Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mercenaries 2: World in Flames

EA pracuje nad trzecioosobową strzelanką na silniku Battlefield 3

Tomasz Czajka, 24 marca 2011, 08:04

Oddział Electronic Arts mający siedzibę w Los Angeles prawdopodobnie prowadzi prace nad niezapowiedzianym dotychczas trzecioosobowym shooterem. A przynajmniej takie wnioski można wysnuć z ogłoszeń na liście ofert pracy, które dostrzegł serwis GamerZines.

Wieści ze świata (Battefield: Bad Company 2 - Vietnam, Trials HD, Marvel Pinball) 16/11/10

Piotr Doroń, 16 listopada 2010, 14:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmie ze skasowanego Mercenaries 3: No Limits, zapowiedzi Marvel Pinball, trzecim DLC do Trials HD, nowych grach Epic Games, Osiągnięciach i Trofeach w Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam, a także ścieżce dźwiękowej do Michael Jackson: The Experience. Zapraszamy do lektury.

Wybrane gry FPS taniej o 25% w EA Store

Jakub Wencel, 16 listopada 2010, 10:50

Polski oddział firmy Electronic Arts przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem pierwszoosobowym. Przez tydzień wybrane tytuły dystrybuowane przez firmę w naszym kraju będzie można kupić po odpowiednio niższej cenie za pośrednictwem serwisu EA Store.

Nowa odsłona Mercenaries oficjalnie zapowiedziana

Piotr Doroń, 25 listopada 2009, 09:45

Studio Pandemic potwierdziło wczorajsze informacje na temat Mercs Inc. (tytuł roboczy), nowej odsłony marki Mercenaries. Deweloping gry przeprowadzony zostanie w siedzibie EA Los Angeles, zlokalizowanej w Playa Vista.

Nowa odsłona Mercenaries mimo zamknięcia Pandemic Studios?

Szymon Liebert, 24 listopada 2009, 13:57

Zamknięte w tym tygodniu Pandemic Studios pracowało nad kontynuacją serii Mercenaries - informację na ten temat przedstawiono na blogu superannuation. Tytuł Mercenaries Inc. pojawił się między innymi w CV jednego z byłych pracowników studia, który zresztą opublikował w sieci pierwszy film prezentujący grę w akcji. Podobno nie poszła ona na straty i nadal jest w produkcji.

Electronic Arts potwierdza zwolnienia w Pandemic Studios

Piotr Doroń, 18 listopada 2009, 09:15

Wczorajsze nieoficjalne wieści na temat likwidacji Pandemic Studios zostały potwierdzone w późnych godzinach wieczornych przez Electronic Arts. Wypowiedzenia otrzymało około 200 pracowników firmy. Pozostali – tworzący tzw. rdzeń – zostali przeniesieni do studia EA Los Angeles (wczoraj mówiono jeszcze o EA Montreal), w którym będą kontynuować pracę nad dotychczasowymi grami i markami Pandemic.

Żegnaj Pandemic Studios?

Piotr Doroń, 17 listopada 2009, 14:49

Zachodni serwis Kotaku doniósł, że koncern Electronic Arts jeszcze dzisiaj przeprowadzi likwidację studia deweloperskiego Pandemic, mającego w swym dorobku m.in. takie pozycje, jak Star Wars: Battlefront i dwie odsłony Mercenaries. Wieść przekazali dziennikarzom serwisu anonimowi informatorzy, mający powiązania z obydwoma firmami.

Electronic Arts powoli wycofuje się z zabezpieczeń DRM

Piotr Doroń, 1 kwietnia 2009, 12:59

Electronic Arts udostępnia narzędzie pozwalające na usunięcie kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM - cyfrowego zarządzaniami prawami - z gier wydanych od maja 2008.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.9

Filip Grabski, 5 marca 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Od dzisiaj będziemy pokazywać zestawy trzech tytułów. Zapraszamy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 grudnia 2008)

Piotr Doroń, 16 grudnia 2008, 11:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Trofea w Fallout 3, Time Warner inwestuje w Eidos, Michael Phelps z własną grą, otwarto oficjalne polskie forum dyskusyjne na serwisie PlayStation, Mercenaries 2 z dodatkiem i inne. Zapraszamy do lektury.

Mercenaries część trzecia – na pewno będzie

Filip Grabski, 31 października 2008, 11:07

Electronic Arts bardzo lubi sequele. Nawet świeżutkie marki już mają zapowiedziane kolejne części (Dead Space, Mirror’s Edge), więc nic dziwnego, że Mercenaries - tytuł o trzyletnim stażu - również będzie kontynuowany.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 października 2008)

Piotr Doroń, 24 października 2008, 11:53

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: E for All skasowane, Lord British wraca na Ziemię, GOG.com w fazie beta-testów, Logitech z wypasioną gitarą do Guitar Hero: World Tour, Mercenaries 2 i GTA IV z Trofeami. Zapraszamy do lektury.

Brak uaktualnień dla pecetowej wersji Mercenaries 2?

Szymon Liebert, 4 października 2008, 11:59

Pomimo faktu, że pecetowa wersja tej świetnej gry akcji otrzymała już jedną łatkę poprawiającą błędy, pojawiły się spekulacje o możliwym braku przyszłych aktualizacji, oferujących przede wszystkim nową zawartość (czyli postacie, bronie, kody i inne). Czyżby posiadacze Mercenaries 2: World in Flames w wersji na komputery osobiste zostali na lodzie?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 października 2008)

Piotr Doroń, 1 października 2008, 10:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: edytor poziom w Far Cry 2, reklamy w grach Activision, dodatki do Mercenaries 2, Hinterland na Steamie, Ratner reżyserem filmu God of War, 11 nowych gier na PS3 w trakcie TGS 2008, sprzedaż konsol w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do lektury.

Wersja demonstracyjna Mercenaries 2: World in Flames już do pobrania

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 10:00

Mercenaries 2: World in Flames w GOL-owej recenzji autorstwa Sandro otrzymała notę 79%. W podsumowaniu tekstu znalazło się zdanie, że mamy do czynienia z tytułem akcji przez duże „A”. Życie najemnika nie należy do najłatwiejszych, a przekonać się o tym będzie mógł samodzielnie każdy z Was.

Poradnik: Mercenaries 2: World in Flames

Redakcja GRYOnline.pl, 26 września 2008, 10:44

"Poradnik zawiera opis wszystkich misji związanych z fabułą gry, wytyczne odnośnie zadań pobocznych (likwidowanie HVT, burzenie okupowanych budynków itp.), porady dotyczące postępowania z występującymi w grze frakcjami, wskazówki pomagające w doborze ekwipunku, a także mapy z zaznaczoną lokalizacją części zamiennych."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 września 2008)

Piotr Doroń, 23 września 2008, 09:37

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: ścigamy się po bezdrożach, malujemy świat de Blob, łatamy najemników, przeglądamy Osiągnięcia Banjo, testujemy demonstrację STCC The Game. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (1-5 września)

Marek Grochowski, 8 września 2008, 09:55

Początek września zapamiętamy z pewnością jako okres premiery gry Spore, jednej z najgłośniejszych (i jak się okazało – zbierającej bardzo sprzeczne opinie) produkcji tego roku.

Premierowa wpadka Mercenaries 2 w Londynie

Maciej Myrcha, 6 września 2008, 16:07

Na dość nietypowy pomysł promocji swojego produktu wpadła firma Electronic Arts. Mercenaries 2: Word in Flames, bo o tej grze mowa, miała wczoraj swoją europejską premierę i właśnie ten fakt Elektronicy chcieli hucznie, w przenośni i dosłownie, podkreślić.

Mercenaries 2 już w sklepach

Piotr Doroń, 1 września 2008, 10:07

Produkcja o tytule Mercenaries 2: World in Flames, najnowsza propozycja firmy Pandemic Studios, trafiła w weekend na półki amerykańskich sklepów. Wszystkim graczom czekających na jej europejską premierę polecamy pierwszą recenzję wersji na konsolę Xbox 360, zamieszczoną na łamach serwisu IGN. Wynika z niej, że jedna z ciekawiej zapowiadających się pozycji bieżącego roku okazała się produktem „zaledwie” dobrym.

Znamy wymagania Mercenaries 2: World in Flames

Szymon Liebert, 23 sierpnia 2008, 14:43

Wraz z garścią nowych zdjęć i filmów pokazujących bezpośrednio mechanikę gry, otrzymaliśmy informację o wymaganiach sprzętowych tego niezwykle dynamicznego dzieła studia Pandemic, którego wydawcą jest firma Electronic Arts. Do premiery już tylko kilkanaście dni – potwierdzona data wydania to 31 sierpnia dla konsol (Xbox 360, PS2, PS3) oraz 4 września dla pecetów.

Plany wydawnicze Elektroników na lato 2008

Filip Grabski, 14 maja 2008, 11:21

Między majem a wrześniem 2008 Electronic Arts szykuje szereg premier bardzo ciekawych gier, stworzonych przez jedne z najbardziej znanych studiów developerskich. Zapraszamy do zapoznania się z planem wydawniczym amerykańskiego giganta.

The Lord of the Rings: Conquest kolejnym dziełem Pandemic Studios

Piotr Doroń, 8 maja 2008, 12:36

Pandemic Studios, producent popularnego cyklu Star Wars Battlefront, pracuje nad pozycją opartą o uniwersum Władcy Pierścieni. Będzie nią The Lord of the Rings: Conquest – gra akcji, skupiająca się na przedstawianiu potężnych starć pomiędzy armią Saurona a oddziałami dowodzonymi przez najodważniejszych przedstawicieli ludów zamieszkujących tolkienowskie Śródziemie.

Będzie Mercenaries 3 oraz demo Mercenaries 2

Bartek Sarna, 17 kwietnia 2008, 15:05

W wywiadzie dla Eurogamera dyrektor kreatywny Pandemica podał kilka ciekawych szczegółów związanych z ich najnowszym produktem Mercenaries 2. Z kolei innemu serwisowi powiedział, że niedługo ruszą pracę nad trzecią odsłoną serii.

Podano datę premiery Mercenaries 2

Bartek Sarna, 4 kwietnia 2008, 11:53

Sequel produkcji Mercenaries: Playground of Destruction wreszcie ujrzy światło dzienne. Przynajmniej tak zapowiada jego wydawca EA.

Hity Electronic Arts najwcześniej w kwietniu

Marek Grochowski, 1 lutego 2008, 10:11

Koncern Electronic Arts dokonał wczoraj podsumowania działalności w minionym kwartale, publikując wyniki sprzedaży swoich gier, a także plany odnośnie kolejnych projektów. Szef firmy, John Riccitiello, ujawnił ponadto terminy, w jakich należy spodziewać się premier kilku głośnych tytułów ze stajni EA.

Światowy debiut Mercenaries 2: World in Flames ponownie opóźniony

Piotr Doroń, 24 stycznia 2008, 18:17

Z informacji pozyskanych przez serwis Eurogamer wynika, że światowa premiera kontynuacji gry o tytule Mercenaries: Playground of Destruction nie odbędzie się w planowym do tej pory terminie. Co więcej, opóźnienie może być całkiem spore.

Prezes Pandemic Studios potwierdza - druga odsłona Mercenaries dopiero w przyszłym roku

Piotr Doroń, 25 września 2007, 13:41

Firma Pandemic Studios zabrała głos w sprawie opóźnienia premiery gry Mercenaries 2: World In Flames, ujawnionego już na początku września przez przedstawicieli koncernu Electronic Arts. Poznaliśmy w ten sposób główny powód przesunięcia daty debiutu kontynuacji kultowych Najemników.

Premiera gry Mercenaries 2: World in Flames dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 4 września 2007, 18:07

Jeśli ktoś łudził się, że gra Mercenaries 2: World in Flames ujrzy światło dzienne jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, może już porzucić nadzieję. Koncern Electronic Arts oficjalnie zapowiedział, że produkt firmy Pandemic Studios zobaczymy w przyszłym roku.

Bono poproszony o interwencję przeciw Mercenaries 2

Artur Falkowski, 22 marca 2007, 13:38

Venezuelan Solidarity Network, organizacja zrzeszająca ludzi sprzeciwiających się interwencji Stanów Zjednoczonych w sprawy Wenezueli, szykuje petycje skierowaną do Bono, lidera zespołu U2, w której domaga się wstrzymania prac nad grą Mercenaries 2.

Mercenaries 2: World in Flames oficjalnie na PC, PS2 oraz Xboksa 360

Piotr Doroń, 23 lutego 2007, 08:08

Firmy Electronic Arts oraz Pandemic Studios potwierdziły oficjalnie, że gra Mercenaries 2: World in Flames zostanie wydana nie tylko na konsoli PlayStation 3. Do zapowiadanej już w pewien (głównie za sprawą plotek i spekulacji) sposób wersji na Xboksa 360 dołączyły również edycje przeznaczone dla PC oraz PS2.

Wkrótce oficjalna zapowiedź Mercenaries 2: World in Flames w wersji dla Xboxa 360?

Radosław Grabowski, 12 lutego 2007, 09:23

Kontynuacja gry Mercenaries: Playground of Destruction zostanie wydana przez korporację Electronic Arts na podstawie umowy, podpisanej przez pracowników firmy Pandemic Studios z "Elektronikami" na początku bieżącego miesiąca. Oficjalnie niniejszy produkt szykowany jest wyłącznie z myślą o PlayStation 3, aczkolwiek zakulisowo mówi się coraz częściej także o wersji dla Xboxa 360.

Jedna z najlepiej zapowiadających się gier dla PS3 od teraz w stajni Electronic Arts

Radosław Grabowski, 2 lutego 2007, 09:55

Oficjalne zapowiedzi nadal głoszą, iż nadchodząca gra pt. Mercenaries 2: World in Flames dostępna będzie wyłącznie na platformie PlayStation 3. Znając jednak dotychczasowe rynkowe poczynania wydawcy, którego właśnie znaleźli developerzy owej pozycji, nie powinniśmy być zaskoczeni, jeśli ostatecznie do sklepów trafi też chociażby wersja dla Xboxa 360.

Twórcy Mercenaries 2 uruchomili video bloga

Bartłomiej Kossakowski, 8 sierpnia 2006, 11:18

Mercenaries 2: World in Flames to w tej chwili jedna z najbardziej oczekiwanych gier zmierzających na konsole następnej generacji. Wszyscy zainteresowani tym tytułem, śledzący wszelkie nowinki związane z projektem, mogą poznać jeszcze więcej szczegółów na jego temat – właśnie wystartował video blog poświęcony grze.

Mercenaries 2 trafi na X360?

Marek Grochowski, 10 lipca 2006, 13:10

Dotąd kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier na Xboxa zapowiadana była jako exclusive dla konsoli PlayStation 3. Czy istnieje jednak szansa na to, aby Mercenaries 2: World in Flames pojawiło się również na konkurencyjnym next-genie, sygnowanym logiem Microsoftu?

Konkurs związany z grą Mercenaries 2: World in Flames został rozstrzygnięty

Piotr Doroń, 7 lipca 2006, 17:31

Pandemic Studios, firma odpowiedzialna m.in. za serię Mercenaries (druga część ukaże się w przyszłości na konsolach nowej generacji), ujawniła wreszcie zwycięzcę zorganizowanego przez siebie konkursu, o którym informowaliśmy Was w połowie czerwca. Został nim 13-letni Matt Deluca z miasta Atco, w stanie New Jersey.

Zaprojektowany przez Ciebie tatuaż może znaleźć się w Mercenaries 2: World in Flames

Radosław Grabowski, 13 czerwca 2006, 12:32

Tak, jak pierwsza część serii Mercenaries była jedną z najlepszych gier Anno Domini 2005 dla PS2 i XBX, tak epizod drugi o podtytule World in Flames ma szansę powtórzyć ten sukces w przyszłości na platformie PS3 i X360. Ludzie z Pandemic Studios doprowadzają właśnie powoli do końca specjalny konkurs dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na premierę nadchodzącego produktu.

Mercenaries 2: World in Flames zapowiedzią amerykańskiej inwazji na Wenezuelę?

Radosław Grabowski, 26 maja 2006, 11:55

Rządzący silną ręką (głównie dzięki wartkiemu strumieniowi petrodolarów) na wenezuelskiej ziemi Hugo Chavez znany jest ze swojego negatywnego stosunku do Stanów Zjednoczonych. Prezydent, mieniący się współczesnym południowoamerykańskim wyzwolicielem, posiada licznych zwolenników, którzy wyrazili właśnie stanowczą dezaprobatę dla nadchodzącej gry pt. Mercenaries 2: World in Flames.

Konkretne informacje nt. Mercenaries 2: World in Flames wraz ze screenshotami

Radosław Grabowski, 10 maja 2006, 15:15

Mercenaries 2: World in Flames – taki tytuł nosi sequel hitowej gry akcji ze stajni Pandemic Studios, o czym wspominaliśmy już zresztą przed sześcioma dniami. Teraz przyszedł czas na dokładne opisanie nadchodzącego produktu, przeznaczonego dla stacjonarnych konsol nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360). Developerzy udostępnili również pierwsze zrzuty ekranowe w wysokiej rozdzielczości.

Konsole nowej generacji na pewno dostaną Mercenaries 2: World in Flames

Radosław Grabowski, 4 maja 2006, 07:23

Pisząc pod koniec minionego miesiąca o pięciu nowych grach ze stajni Pandemic Studios wspominaliśmy, iż pod kryptonimem Project Q kryje się najwyraźniej sequel pozycji o nazwie Mercenaries. Pracownicy owej firmy postanowili wreszcie potwierdzić zakulisowe domysły i zapowiedzieli właśnie produkt pt. Mercenaries 2: World in Flames.

LucasArts tworzy sequele dwóch gier!

Maciej Myrcha, 13 stycznia 2006, 15:31

Znacie takie powiedzenie cisza przed burzą? Doskonale można dopasować je do firmy LucasArts, która w tajemnicy przed wszystkimi przygotowuje nie jeden a dwa sequele gier. Jeden z nich to wspomniana przedwczoraj Mercenaries 2, drugi zaś to ... Star Wars: Knights of the Old Republic 3!