Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Juarez

Dead Island i Call of Juarez – ujawniono wyniki sprzedaży gier firmy Techland

Draug, 27 grudnia 2013, 14:10

Firma Techland ujawniła wyniki sprzedaży dwóch spośród swoich najbardziej znanych serii gier. Wszystkie odsłony Call of Juarez rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, podczas gdy dwie części Dead Island osiągnęły sprzedaż na poziomie ponad 7,5 miliona kopii.

Almanach Klasyki - nowa seria wydawnicza Techlandu

DogGhost, 17 sierpnia 2011, 11:44

23 sierpnia pojawi się w sklepach nowa seria gier komputerowych firmy Techland. Pojawią się w niej m.in. antologie Call of Juarez oraz Drakensang.

Ubisoft i Techland oficjalnie zapowiedziały Call of Juarez: The Cartel

Olek, 7 lutego 2011, 19:31

Wygląda na to, że bracia McCall popadli w niełaskę. Koncern Ubisoft i wrocławskie studio deweloperskie Techland ujawniły dziś, że akcja trzecia część serii Call of Juarez przeniesiona zostanie w czasy współczesne. W Call of Juarez: The Cartel zagramy latem tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Plotki o Call of Juarez 3

Olek, 14 grudnia 2010, 12:02

Fani serii Call of Juarez mogą przeżyć szok. Jeżeli doniesienia serwisu gamers.fr są prawdziwe, to akcja trzeciej części cyklu przeniesie graczy do czasów współczesnych. Zamiast kowboi bohaterami Call of Juarez 3 mają być funkcjonariusze DEA, czyli amerykańskiej agencji zwalczającej handel narkotykami.

Polskie gry podbijają zachód

omadaha, 9 kwietnia 2010, 13:13

Zdaniem obserwatorów, gry komputerowe mają szansę stać się polskim towarem eksportowym. Dowodem tej tezy są sukcesy jakie rodzime tytuły: Painkiller, Wiedźmin i Call of Juarez odniosły poza granicami naszego kraju.

Demo Call of Juarez na Xbox LIVE

Metatron, 30 sierpnia 2007, 19:21

Już od wczoraj posiadacze X360 mogą pobierać z serwisu Xbox LIVE demo gry Call of Juarez. Przypominamy, że twórcami wspomnianej produkcji są Polacy z wrocławskiego Techlandu. Co ciekawe, w tym wypadku nie mieliśmy do czynienia ze zwyczajowym wypuszczaniem dema w jakiś czas przed premierą produktu. Pełna wersja jest już bowiem w sklepach od końca czerwca – ale lepiej późno niż wcale.

Komiks Call of Juarez - epizod 1

Łukasz Malik, 22 czerwca 2007, 09:27

Call of Juarez – gra wrocławskiego studia Techland zadebiutowała w naszym kraju we wrześniu ubiegłego roku. Wydawca nie zapomina jednak o ciągłym promowaniu swojej marki – niedawno pisaliśmy o łatce wprowadzającej efekty DirectX 10, a przed dwoma dniami informowaliśmy Was o wersji na telefony komórkowe.

Na horyzoncie pojawiła się komórkowa wersja gry Call of Juarez

Major Doktor Upiorna, 20 czerwca 2007, 13:53

Jak do tej pory gra Call of Juarez została zadedykowana wyłącznie posiadaczom PeCetów i konsol Xbox 360. Dowiedzieliśmy się, że na tych dwóch platformach sprzętowych się nie skończy i niniejsza strzelanina z perspektywy pierwszej osoby pojawi się również na wyświetlaczach telefonów komórkowych.

Ubisoft aktualizuje daty wydania swoich gier

Major Doktor Upiorna, 21 maja 2007, 14:30

Dowiedzieliśmy się, że europejski odział firmy UbiSoft zaktualizował swój plan wydawniczy na nadchodzące miesiące. Z Ujawnionych informacji wynika, że data premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w edycji na PC, która początkowo na Starym Kontynencie miała pojawić się 23 czerwca, została przesunięta na 29 czerwca.

Call of Juarez - screenshoty z DirectX 10 i porównanie z DirectX 9

eLKaeR, 16 maja 2007, 08:23

Prawdziwy wysyp pecetowych gier, w pełni kompatybilnych z DirectX 10, dopiero przed nami. Nową jakość grafiki zobaczymy m.in. w Crysis, Unreal Tournament 3 i World in Conflict. Producenci przystosowują jednak również gry już wydane do standardu DX10. Dzieje się tak chociażby z polskim Call of Juarez – developerzy z firmy Techland szykują właśnie specjalny patch.

Call of Juarez z obsługą DirectX 10

Vercetti, 9 maja 2007, 15:59

Posiadacze kart graficznych z obsługą bibliotek DirectX 10 ciągle cierpią na niedobór gier, które byłyby w stanie wykorzystać potencjał owej technologii. Już wkrótce jednak rodzimy Techland zaserwuje im miły prezent w postaci patcha, modyfikującego właściwości ostatniej strzelanki wymienionego zespołu – Call of Juarez.

Call of Juarez również w wersji na konsolę Xbox 360

Krystian Smoszna, 1 marca 2007, 07:46

Call of Juarez, pierwszoosobowa strzelanina wyprodukowana przez polską firmę Techland, która zebrała przyzwoite recenzje na łamach zachodnich magazynów poświęconych elektronicznej rozrywce (średnia nota 76% według serwisu GameRankings), doczeka się konwersji na Xboksa 360.

Pierwszy zestaw map do Call of Juarez już dostępny!

Krystian Smoszna, 11 grudnia 2006, 15:00

Niespełna miesiąc czasu potrzebowała firma Techland, żeby przygotować pierwszy zestaw nowych plansz do gry Call of Juarez. Pakiet map przeznaczony jest oczywiście tylko dla wielbicieli zmagań w sieci.

Poradnik: Call of Juarez

Redakcja GRYOnline.pl, 14 września 2006, 21:01

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Call of Juarez”. Poniższy tekst zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer gry, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów. W miarę możliwości staram się przedstawić najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu.

Drugie demo Call of Juarez już w przyszłym tygodniu

Krystian Smoszna, 23 sierpnia 2006, 07:44

Pod koniec lipca bieżącego roku mogliśmy przetestować program Call of Juarez pod kątem rozgrywki jednoosobowej. Już w przyszłym tygodniu wszyscy gracze zainteresowani potyczkami na Dzikim Zachodzie, wezmą w obroty kolejne demo, tym razem oferujące zmagania w trybie multiplayer.

Games Convention 2006 – line-up UbiSoftu

Vercetti, 10 sierpnia 2006, 10:59

Już za niecałe dwa tygodnie w niemieckim Lipsku rozpoczną się największe w Europie targi elektronicznej rozrywki. W związku z nadchodzącą imprezą poszczególni wydawcy gier na Starym Kontynencie zaczynają ujawniać informacje na temat produktów, które zaprezentują u naszych zachodnich sąsiadów.

GRY-OnLine udostępnia za darmo polskie demo Call of Juarez

eLKaeR, 8 sierpnia 2006, 12:12

Od czterech dni możecie pobrać z naszych serwerów FTP polską wersję demonstracyjną (535,5 MB) gry FPS pt. Call of Juarez. Rodzima firma Techland udostępniła nam to demo na zasadzie wyłączności – dotąd ściągali je tylko abonenci MayClub i GOLMAX oraz osoby, które wysłały SMS. Natomiast teraz, zgodnie ze złożoną obietnicą, oferujemy możliwość darmowego pobrania wszystkim zainteresowanym.

Polskie demo Call of Juarez wyłącznie na serwerach FTP GRY-OnLine

eLKaeR, 4 sierpnia 2006, 10:00

Dokładnie tydzień temu udostępniliśmy Szanownym Czytelnikom anglojęzyczne demo (537,5 MB) nowej gry z gatunku FPS pt. Call of Juarez, stworzonej przez autorów Chrome. Dziś powracamy do tematu, ponieważ mamy dla Was polską wersję demonstracji prosto z siedziby firmy Techland.

Anglojęzyczne demo gry Call of Juarez już dostępne

Krystian Smoszna, 28 lipca 2006, 11:11

W Internecie pojawiła się anglojęzyczna wersja demonstracyjna gry Call of Juarez – pierwszoosobowej strzelaniny autorstwa polskiej firmy Techland.

Demo Call of Juarez na naszych stronach już 4 sierpnia

Krystian Smoszna, 18 lipca 2006, 10:32

Produkt polskiej firmy Techland o nazwie Call of Juarez doczeka się wersji demonstracyjnej. Każdy z Was będzie mógł wypróbować grę już za kilkanaście dni – w piątek, 4 sierpnia bieżącego roku.

Otwarto nową stronę Call of Juarez

Vercetti, 26 czerwca 2006, 13:42

Dotychczas wszyscy, którzy chcieli uzyskać informacje o grze Call of Juarez prosto od źródła, skazani byli na ubogą w treść stronę reklamową strzelanki. Od dzisiaj jednak FPS od wrocławskiego Techlandu może pochwalić się nową witryną.

UbiSoft wydawcą Call of Juarez

Vercetti, 5 kwietnia 2006, 08:24

Choć o strzelance, która powstaje w studiu wrocławskiego Techlandu robi się coraz głośniej, do niedawna nie było wiadomo, kto zajmie się dystrybucją gry poza granicami naszego kraju. Dzisiaj sytuacja nieco się wyklarowała. Oto bowiem swoje aspiracje do wydania Call of Juarez w USA i Niemczech zgłosił francuski UbiSoft.

Polskie akcenty na targach E3 - co pokaże Techland?

Elrond, 7 maja 2005, 12:26

Mniej więcej 2 tygodnie temu informowaliśmy Was o dwóch nowo zapowiedzianych grach Techlandu, Island of Living Death oraz VW Golf Racer. Okazuje się, iż oba te tytuły zostaną przez naszego rodzimego dystrybutora/producenta gier pokazane na nadchodzących targach E3. Co więcej, nie będą to jedyne gry Techlandu obecne na targach.

Polski wirtualny western nazywać się będzie Call of Juarez

eLKaeR, 17 marca 2005, 11:55

Ciudad Juarez jest półtoramilionowym miastem w północnym Meksyku i zarazem piątym co do wielkości ośrodkiem w tym kraju. W pewnym sensie do nazwy wspomnianej aglomeracji nawiązuje teraz kolejna gra z gatunku FPS, tworzona z myślą o komputerach PC i konsolach Microsoft Xbox przez zespół developerów z polskiej firmy Techland.