Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gra o tron

Gra o tron studia Cyanide będzie wierna wizji George’a R.R. Martina i filmowej adaptacji HBO

Aver, 30 kwietnia 2012, 12:00

Twórcy z Cyanide Studio zapowiedzieli, że mająca się ukazać na początku czerwca gra cRPG na podstawie cyklu „Pieśni Lodu i Ognia” będzie wierna wizji autora oraz ma zawierać wiele nawiązań do telewizyjnego serialu.

Gra o tron zadebiutuje na rynku na początku czerwca

Sarge, 11 kwietnia 2012, 13:30

Miłośnicy cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R. R. Martina będą musieli nieco dłużej poczekać na premierę Gry o tron na podstawie pierwszego tomu powieści. Na szczęście mowa o stosunkowo niewielkim poślizgu w stosunku do wcześniej podawanej daty debiutu.

Game of Thrones - szczegóły systemu walki

Adrian Werner, 17 marca 2012, 16:07

Na oficjalnej stronie Game of Thrones pojawił się nowy materiał video. Pokazuje on jak wyglądać będzie system walki w tej grze.

Wysyp informacji o przeglądarkowym MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 11 marca 2012, 18:18

Jakiś czas temu zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Na GDC 2012 twórcy tego projektu wreszcie ujawnili pierwsze konkretne informacje na jego temat.

Zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 1 marca 2012, 11:45

Studio Bigpoint zapowiedziało przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Zamknięte beta testy ruszą jesienią tego roku.

Gra cRPG Game of Thrones zadebiutuje w Maju

Adrian Werner, 4 lutego 2012, 16:45

Mamy dobre wieści dla miłośników twórczości George’a R. R. Martina. Dowiedzieliśmy się właśnie, że gra cRPG Game of Thrones zadebiutuje już w maju tego roku. Z okazji ujawnienia dnia premiery wypuszczono też nowy zwiastun.

Pierwszy zwiastun gry RPG Game of Thrones

Kono, 21 grudnia 2011, 16:28

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry RPG The Game of Thrones osadzonej w uniwersum wykreowanym przez George'a R. R. Martina w sadze Pieśń Lodu i Ognia. Dowiedzieliśmy się również o tym, co zwiedzimy i kogo spotkamy podczas przygody w krainie Westeros.

Game of Thrones w wydaniu RPG wystarczy na 30 godzin rozgrywki

Sarge, 6 grudnia 2011, 10:05

Game of Thrones (gra RPG na podstawie uniwersum sagi Pieśń Lodu i Ognia) wystarczy na 30 godzin rozgrywki. Taka informacja została ujawniona przez firmę Focus Home Interactive, która zajmie się wydaniem tej produkcji w Europie.

Zobacz screeny z gry RPG na podstawie sagi Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R. R. Martina

Sarge, 10 listopada 2011, 09:30

Studio Cyanide opublikowało screeny z gry A Song of Ice and Fire. Jest to produkcja cRPG tworzona na podstawie uniwersum sagi Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R. R. Martina.

W przyszłym roku pojawią się trzy gry osadzone w uniwersum cyklu Pieśń Lodu i Ognia

Kono, 9 listopada 2011, 12:01

Trzy gry osadzone w uniwersum stworzonym przez George'a R. R. Martina pojawią się w przyszłym roku. Pierwszą z nich będzie RPG od studia Cyanide, drugim gra z gatunku MMORPG, a trzecim produkcja przeznaczona dla serwisów społecznościowych.

Gra cRPG na motywach sagi George'a R. R. Martina zadebiutuje na początku 2012 roku

Kono, 1 października 2011, 11:30

Francuskie studio deweloperskie Cyanide poinformowało, że gra cRPG na motywach sagi George'a R. R. Martina pojawi się na półkach sklepowych na początku przyszłego roku. Tytuł ma zadebiutować na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360.