Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Phoenix Point

Recenzje Phoenix Point - fani XCOM powinni być zadowoleni

Aquma, 4 grudnia 2019, 11:36

Wczoraj na rynku zadebiutowała komputerowa wersja gry strategicznej Phoenix Point, opracowanej przez ojca serii X-COM, Juliana Gollopa. Recenzenci ocenili już omawiany tytuł i wygląda na to, że mamy do czynienia z dziełem udanym, choć nie przełomowym.

Dziś premiera Phoenix Point – nowej strategii ojca serii X-COM

MH, 3 grudnia 2019, 14:05

Premiera długo oczekiwanej gry strategicznej Phoenix Point od studia Snapshot Games właśnie nadeszła. Fani produkcji Juliana Gollopa jeszcze dzisiaj będą mogli zagrać w jego najnowszy tytuł na PC, pod warunkiem że korzystają z Epic Games Store.

Phoenix Point - znamy dokładną datę premiery na PC

Serek, 2 listopada 2019, 07:58

Studio Snapshot Games ogłosiło konkretną datę premiery gry Phoenix Point na PC. Tytuł, zgodnie z ostatnimi doniesieniami, ukaże się na początku grudnia. Na wersje konsolowe poczekamy jednak do przyszłego roku.

Phoenix Point - premiera gry twórcy XCOM kolejny raz opóźniona

Adrian Werner, 30 lipca 2019, 08:54

Studio Snapshot Games ogłosiło, że turowa strategia Phoenix Point zaliczy kolejne opóźnienie. Premiera została przełożona z września tego roku na grudzień.

Phoenix Point - zwiastun z E3 i data premiery

Adrian Werner, 11 czerwca 2019, 11:44

Zespół Snapshot Games wypuścił nowy zwiastun turowej strategii Phoenix Point. Poznaliśmy również planowaną datę premiery gry.

Jeśli wsparłeś zbiórkę na Phoenix Point, na swój klucz Steam/GOG poczekasz rok

Frozen, 13 marca 2019, 13:51

Studio Snapshot Games poinformowało, że osoby, które wsparły kampanię crowdfundingową gry Phoenix Point w serwisie Fig.co, otrzymają obiecane klucze na Steam lub GOG dopiero po zakończeniu rocznego okresu ekskluzywności tytułu w sklepie Epic Games. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe produkcji.

Phoenix Point to kolejny czasowy exclusive dla Epic Games Store

Vergil, 12 marca 2019, 19:48

Epic Games Store może się pochwalić kolejnym czasowym tytułem ekskluzywnym. Mowa o Phoenix Point, czyli strategii turowej inspirowanej kultową grą X-COM, nad którą pieczę sprawuje słynny Julian Gollop. Twórcy zdecydowali się na ten krok, gdyż pozwoli im zapewnić produkcji długie wsparcie (np. w postaci DLC).

Phoenix Point znowu opóźnione

Adrian Werner, 6 lutego 2019, 13:23

Zespół Snapshot Games poinformował, że premiera turowej strategii Phoenix Point nastąpi dopiero we wrześniu tego roku.

Phoenix Point zalicza poślizg. Gra ukaże się dopiero w 2019 roku

Adrian Werner, 15 maja 2018, 13:45

Studio Snapshot Games ogłosiło, że premiera turowej strategii Phoenix Point nastąpi dopiero w czerwcu przyszłego roku. Powodem opóźnienia jest zwiększenie skali produkcji w porównaniu z pierwotnymi planami.

Pre-ordery Phoenix Point generują ponad 100 tys. dolarów miesięcznie

Adrian Werner, 6 kwietnia 2018, 11:24

Phoenix Point, czyli gra tworzona przez znanego z UFO: Enemy Unknown Juliana Gollopa, wciąż znajduje się w produkcji, ale już teraz jest dochodowym projektem. Okazuje się, że same pre-ordery generują ponad 100 tysięcy dolarów miesięcznie.

Phoenix Point – taktyczna turówka ojca X-COM na nowym zapisie rozgrywki

Adrian Werner, 6 czerwca 2017, 09:18

Do sieci trafił nowy zapis rozgrywki z Phoenix Point, czyli turowej strategii autorstwa ojca UFO: Enemy Unknown, Juliana Gollopa.

Phoenix Point, czyli duchowy następca X-COM-a, ufundowany

Vergil, 2 maja 2017, 20:14

Siedem dni – tyle czasu potrzebowało studio Snapshot Games, by zebrać od graczy środki potrzebne do ukończenia jego najnowszego projektu, Phoenix Point. Tym samym miłośnicy klasycznego X-COM-a mogą przygotować się na wielki powrót do korzeni.

Rozpoczęto zbiórkę funduszy na Phoenix Point – duchowego następcę oryginalnego X-COM-a

Vergil, 25 kwietnia 2017, 18:56

Juliana Gollopa nie trzeba przedstawiać miłośnikom serii X-COM – wszak mowa o osobie, której zawdzięczają jej powstanie. Założone przez niego studio Snapshot Games rozpoczęło zbiórkę na Phoenix Point - duchowego następcę oryginalnego X-COM-a.

Phoenix Point - pierwsze fragmenty rozgrywki z taktycznej strategii twórcy X-COM: UFO Defense

Adrian Werner, 20 kwietnia 2017, 08:53

Dzięki rozpoczęciu w serwisie Fig.co crowdfundingowej zbiórki na projekt Phoenix Point otrzymaliśmy pierwszą okazję do zobaczenia, jak prezentuje się w akcji duchowy spadkobierca UFO: Enemy Unknown, opracowany przez ojca tego klasyka, czyli Juliana Gollopa.

Phoenix Point – nowe informacje o taktycznej strategii twórcy oryginalnej serii X-COM

Ender, 14 czerwca 2016, 21:02

Dzięki pokazowi na targach E3 poznaliśmy pierwsze konkretne informacje związane z grą Phoenix Point. Produkcja jest taktyczną strategią twórcy oryginalnej serii X-COM, która rozwija jej pomysły i przenosi graczy do świata opanowanego przez ofiary starożytnego kosmicznego wirusa.

Phoenix Point – pierwszy screen z taktycznej strategii twórcy oryginalnej serii X-COM

Ender, 2 czerwca 2016, 18:42

W sieci pojawiły się pierwsze materiały (screen i artworki) z gry Phoenix Point, za której produkcję odpowiada Julian Gollop, legendarny twórca oryginalnego UFO: Enemy Unknown. Nowa gra będzie taktyczną strategią osadzoną w realiach science-fiction.

Phoenix Point nową turówką od współtwórcy UFO: Enemy Unknown i Laser Squad

Adrian Werner, 19 marca 2016, 15:32

Julian Gollop, czyli projektant mający na koncie takie tytuły jak UFO: Enemy Unknown, Laser Squad czy Chaos Reborn, pracuje nad nową grą w postaci turowej strategii Phoenix Point.