Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Diablo III: Reaper of Souls

Rozwój Diablo 3 dobiega końca, przed nami ostatni sezon z nową zawartością

Adrian Werner, 13 sierpnia 2023, 09:20

Studio Blizzard zamierza godnie pożegnać Diablo 3. 29. sezon, czyli ostatni z nową zawartością, przyniesie masę zmian, o które gracze prosili od dawna, w tym tryb zainspirowany rozwiązaniami z Path of Exile.

Diablo III doczeka się aktualizacji 2.4.0. Zobacz przegląd nowości

Janusz Guzowski, 8 listopada 2015, 14:40

W najbliższych dniach na Publiczny Serwer Testowy trafi aktualizacja do gry Diablo III. Poprawka oznaczona numerem 2.4.0 wprowadzi między innymi nowy obszar zmagań, odświeżone zestawy przedmiotów, premierowych przeciwników, dodatkowe funkcjonalności oraz bardziej pojemną skrytkę.

Diablo III - aktualizacja 2.3.0 już dostępna na europejskich serwerach

Jakub Błażewicz, 26 sierpnia 2015, 12:05

Studio Blizzard Entertainment udostępniło patch 2.3.0 do gry Diablo III na PC dla graczy w Ameryce Północnej oraz Europie. Oprócz pomniejszych zmian, wprowadzono zapowiedziane wcześniej Ruiny Seszeronu oraz kostkę Kanaiego. Konsolowa wersja aktualizacji powinna pojawić się niebawem.

Sprzedaż Diablo III przekroczyła 30 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 5 sierpnia 2015, 10:45

Studio Blizzard i firma Activision pochwaliły się, że sprzedaż Diablo III przekroczyła 30 mln egzemplarzy.

Diablo III – szczegóły na temat Kostki Kanaiego

Paweł Krzystyniak, 29 lipca 2015, 10:37

Deweloperzy ze studia Blizzard opublikowali nowe informacje na temat Kostki Kanaiego. Artefakt ten zostanie wprowadzony w aktualizacji 2.3.0 i pozwoli między innymi na pozyskiwanie mocy z przedmiotów legendarnych.

Patch 2.3.0 dla Diablo III – zwiastun przedstawiający nową lokację

Michał Kułakowski, 23 lipca 2015, 19:17

Blizzard opublikował trailer, na którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądała zupełnie nowa lokacja – Ruiny Seszeronu, którą wprowadzi nadchodzący patch 2.3.0.

Diablo III – nowa lokacja, przedmioty legendarne i odpowiednik Kostki Horadrimów w patchu 2.3.0

Paweł Krzystyniak, 25 czerwca 2015, 14:40

Firma Blizzard zapowiedziała nową aktualizację do Diablo III. Patch, poza standardowymi zmianami balansującymi i naprawiającymi drobne błędy, doda do gry sporo nowej zawartości, co może zachęcić weteranów do ponownego odwiedzenia świata Sanktuarium.

Diablo III - event z morderczymi krowami uświetnił trzecie urodziny gry

Adrian Werner, 16 maja 2015, 15:10

Studio Blizzard świętuje trzy lata obecności Diablo III na rynku wprowadzając event, w którym możemy zawalczyć z morderczymi krowami. Ponadto zorganizowano promocje cenowe w sklepiku.

Aktualizacja 2.2.0 do Diablo III trafiła na publiczne serwery

Luc, 8 kwietnia 2015, 10:37

Aktualizacja 2.2.0 dla Diablo III właśnie została udostępniona. Nowa łatka nie tylko wprowadza kilka potrzebnych modyfikacji oraz usprawnień, ale dodaje także m.in. nowe przedmioty, gobliny oraz wyzwania.

Koniec drugiego sezonu rankingowego w Diablo III oraz rocznica wydania Reaper of Souls

Jakub Błażewicz, 23 marca 2015, 11:00

Firma Blizzard zapowiedziała, że drugi sezon rankingowy Diablo III dobiegnie końca 5 kwietnia, natomiast już 10 kwietnia rozpocznie się sezon trzeci. Prócz tego, z okazji rocznicy wydania dodatku Reaper of Souls, do 30 marca gracze otrzymają premię do zdobywanego złota oraz doświadczenia.

Blizzard wprowadzi mikrotransakcje w Diablo III. Na razie tylko w Azji

Luc, 21 lutego 2015, 12:00

Wycofanie Domu Aukcyjnego nie oznacza, że Blizzard całkowicie zrezygnował z transakcji wykorzystujących prawdziwą gotówkę w Diablo III. Na testowe serwery regionu azjatyckiego niedługo trafi aktualizacja wprowadzająca opcjonalne mikrotransakcje.

Diablo III – trwają prace nad aktualizacją 2.2.0

Krzysztof Nieradko, 20 lutego 2015, 12:12

Studio Blizzard Entertainment pracuje nad kolejną aktualizacją do gry Diablo III oznaczoną numerem 2.2.0. Zapowiedziana łatka skupi się przede wszystkim na przedmiotach legendarnych, balansie klas, ulepszeniach rozgrywki oraz zmianach w trybie przygodowym.

Diablo III – sezon drugi rozpoczęty

Krzysztof Mysiak, 15 lutego 2015, 13:55

W Diablo III rozpoczął się drugi sezon rozgrywek rankingowych. Możecie już tworzyć nowe postacie sezonowe, by gromadziły nowe legendarne przedmioty, zdobywały specjalne osiągnięcia i inne nagrody, a także walczyły o miejsce w rankingach z graczami z całego świata.

Drugi sezon Diablo III startuje 13 lutego

Jakub Błażewicz, 2 lutego 2015, 10:00

Pojutrze, po pięciu miesiącach od startu, doczekamy się zakończenia pierwszego sezonu rankingowego Diablo III. Znamy też datę rozpoczęcia sezonu drugiego, którą firma Blizzard ustaliła na 13 lutego.

Diablo III otrzymało patch 2.1.2

Krzysztof Mysiak, 14 stycznia 2015, 11:20

Blizzard Entertainment wypuścił patch 2.1.2 do gry Diablo III. Zgodnie z zapowiedziami, łatka wprowadza prastare przedmioty legendarne, nowe typy goblinów skarbników, a także zmiany w różnych elementach rozgrywki, jak Szczeliny Nefalemów, rzemiosło, obeliski czy współczynniki postaci.

Diablo III – zbliża się koniec pierwszego sezonu rankingowego

Luc, 31 grudnia 2014, 11:20

W cztery miesiące od rozpoczęcia, pierwsza odsłona trybu sezonowego Diablo III chyli się z wolna ku końcowi. Blizzard poinformował na oficjalnej stronie o zbliżającym się finale rankingowych rozgrywek i wyjaśnił czego się spodziewać w okresie przejściowym.

Diablo III – patch 2.1 dostępny na konsolach XONE oraz PS4

Krzysztof Nieradko, 8 października 2014, 13:25

Studio Blizzard Entertainment wypuściło długo wyczekiwany patch 2.1 do gry Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Aktualizacja ta oferuje między innymi dostęp do nowego portalu przenoszącego nas do krainy zwanej Skarbcem, Głębokie Szczeliny, Rynsztoki czy wiele innych interesujących usprawnień i dodatków.

Wieści ze świata (Steam, Diablo III, Final Fantasy XV) 24/9/14

Łukasz Szliselman, 25 września 2014, 13:13

Dziś piszemy m.in. o premierze Steam Music Player, aktualizacji 2.1.1 do Diablo III oraz postępach w pracach nad grą Final Fantasy XV. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Diablo III - patch 2.1.0 zadebiutował na europejskich serwerach

Kamil Zwijacz, 27 sierpnia 2014, 11:11

Wyczekiwana aktualizacja PC-towej wersji gry Diablo III zadebiutowała na europejskich serwerach. Patch oznaczony numerem 2.1.0 wprowadza m.in. Tryb sezonowy, Głębokie Szczeliny, Rynsztoki oraz szereg innych mniejszych i większych zmian.

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na Xboksie One na razie tylko po rosyjsku

Kamil Zwijacz, 20 sierpnia 2014, 09:36

Wczorajsza premiera gry Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition w Polsce nie odbyła się bez zgrzytów, gdyż okazało się, że użytkownicy Xboksów One mogą się bawić konsolowym Diablo wyłącznie w języku rosyjskim. Polski język w grze dostępny będzie dopiero 5 września, wraz z premierą next-gena Microsoftu.

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ląduje na konsolach

Łukasz Szliselman, 19 sierpnia 2014, 14:18

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition jest już dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Sprawdź, gdzie można najtaniej kupić nowe wydanie gry studia Blizzard.

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition – transfer postaci na konsole nowej generacji

Łukasz Szliselman, 7 sierpnia 2014, 09:44

Posiadacze gry Diablo III na PlayStation 3 lub Xboksa 360 mogą przenieść swoje postaci na konsole nowej generacji. Oznacza to, że po zakupie Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition w wersji na PlayStation 4 lub Xboksa One nie będą musieli oni zaczynać zabawy od nowa.

Diablo III rozeszło się w nakładzie ponad 20 milionów sztuk

Michał Jodłowski, 6 sierpnia 2014, 11:00

Jak można wyczytać w kwartalnym sprawozdaniu finansowym firmy Activision Blizzard, Diablo III trafiło do rąk ponad 20 milionów graczy na całym świecie. W tę wartość wliczone są zarówno kopie rozprowadzone drogą cyfrową, jak również sprzedane egzemplarze dodatku Reaper of Souls.

Przeciwnicy z The Last of Us trafią do Diablo III

Jakub Mirowski, 10 czerwca 2014, 14:20

Blizzard Entertainment zapowiedział dziś, że posiadacze PlayStation 3 i 4 wraz z zakupem Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition otrzymają także lokację, w której będą mieli okazję zmierzyć się ze znanymi z The Last of Us zainfekowanymi.

Diablo III: Reaper of Souls nieprzerwanie rządzi na pecetach. Top Empik - Tydzień 19

Przemysław Zamęcki, 13 maja 2014, 11:22

Diablo III: Reaper of Souls, Grand Theft Auto V, Child of Light i Minecraft - tak prezentuje się czołówka najchętniej kupowanych w ubiegłym tygodniu gier w 196 salonach Empik w całej Polsce.

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition zadebiutuje na konsolach 19 sierpnia

Łukasz Szliselman, 12 maja 2014, 19:10

Diablo III: Reaper of Souls ukaże się na PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 i Xboksie One 19 sierpnia 2014 roku. Produkcja studia Blizzard Entertainment trafi na konsole w wydaniu Ultimate Evil Edition, zawierającym podstawkę oraz pierwszy dodatek do gry.

Reaper of Souls nie będzie jedynym dodatkiem do Diablo III?

Bartosz Woldański, 27 kwietnia 2014, 14:04

Firma Blizzard Entertainment przeprowadza ankietę dotyczącą ewentualnego drugiego dodatku do popularnego hack’n’slasha – Diablo III. Czyżby w przypadku dużego zainteresowania ze strony graczy doczekamy się kolejnego po Reaper of Souls rozbudowanego rozszerzenia do „trójki”?

Dodatek do Diablo III nadal najlepszy. Top Empik (31 marca - 6 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 8 kwietnia 2014, 10:10

Diablo III: Reaper of Souls nie oddał pola konkurencji i pozostawał w ubiegłym tygodniu pecetowym bestsellerem 196 salonów Empiku z całej Polski. Okazuje się również, że w naszym kraju nie brakuje chętnych na abonamentowe MMORPG od Bethesdy.

Diablo III - rozpoczęto weekend z 50% premią do zdobywanego doświadczenia

Kamil Zwijacz, 5 kwietnia 2014, 09:08

Wczoraj, o godzinie 17:00, rozpoczął się weekend z 50% premią do zdobywanego doświadczenia w grze hack'and'slash Diablo III - poinformowała firma Blizzard Entertainment na oficjalnej stronie produkcji. Zabawa potrwa do poniedziałku, do godziny 5:00.

Diablo III: Reaper of Souls – w tydzień sprzedano 2,7 mln egzemplarzy

Artur Raciborski, 3 kwietnia 2014, 19:57

Studio Blizzard Entertainment w oficjalnej analizie sprzedaży detalicznej i dystrybucji cyfrowej ujawniło, że dodatek Reaper of Souls do gry Diablo III sprzedał się w nakładzie 2,7 mln egzemplarzy na komputery PC i Mac w pierwszym tygodniu od premiery.

Diablo III: Reaper of Souls wciąga dusze polskich graczy. Top Empik - Tydzień 12

Przemysław Zamęcki, 1 kwietnia 2014, 12:51

Diablo III: Reaper of Souls w premierowym tygodniu wydarł pozycję lidera Titanfallowi stając się najchętniej kupowaną pecetową grą ubiegłego tygodnia w 196 salonach Empik w całej Polsce. Zobacz jakie jeszcze gry kupowali rodzimi gracze.

Diablo III: Reaper of Souls dopiero w połowie stawki. Top 10 UK (23 - 29 marca)

Przemysław Zamęcki, 31 marca 2014, 11:32

inFamous: Second Son, podobnie jak przed tygodniem, przewodzi stawce brytyjskich bestsellerów sprzedaży detalicznej. Zobacz jakie jeszcze tytuły rządziły ostatnio na Wyspach.

Diablo III – hack’n’slash Blizzarda doczeka się rankingów i sezonów

Adam Zechenter, 25 marca 2014, 22:27

Przedstawiciele Blizzarda podzielili się informacjami na temat zmian, które za kilka miesięcy wprowadzi w rozgrywce łatka 2.1. W Diablo III pojawią się m.in. rankingi oraz sezony. W połączeniu z dzisiejszą premierą dodatku Reaper of Souls, jest to świetna informacja dla fanów tej hack’n’slashowej produkcji.

Diablo III: Reaper of Souls - dziś premiera dodatku do gry Diablo III

Kamil Zwijacz, 25 marca 2014, 09:13

Fani gry Diablo III obchodzą dziś wielkie święto, gdyż na rynku debiutuje wyczekiwane rozszerzenie do ostatniego hack-and-slasha studia Blizzard Entertainment - Reaper of Souls. Tytuł, wprowadzający do zabawy nowy akt, postać Krzyżowca i nie tylko, powinien już być dostępny w sklepach na terenie całego kraju.

Diablo III: Ultimate Evil Edition tworzone jest nie tylko na PlayStation 4, ale także na Xboksa One

Kamil Zwijacz, 24 marca 2014, 17:01

Alex Mayberry, główny producent gry Diablo III: Ultimate Evil Edition, wyjawił, że tytuł tworzony jest nie tylko z myślą o PlayStation 4, lecz równolegle powstaje także wersja na konsolę Xbox One. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów odnośnie daty premiery, zapewniono jedynie, że debiut nie jest odległy.

Szczegóły oficjalnej premiery Diablo III: Reaper of Souls w Polsce

Michał Kułakowski, 21 marca 2014, 19:15

Firmy CDP.pl oraz Blizzard Entertinment podały szczegóły dotyczące oficjalnej premiery dodatku Diablo III: Reaper of Souls w Polsce. Rozpoczęcie sprzedaży gry, a także okolicznościowa impreza z deweloperami oraz możliwością wygrania wielu nagród odbędzie się 24 marca w warszawskich Złotych Tarasach.

Diablo III żegna się na zawsze z domem aukcyjnym

Bartosz Woldański, 18 marca 2014, 14:59

Zgodnie z obietnicą złożoną kilka miesięcy temu, firma Blizzard Entertainment zamknęła dzisiaj dom aukcyjny w grze Diablo III. Oznacza to, że nie można już wystawiać żadnych przedmiotów zarówno za złoto, jak i prawdziwe pieniądze. Osoby, których aukcje zostały lub zostaną wkrótce zakończone, będą mogły odbierać wyposażenie do czerwca bieżącego roku.

Diablo III – szczegóły dotyczące zamknięcia domu aukcyjnego

Bartosz Woldański, 15 marca 2014, 13:25

Firma Blizzard Entertainment przygotowuje się nie tylko do premiery pierwszego, oficjalnego rozszerzenia do Diablo III, ale także do zamknięcia domu aukcyjnego we wspomnianej grze, które nastąpi już w przyszłym tygodniu. W związku z tym poznaliśmy szczegółowe informacje dotyczące planowanych zmian.

Diablo III: Reaper of Souls – klasa krzyżowiec w akcji

Bartosz Woldański, 11 marca 2014, 14:41

Premiera Diablo III: Reaper of Souls, pierwszego rozszerzenia do trzeciej części hack’n’slashowej serii studia Blizzard Entertainment, zbliża się wielkimi krokami. Jedną z nowości dostępnych w dodatku ma być klasa krzyżowiec, która została zaprezentowana na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki.

Diablo III: Reaper of Souls wprowadzi opcję tworzenia klanów i społeczności

Krzysztof Mysiak, 20 lutego 2014, 10:41

Firma Blizzard Entertainment przedstawiła nowe funkcje społeczniościowe, które wprowadzi dodatek Reaper of Souls do Diablo III. Mowa tu o klanach i społecznościach, pozwalających na łączenie się graczy w mniejsze lub większe grupy. Przypomniano też, że za miesiąc nastąpi zamknięcie domów aukcyjnych.

Diablo III: Reaper of Souls – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej

Krzysztof Mysiak, 30 stycznia 2014, 08:28

Firma Blizzard Entertainment zaprezentowała wizualizację edycji kolekcjonerskiej gry Diablo III: Reaper of Souls. Sugerowana cena najbogatszego wydania dodatku do trzeciej odsłony kultowego hack’n’slasha wynosi 79,99 euro, choć w Polsce można zamówić je za 259 zł.

Diablo III: Reaper of Souls – klient gry rozpoczął pobieranie części zawartości dodatku

Adrian Werner, 19 stycznia 2014, 19:22

Studio Blizzard Entertainment wypuściło za pośrednictwem usługi Battle.net paczkę danych do Diablo III ważącą 6 GB. Zawarto w niej materiały, które wykorzysta aktualizacja 2.0.1 oraz dodatek Reaper of Souls.

Diablo III: Reaper of Souls w przedsprzedaży – premiera 25 marca 2014 roku

Bartosz Woldański, 19 grudnia 2013, 18:39

Firma Blizzard Entertainment ujawniła oficjalną datę wydania pierwszego dodatku do gry Diablo III – Reaper of Souls. Rozszerzenie, na które można już składać zamówienia przedpremierowe, zadebiutuje przed końcem pierwszego kwartału przyszłego roku.

Diablo III: Reaper of Souls - więcej zaproszeń do kolejnej fazy beta testów

Marcin Skierski, 13 grudnia 2013, 10:12

Firma Blizzard Entertainment rozesłała kolejne zaproszenia na zamknięte beta testy dodatku Diablo III: Reaper of Souls. Rozpoczął się bowiem ich kolejny etap, do którego dopuszczono więcej chętnych.

Diablo III: Reaper of Souls – pierwsze gameplaye z testów beta

Michał Orlikowski, 20 listopada 2013, 10:38

Beta-testy Reaper of Souls, pierwszego rozszerzenia do Diablo III, już trwają. Grono testujących nie zostało objęte żadną umową o poufności, dzięki czemu w sieci pojawiły się pierwsze materiały wideo z rozgrywki.

Reaper of Souls - wiele nowego o pierwszym dodatku do Diablo III

Adrian Werner, 9 listopada 2013, 10:23

Podczas BlizzCony ujawniono masę nowych informacji na temat dodatku Diablo III: Reaper of Souls. Zapowiedziano również na PlayStation 4 produkcję zatytułowaną Diablo III: Ultimate Evil Edition, czyli wydanie zawierające zarówno podstawową grę, jak i rozszerzenie.

Diablo III – pierwszy rzut oka na postać Wieszczki

Michał Orlikowski, 25 października 2013, 15:00

Rozszerzenie do Diablo III – Reaper of Souls, wprowadzi do gry oferującego nowe usługi NPC-ta. Wieszczka pozwoli graczom na zmodyfikowanie statystyk przedmiotów za pomocą Zaklinania, oraz pomoże zmienić jej wygląd poprzez transmorgryfikację.

Diablo III: Reaper of Souls potwierdzony na PlayStation 4

Marcin Skierski, 18 października 2013, 10:55

Na europejskim blogu PlayStation potwierdzono, że Diablo III: Reaper of Souls ukaże się także na PlayStation 4. Konsolowa wersja dodatku do Diablo III będzie grywalna na tegorocznej edycji imprezy BlizzCon.

Pecetowe Diablo III bez szans na tryb offline

Michał Orlikowski, 19 września 2013, 09:24

Studio Blizzard Entertainment nie wprowadzi trybu offline do pecetowej wersji Diablo III. Twórcy potwierdzili w oficjalnym komunikacie, że nie zamierzają udostępnić graczom tego typu możliwości.

Dom aukcyjny Diablo III zostanie zamknięty

Michał Orlikowski, 17 września 2013, 21:28

Dom Aukcyjny zaimplementowany w Diablo III zostanie zamknięty 18 marca 2014 roku. Kontrowersyjny system pozyskiwania przedmiotów nie spełnił oczekiwań twórców i zostanie usunięty z gry.