Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed ProStreet

Need for Speed: Retrospektywa

Filip Grabski, 12 listopada 2011, 10:17

Z okazji premiery nowej odsłony serii Need for Speed zapraszam na krótką, osobistą przejażdkę po niemal wszystkich poprzednich częściach gier z NFS na okładce.

Milion gier z logo Need For Speed i EA Polska w rękach graczy

Piotr Doroń, 4 marca 2011, 15:05

Koncern Electronic Arts poinformował, że Polacy zakupili ponad milion egzemplarzy gier z serii Need for Speed, wprowadzonych do sprzedaży przez polski oddział firmy (począwszy od Need for Speed: Underground).

Need for Speed: Hot Pursuit RACE zadebiutuje na E3

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 10:31

Od rozpoczęcia tegorocznego E3 dzieli już nas bardzo niewiele czasu. Sale targowe są przyszykowane i czekają na pierwszych gości. Pojawiają się też pierwsze zdjęcia i filmiki pustych na razie stoisk. Dzięki nim dowiedzieliśmy czegoś, co powinno ucieszyć fanów cyklu Need for Speed.

100 milionów Need For Speedów na świecie

Piotr Doroń, 21 października 2009, 19:09

Koncern Electronic Arts oznajmił właśnie, że Need For Speed jest najlepiej sprzedającą się marką wyścigową funkcjonująca na rynku elektronicznej rozrywki. Z danych EA wynika, że niedawno udało jej się pobić magiczną granicę 100 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Historia serii Need For Speed - część IV

Adam Makowski, 20 listopada 2008, 14:58

Wczoraj skończyliśmy na undergroundowej jeździe. Czas kontynuować historię NFS w atmosferze nocnych nielegalnych wyścigów.

Historia serii Need For Speed - część II

Adam Makowski, 18 listopada 2008, 15:14

Wczorajszą opowieść skończyliśmy na trzeciej części gry pt. Hot Pursuit, która wsławiła się rozwinięciem tytułowego pościgu. Dzisiaj czas na wspomnienie kolejnych gier z serii NFS.

Historia serii Need For Speed - część I

Adam Makowski, 17 listopada 2008, 13:51

Przez lata NFS przechodził spektakularne wzloty i tragiczne upadki. Jednak to cały czas kawał dobrej historii gier i na tę historię Was zapraszam.

Need For Speed: Undercover zapowiedziany

Dorota Drużko, 18 czerwca 2008, 10:52

Podczas trwającej właśnie imprezy William Blair & Company's 28th Annual Growth Stock Conference, John Riccitiello, szef Electronic Arts, postanowił zdradzić kilka informacji na temat najnowszej odsłony serii zręcznościowych wyścigów, Need for Speed. Gra będzie nosić tytuł NFS: Undercover, a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter.

EA i „płatne” wsparcie dla nowego kontrolera

Dorota Drużko, 8 kwietnia 2008, 11:25

Falcon 3D to urządzenie firmy Novint mające zastąpić graczom standardową klawiaturę i myszkę. Myślę, że zasady jego działania najlepiej zobrazuje ten przygotowany przez producenta filmik.

Pierwsze screeny z NFS ProStreet na PSP

Robert Duraj, 22 stycznia 2008, 08:30

Dla fanów, oczekujących premiery gry Need For Speed Pro Street na PSP, producent przygotował kilka nowych obrazków ze swojego najnowszego dzieła. PlayStation Portable jest jedną z niewielu platform, na której dzieło programistów z EA Games jeszcze się nie ukazało.

Need for Speed: ProStreet debiutuje w Polsce

Krystian Smoszna, 23 listopada 2007, 13:26

Mamy piątek, dwudziesty trzeci dzień listopada, a to oznacza że najnowsza odsłona cyklu Need for Speed zadebiutowała na europejskim rynku. Produkt kanadyjskiego oddziału koncernu Electronic Arts ma dziś swoją premierę również w naszym kraju.

Need for Speed ProStreet w amerykańskich sklepach

Marek Grochowski, 14 listopada 2007, 07:15

Podczas gdy do europejskiej premiery najnowszych wyścigów z serii Need for Speed pozostało jeszcze dziewięć dni, mieszkańcy Ameryki Północnej mogą już cieszyć się stworzonym przez kanadyjskie EA Black Box ProStreetem. Omawiana pozycja zadebiutowała właśnie w sklepach za Atlantykiem. Produkt dostępny jest w wersjach na PC, PS2, PS3, Wii, X360, NDS oraz PSP.

Dema NFS: ProStreet i TimeShifta debiutują w usłudze PlayStation Network

Marek Grochowski, 2 listopada 2007, 17:20

W ramach cotygodniowej aktualizacji usługi PlayStation Network Sony opublikowało w sieci dema dwóch interesujących tytułów, reprezentujących zarówno gatunek wyścigów, jak i strzelanin. Próbka pierwszego z produktów, gry Need for Speed ProStreet, zajmuje na konsolowym dysku 906 MB. Wersja pokazowa drugiego projektu, FPS-a TimeShift, ma nieco mniejszy rozmiar – 479 MB.

Być może już dziś przetestujemy grę Need for Speed: ProStreet

Krystian Smoszna, 22 października 2007, 07:00

Jeśli wierzyć doniesieniom internetowego serwisu Fragland, już dziś użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli pobrać z sieci demo najnowszej odsłony cyklu Need for Speed, która nosi tytuł ProStreet.

Kolejna lista samochodów do Need For Speed: Pro Street

Rafał Skierski, 10 października 2007, 09:20

W sierpniu prezentowaliśmy Wam część samochodów, które znajdą się w nadchodzącym wielkimi krokami Need For Speed: Pro Street. Teraz została ujawniona kolejna ósemka fur.

Znamy tytuły utworów, jakie pojawią się w grze Need for Speed: ProStreet

Krystian Smoszna, 27 września 2007, 08:48

Koncern Electronic Arts ujawnił wczoraj pełną listę utworów, jakie będzie można usłyszeć podczas gry w najnowszą odsłonę cyklu Need for Speed, zatytułowaną ProStreet.

Need for Speed: ProStreet zadebiutuje zgodnie z planem

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2007, 09:12

Nie będzie opóźnienia w premierze najnowszej odsłony cyklu Need for Speed. Koncern Electronic Arts potwierdził wczoraj, że produkt noszący podtytuł ProStreet zadebiutuje w sklepach zgodnie z planem, czyli ostatniego dnia października bieżącego roku.

GOL na GC 2007: Need for Speed Pro Street

Marek Grochowski, 23 sierpnia 2007, 12:50

Kiedy Electronic Arts zaanonsowało nową odsłonę Need for Speeda, ucieszyłem się, że programiści zza Wielkiej Wody przestali wreszcie udawać niegrzecznych chłopców i po siedmiu latach przerwy dzielącej doskonałe Porsche od nadchodzącego Pro Streeta postanowili wreszcie dostarczyć nam grę wyścigową z dużymi ambicjami. Po prezentacji tytułu w ramach tegorocznych targów Games Convention mam jednak co

Kolejne samochody dostępne w Need For Speed: Pro Street ujawnione

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 12:49

W lipcu firma Elecronic Arts ogłosiła część samochodów, które pojawią się w najnowszej odsłonie serii Need For Speed zatytułowanej Need For Speed: Pro Street. Obecnie ujawniono kolejne pojazdy, za których kierownicami będzie można zasiąść w grze.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Nowe obrazki z gry Need for Speed: Pro Street

Krystian Smoszna, 12 lipca 2007, 22:01

Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnił cztery nowe obrazki z gry Need for Speed: ProStreet – kolejnej odsłony popularnych wyścigów samochodowych. Tym razem twórcy programu postanowili określić, z jakich platform sprzętowych pochodzą udostępnione zdjęcia. Dzięki temu zabiegowi, użytkownicy konsol Xbox 360 i PlayStation mogą przekonać się, jaki poziom oprawy wizualnej prezentować będą obie edycje.

Nissan GT-R PROTO w Need for Speed: ProStreet

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 08:54

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił w ubiegłym tygodniu pierwszą listę samochodów, którymi będzie można pojeździć w najnowszej odsłonie cyklu Need for Speed, zatytułowanej ProStreet.

Need for Speed: ProStreet – nowe screeny

Rafał Skierski, 20 czerwca 2007, 14:42

Need for Speed: ProStreet to jedna z najbardziej oczekiwanych gier końca roku. Nic więc dziwnego, że każdy strzęp informacji czy nowy screenshot z tego tytułu jest na wagę złota. Dzisiaj pokazano światu cztery świeże zdjęcia.

Gra Need for Speed: ProStreet oficjalnie zapowiedziana!

Krystian Smoszna, 31 maja 2007, 14:40

Koncern Electronic Arts, Inc. oficjalnie zapowiedział nową odsłonę popularnej serii Need for Speed, podejmującej temat wyścigów samochodowych. Nowy produkt, zatytułowany Need for Speed: ProStreet, przygotowywany jest przez kanadyjskie studio EA Black Box. Gra zadebiutuje na rynku w listopadzie bieżącego roku.

Zobacz pierwszy zwiastun nowej gry z serii Need for Speed!

Krystian Smoszna, 21 maja 2007, 19:37

Już za dziesięć dni, czyli ostatniego dnia maja, koncern Electronic Arts, Inc. ujawni nową grę z serii Need for Speed. Na łamach strony internetowej popularnego cyklu, pojawił się już krótki zwiastun filmowy nadchodzącego wielkimi krokami programu oraz licznik odmierzający czas do jego oficjalnej zapowiedzi.

PLAY 06/07 w kioskach, wewnątrz pierwsza na świecie zapowiedź Need for Speed Pro Street

Marek Grochowski, 17 maja 2007, 15:05

Do kiosków w całej Polsce trafił dzisiaj czerwcowy numer czasopisma PLAY. Prócz standardowych newsów, recenzji najnowszych hitów czy plakatów z Halo 2 i World in Conflict magazyn zawiera także dwa materiały, które powinny zaciekawić głównie entuzjastów dzieł spod znaku Electronic Arts.