zamknięte.

Turbine zatrudni byłych pracowników Flagship Studios

vampire, 14 października 2008, 10:33

O porażce Hellgate: London, a co za tym idzie również jego twórców, Flagship Studios, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Chociaż firmie nie udało się przetrwać na rynku jej byli pracownicy ponownie odnajdują swoje miejsce w branży gier.

Runic Games powstaje z popiołów Flagship Studios Seattle

Hed, 11 sierpnia 2008, 09:10

Na zgliszczach Flagship Studios powstała nowa firma deweloperska nazwana Runic Games. Jej głównymi założycielami są Travis Baldree i Max Schaefer. Obaj panowie pracowali wcześniej razem przy grach Hellgate: London oraz zapowiadanym Mythos, a Shaefer był jednym z założycieli Blizzard North. Nie jest to jednak prosta historia o dwóch znajomych, którzy postanowili tworzyć gry.

T3 ratuje Hellgate i Mythosa?

Filip „fsm” Grabski, 1 sierpnia 2008, 10:39

W związku z problemami Flagship Studios, o których pisaliśmy kilkakrotnie, przyszłość projektów firmy, Hellgate: London oraz Mythos, była zagrożona. Ale chyba widać światełko w tunelu.

Wciąż nie wiadomo co stanie się z Hellgate: London

vampire, 24 lipca 2008, 10:53

Jak pamiętamy ostatnimi czasy autorzy Hellgate: London - Flagship Studios - mają spore kłopoty, a informacje które otrzymujemy na temat przyszłości ich produkcji są sprzeczne. Głównym problemem jest fakt, iż wciąż nie wiemy, kto właściwie posiada prawa do ich gier, czyli Hellgate: London i Mythos – czy zostały wykupione przez koreańskiego wydawcę HanbitSoft, czy też pozostały w rękach twórców.

Flagship Studios ciągle działa

Filip „fsm” Grabski, 16 lipca 2008, 09:23

Parę dni temu rynek elektronicznej rozrywki obiegła informacja, jakoby Flagship Studios kończyło swą działalność. Tymczasem sami zainteresowani wcale nie twierdzą, że nastąpił ich definitywny koniec.

Flagship Studios kończy działalność

vampire, 13 lipca 2008, 15:10

Niestety Hellgate: London pozostanie pierwszą i ostatnią produkcją autorstwa firmy założonej przez osoby pracujące niegdyś dla Blizzarda. Według słów jej menadżera, Taylora Balbi, pracownicy Flagship Studios i podległego mu Ping0 zostali już poinformowani na oficjalnym spotkaniu, że w sobotę wszystkie biura zostaną zamknięte, a tym samym firma przestanie istnieć.

Hellgate: London odnosi sukcesy w Korei Południowej

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 18:40

Gra Hellgate: London wyprodukowana przez Flagship Studios nie zdobyła raczej wielkiego uznania w oczach amerykańskich i europejskich graczy (średnia ocen graczy w serwisie Metacritic wynosi 6.2 punktu).

Szef Flagship Studios o przyczynach porażki gry Hellgate: London

Przemysław Zamęcki, 26 lutego 2008, 17:52

Czy na dzisiejszym rynku wystarczy jedynie zdolna ekipa, której część współtworzyła znaną wszystkim graczom grę Diablo oraz zarzucanie graczy co jakiś czas renderowanymi filmikami tworzącymi iluzję doskonałego klimatu połączonego z niesamowitym dopracowaniem szczegółów? Najwyraźniej nie, a modelowym przykładem przerostu formy nad treścią wydaje się być firma Flagship Studios.

The Stonehenge Chronicles pierwszym dodatkiem do gry Hellgate: London

Metatron, 20 stycznia 2008, 18:08

Firma Flagship Studios zapowiedziała pierwsze rozszerzenie do gry Hellgate: London. Nosić będzie tytuł The Stonehenge Chronicles i ukaże się już 21 stycznia.

Poradnik: Hellgate: London

Redakcja GRYOnline.pl, 15 listopada 2007, 19:10

„Witam wszystkich miłośników rogatych przyjaciół z piekła rodem. W niniejszym poradniku znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zasad przetrwania wśród szalejących demonów. Oprócz opisu zadań, są tu też informacje dotyczące modyfikacji przedmiotów, opis profesji i umiejętności."

Gra Hellgate: London trafiła do amerykańskich sklepów

Metatron, 31 października 2007, 17:52

Zgodnie zapowiedzią w Halloween, czyli dzisiaj, Amerykanie otrzymali możliwość nabycia przygotowanej z myślą o komputerach PC gry Hellgate: London, dzieła Flagship Studios zrzeszającego między innymi twórców kultowego Diablo. Europejscy gracze będą musieli poczekać na swoją wersję do 2 listopada.

Czy czekają nas kontynuacje Hellgate: London?

Misiek, 23 października 2007, 09:34

Niedawno informowaliśmy Was, że gra Hellgate: London osiągnęła już złoty status i powędrowała do tłoczni. Już wkrótce (2 listopada) pełna wersja ma pojawić się w sklepach, tymczasem jeden z jej twórców już mówi na temat ewentualnych kontynuacji.

Flagship Studios ujawnia korzyści z posiadania płatnego konta w grze Hellgate: London

Metatron, 22 października 2007, 13:54

Gra Hellgate: London zadebiutuje na rynku już niebawem. Od jakiegoś czasu wiadomo, że z jej trybu multiplayer będzie można korzystać albo za darmo, albo uiszczając opłatę abonamentową. W tym drugim przypadku otrzymamy szereg możliwości niedostępnych dla posiadaczy standardowych kont. Firma Flagship Studios poinformowała, jakie to będą korzyści.

Hellgate: London w złocie, demo w tym tygodniu

Metatron, 17 października 2007, 18:24

Electronic Arts ogłosiło dwie dobre wiadomości dla graczy czekających na najnowszą grę twórców Diablo, Hellgate: London. Pierwsza z nich jest o tym, że Flagship Studios ukończyło prace nad rzeczonym tytułem. Produkcja osiągnęła status złota i trafiła do tłoczni, by zadebiutować zgodnie z planowaną datą premiery, która w Europie przypada na 2 listopada.

Kolekcjonerska edycja Hellgate: London rozchwytywana

Misiek, 15 października 2007, 11:59

Niedawno informowaliśmy Was, iż kolekcjonerska edycja Hellgate: London nie trafi do Europy – planowana jest tylko dla Stanów Zjednoczonych. Tamtejsi gracze mogą od jakiegoś czasu składać na nią preordery, płacąc za wzbogaconą wersję 59,99$. Muszą się jednak pospieszyć, bo jak podaje oficjalna strona gry, kolekcjonerska edycja została już teraz niemalże wyprzedana.

Kolekcjonerska edycja Hellgate: London nie dla Europejczyków

Vercetti, 8 października 2007, 14:40

Już zaledwie kilka tygodni dzieli nas od premiery długo oczekiwanego, pierwszoosobowego połączenia strzelaniny i MMORPG o nazwie Hellgate: London. Jak poinformował dzisiaj odpowiedzialny za prace nad projektem zespół Flagship Studios, tworzona przezeń gra trafi do Europy wyłącznie w wersji podstawowej, nie zaś, jak w przypadku Stanów Zjednoczonych, także w edycji dla kolekcjonerów.

Szczegóły na temat ścieżki dźwiękowej do gry Hellgate: London

Metatron, 2 października 2007, 11:24

Firma Flagship Studios ujawniła nazwiska kompozytorów odpowiedzialnych za ścieżkę dźwiękową do przygotowanej przez nią produkcji, Hellgate: London. Jak się okazało, muzykę do gry stworzyli Cris Velasco i Sascha Dikiciyan.

Poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe gry Hellgate: London

Jiker, 26 września 2007, 15:02

Firmy Flagship Studios oraz Electronic Arts zdecydowały się na ujawnienie minimalnych wymagań sprzętowych gry Hellgate: London. Dokonali tego na miesiąc przed światową premierą gry, która, jak wynika z ostatnich informacji, zostanie przeprowadzona 31 października (w Europie 2 listopada).

Start beta testów gry Hellgate: London w przyszłym tygodniu

Metatron, 15 września 2007, 14:26

Do tej pory Flagship Studios nie ujawniło daty rozpoczęcia beta testów gry Hellgate: London. Teraz jednak wiemy, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu. Informacja ta została przekazana przez wydawcę gry, koncern Electronic Arts.

Informacji o dożywotniej subskrypcji w Hellgate: London ciąg dalszy

Vercetti, 12 września 2007, 15:30

Przedwczoraj informowaliśmy Was, że twórcy MMO Hellgate: London planują umożliwić przyszłym nabywcom swego dzieła wykupienie dożywotniej subskrypcji nadchodzącego produktu. Ta dostępna jedynie w przedsprzedaży opcja pozwoli klientom na ominięcie regularnych opłat abonamentowych, wymaganych do tego, by móc zagłębić się w wirtualnej rzeczywistości wykreowanej przez firmę Flagship Studios.

Dożywotnia subskrypcja dla nabywających grę Hellgate: London w przedsprzedaży

Metatron, 10 września 2007, 20:14

Gra Hellgate: London pozwoli co prawda na rozgrywkę w trybie dla jednego gracza, ale naprawdę rozwinie skrzydła dopiero podczas zabawy w sieci. Niestety, jak już wiemy, chcąc w pełni skorzystać z przygotowanych przez twórców możliwości, będziemy musieli za nią zapłacić. Wygląda jednak na to, że chętni będą mieli możliwość wykupienia za z góry ustaloną opłatą dożywotniej subskrypcji.

Zapoznaj się z formami płatności za grę w Hellgate: London w Europie

Jiker, 23 sierpnia 2007, 11:50

Wiemy już ile będzie nas kosztować możliwość zagrania w interesująco zapowiadającą się grę pod tytułem Hellgate: London. Mianowicie, firma Flagship Studios przewiduje wprowadzenie na rynek europejski dwóch wersji programu –z czego pierwsza (konto Standard) będzie zupełnie darmowa, natomiast druga (konto Subscription) związana będzie koniecznością opłacania standardowego abonamentu miesięcznego.

GOL na GC 2007: Hellgate: London

Metatron, 23 sierpnia 2007, 11:44

W niedalekiej przyszłości ludzkość zmierzyła się z potężnym niebezpieczeństwem. Ziemię opanowali przerażający najeźdźcy i to nie kosmici, lecz stwory z piekielnych otchłani. Koszmary Lovecrafta stały się prawdą – zniknęła bariera między naszym światem i innym, demonicznym wymiarem.

Premiera gry Hellgate: London w Halloween!

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2007, 15:58

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił datę premiery gry Hellgate: London – debiutanckiej strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Flagship Studios, w której składzie znajdują m.in. Bill Roper, bracia Schaefer i David Brevik (współtwórcy Diablo). Długo oczekiwany produkt zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki w Halloween.

Można zapisać się na udział w beta-testach gry Hellgate: London

Maciej Jałowiec, 25 lipca 2007, 19:40

Na stronach serwisu iahgames.com pojawił się dziś formularz, dzięki któremu można bezpłatnie włączyć sobie mailowe powiadomienie o rozpoczęciu przyjmowania zamówień na pre-ordery gry Hellgate: London. Co ciekawe, wypełnienie i wysłanie wszystkich trzech pól formularza wiąże się także z zapisaniem do beta-testów wspomnianego tytułu!

Hellgate: London – start testów alfa

neoXs, 20 lipca 2007, 12:51

Rozpoczęły się testy gry Hellgate: London - takie informacje napływają z zagranicznych serwisów internetowych poświęconych temu tytułowi. Flagship Studios miałoby za pośrednictwem oficjalnego forum gry wysyłać zaproszenia do losowo wybranych użytkowników, które pozwolą na wzięcie udziału w testach alfa najnowszej gry studia.

Flagship Studios planuje dodatek do Hellgate: London

Vercetti, 25 czerwca 2007, 18:44

Choć premiera głośnej mieszanki shootera i RPG o nazwie Hellgate: London planowana jest dopiero na tegoroczną jesień, twórcy tytułu, programiści z grupy Flagship Studios, rozważają już stworzenie dodatku do swego projektu. Taką wiadomość podał w jednym z wywiadów Kim Jin Hyung, przedstawiciel producentów gry.

Kwestia płatności za rozgrywkę online w Hellgate: London wyjaśniona

Metatron, 9 maja 2007, 09:20

W końcu firma Flagship Studios ujawniła informacje o opłatach abonamentowych za granie w oczekiwaną przez wielu produkcję Hellgate: London. Jak się okazało, rozwiązanie, na jakie wpadli autorzy, pogodziło dwie z pozoru wykluczające się pogłoski: że za granie trzeba będzie płacić, i że rozgrywka będzie darmowa.

Pracownik Namco Bandai o możliwości przeniesienia gry Hellgate London na konsolę Xbox 360

Jiker, 21 stycznia 2007, 15:57

Ciekawe informacje napłynęły z obozu Namco Bandai, współpracującego z Electronic Arts przy wydaniu długo oczekiwanej gry Hellgate: London. Zach Karlsson, nowy kierownik ds. rozwoju japońskiej firmy, ujawnił bowiem w rozmowie z redaktorem serwisu Next Generation, że istnieją pewne szanse na dokonanie konwersji wspomnianej wyżej pozycji na konsolę Xbox 360.

Nie jest jeszcze pewne, czy będziemy płacić za tryb multiplayer w Hellgate: London

Krystian Smoszna, 11 stycznia 2007, 09:27

Wypowiedzi Billa Ropera z firmy Flagship Studios odnośnie wprowadzenia opłat za użytkowanie trybu multiplayer w grze Hellgate: London, narobiły tak wielkiego zamieszania, że konieczne stało się sprostowanie kilku faktów. Z dodatkowych komentarzy ludzi odpowiedzialnych za powstanie programu wynika, że kwestia obowiązkowego abonamentu nie jest jeszcze przesądzona.

Hellgate: London jest grą MMO!

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2007, 09:57

Wczoraj na łamach magazynu Shacknews pojawiły się bardzo zaskakujące informacje dotyczące programu Hellgate: London. Redaktorom serwisu udało się dowiedzieć, że tryb multiplayer w debiutanckiej produkcji firmy Flagship Studios będzie de facto grą MMO, której użytkowanie pociągnie za sobą konieczność opłacania comiesięcznego abonamentu!

Hellgate: London zadebiutuje latem tego roku

Metatron, 9 stycznia 2007, 10:14

Ponad miesiąc temu pojawiły się informacje o tym, że premiera gry Hellgate: London zostanie przesunięta z pierwszego kwartału 2007 roku na listopad. Ostatnie wiadomości dementują te pogłoski. W dalszym ciągu produkcja będzie miała opóźnienie, nie będzie ono jednak tak długie, jak się obawiano. Powinna ukazać się już tego lata.

Hellgate: London i Gran Turismo HD dopiero za rok?

Vercetti, 22 listopada 2006, 19:49

Widoczny powyżej nagłówek może wydawać się niektórym sennym koszmarem, ale niewykluczone, że zawarta w nim treść już wkrótce stanie się rzeczywistością. Istnieją spore przesłanki ku temu, by sądzić, iż dwa długo oczekiwane produkty – mieszanka FPS-a z cRPG Hellgate: London oraz next-genowa ścigałka Gran Turismo HD – trafią na rynek dopiero w ostatnim kwartale 2007.

Namco Bandai będzie współpracować z Electronic Arts przy wydaniu gry Hellgate: London

Metatron, 8 listopada 2006, 16:55

Electonic Arts, wydawca Hellgate: London, gry twórców bestsellerowego Diablo II, wszedł w porozumienie z Namco Bandai dotyczące współpracy przy promowaniu wspomnianego projektu w Europie i Ameryce Północnej.