Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
I, the Inquisitor
I, the Inquisitor
I, the Inquisitor Game Box

Najciekawsze materiały do: I, the Inquisitor

Pierwsze screeny z Ja, Inkwizytor -  gry na podstawie fantasy Jacka Piekary
Pierwsze screeny z Ja, Inkwizytor - gry na podstawie fantasy Jacka Piekary

wiadomość25 września 2020

Studio The Dust opublikowało komunikat odnośnie gry I, The Inquisitor. Zespół podzielił się też pierwszymi screenami z nadchodzącej produkcji, która zabierze nas do świata z książek polskiego pisarza Jacka Piekary.

I, the Inquisitor - nowe konkrety o grze na bazie książek Jacka Piekary
I, the Inquisitor - nowe konkrety o grze na bazie książek Jacka Piekary

wiadomość12 września 2019

Na konferencji poświęconej grze na motywach Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary twórcy przedstawili szczegóły dotyczące ich nadchodzącej produkcji. Poznaliśmy między innymi tytuł ich dzieła, czy też dowiedzieliśmy się, jakie będzie miasto, w którym potoczy się historia.

Gra na bazie książek Jacka Piekary znalazła inwestora
Gra na bazie książek Jacka Piekary znalazła inwestora

wiadomość12 lipca 2019

Studio The Dust pozyskało inwestora, który wesprze kwotą trzech milionów złotych projekt opracowania gry bazującej na Cyklu Inkwizytorskim autorstwa Jacka Piekary.

Nowe informacje o polskiej grze na bazie książek Jacka Piekary
Nowe informacje o polskiej grze na bazie książek Jacka Piekary

wiadomość25 marca 2019

Cykl Inkwizytorski doczeka się swojej cyfrowej adaptacji. Wrocławskie studio The Dust podpisało w dniu dzisiejszym umowę z Jackiem Piekarą, na mocy której wydane mają zostać dwie produkcje osadzone w tym uniwersum.

Powstaną gry oparte o prozę Jacka Piekary
Powstaną gry oparte o prozę Jacka Piekary

wiadomość4 grudnia 2018

Rodzime studio The Dust podpisało list intencyjny z pisarzem fantasy Jackiem Piekarą – autorem popularnego Cyklu inkwizytorskiego. Firma planuje stworzyć gry na kanwie twórczości artysty.

PC
PS5
XSX
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.10.2019 13:28
😃
Mikor78
15
Legionista
10

Kiedyś miałem nadzieje że ktoś zrobi serial na podstawie książek z cyklu Ja, Inkwizytor. A tutaj taka niespodzianka że Polacy grę robią. Trzymam kciuki i mam nadzieje że gra będzie równie dobra jak Wiedźmin. Już nie mogę się doczekać kiedy wcielę się w postać Mordimera Madderdina :)

26.05.2020 13:11
odpowiedz
2 odpowiedzi
bluesme
51
Pretorianin

Pomysł fabularny dość poroniony.

12.07.2020 06:03
grzyb111
grzyb111
60
Pretorianin

O pupcia boli bo inaczej jezuska przedstawili, biedny fanatyczny chrześcijanek który zawsze ma racje nic nie może zrobić bo ktoś miał pomysł na świetne fantasy i wszystkim się podoba, to twój fanatyzm i ty jesteś "poroniony".

28.09.2020 10:20
BiałyDzik
7
Legionista

grzyb111 Akurat zabolało raczej ciebie, przeczytaj swój komentarz, żenada. Sama fabuła inkwizytora jest oklepana, jakby dzieciak robił komiks na podstawie wierzeń chrześcijańskich. No ale pan taki dorosły, bo kontrowersje ; )