Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ja, Inkwizytor

Ja, Inkwizytor wyjdzie za wiele miesięcy, a już mówi się o kontynuacji

hexx0, 3 sierpnia 2022, 17:55

Gra Ja, Inkwizytor od polskiego studia The Dust znalazła wydawcę. Zastrzegł on sobie pierwszeństwo do wypuszczenia sequela. Jednocześnie poznaliśmy przybliżony termin premiery tytułu.

Ja, Inkwizytor wygląda beznadziejnie, ale taki jest materiał źródłowy

Hubert Sosnowski, 25 maja 2022, 15:00

Zwiastun Ja, Inkwizytor, gry na bazie książek Jacka Piekary, nie pozostawia wątpliwości. Na powtórkę sukcesu Wiedźmina, Dead Island czy Painkillera nie liczcie. To bieda z nędzą. Nie ma zresztą co się dziwić – jakie źródło, taka adaptacja.

Ja, Inkwizytor wygląda jak gra z ery PS3; reakcje na trailer

Agnieszka Adamus, 24 maja 2022, 18:31

Wczoraj pojawił się pierwszy gameplay trailer z I, the Inquisitor. Jak się okazuje, ma on magiczne właściwości i przeniósł wielu graczy w erę konsol PS3 i Xbox 360.

Ja, Inkwizytor ma pierwszy gameplay trailer

Agnieszka Adamus, 23 maja 2022, 17:48

W Internecie pojawił się pierwszy gameplay trailer z I, the Inquisitor, czyli polskiej przygodowej gry akcji bazującej na twórczości Jacka Piekary.

Zobacz mroczny teaser gry Ja, inkwizytor na podstawie powieści Jacka Piekary

AlexB, 26 maja 2021, 12:31

W sieci pojawił się pierwszy teaser gry I, the Inquisitor na podstawie popularnego w niektórych kręgach cyklu powieści autorstwa Jacka Piekary. Data premiery tytułu jak na razie nie jest znana.

Pierwsze screeny z Ja, Inkwizytor - gry na podstawie fantasy Jacka Piekary

Entelarmer, 25 września 2020, 15:13

Studio The Dust opublikowało komunikat odnośnie gry I, The Inquisitor. Zespół podzielił się też pierwszymi screenami z nadchodzącej produkcji, która zabierze nas do świata z książek polskiego pisarza Jacka Piekary.

I, the Inquisitor - nowe konkrety o grze na bazie książek Jacka Piekary

Froozyy, 12 września 2019, 17:50

Na konferencji poświęconej grze na motywach Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary twórcy przedstawili szczegóły dotyczące ich nadchodzącej produkcji. Poznaliśmy między innymi tytuł ich dzieła, czy też dowiedzieliśmy się, jakie będzie miasto, w którym potoczy się historia.

Gra na bazie książek Jacka Piekary znalazła inwestora

Adrian Werner, 12 lipca 2019, 12:11

Studio The Dust pozyskało inwestora, który wesprze kwotą trzech milionów złotych projekt opracowania gry bazującej na Cyklu Inkwizytorskim autorstwa Jacka Piekary.

Nowe informacje o polskiej grze na bazie książek Jacka Piekary

Agnieszka Adamus, 25 marca 2019, 17:04

Cykl Inkwizytorski doczeka się swojej cyfrowej adaptacji. Wrocławskie studio The Dust podpisało w dniu dzisiejszym umowę z Jackiem Piekarą, na mocy której wydane mają zostać dwie produkcje osadzone w tym uniwersum.

Powstaną gry oparte o prozę Jacka Piekary

Aquma, 4 grudnia 2018, 14:23

Rodzime studio The Dust podpisało list intencyjny z pisarzem fantasy Jackiem Piekarą – autorem popularnego Cyklu inkwizytorskiego. Firma planuje stworzyć gry na kanwie twórczości artysty.