Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2015, 19:17

Patch 2.3.0 dla Diablo III – zwiastun przedstawiający nową lokację

Blizzard opublikował trailer, na którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądała zupełnie nowa lokacja – Ruiny Seszeronu, którą wprowadzi nadchodzący patch 2.3.0.

Nadchodzący patch 2.3.0 dla Diablo III wprowadzi sporo zmian do systemów gry. Jedną z najciekawszych jest zupełnie nowa lokacja – Ruiny Seszeronu. Odnajdziemy w nich cenny artefakt, którym jest Kostka Kanaiego, będąca odpowiednikiem słynnej Kostki Horadrimów z drugiej części serii. Przedmiot pozwoli na przekształcanie materiałów rzemieślniczych oraz rozkładanie na części przedmiotów legendarnych i pozyskiwanie ich mocy. Oczywiście dotarcie do kostki, należącej przed wiekami do króla barbarzyńców, nie będzie łatwe, strzegą jej bowiem liczne pułapki oraz groźne stwory. Część z nich możemy zobaczyć w opublikowanym właśnie zwiastunie, przedstawiającym ruiny i żyjących tam przeciwników.

Według informacji przedstawionych przez twórców gry, Seszeron był niegdyś wspaniałym miastem, wzniesionym przez zjednoczone plemiona barbarzyńców. Świetność tego miejsca została gwałtownie przerwana gdy u jego bram stanął Baal wraz ze swoją armią demonów. Władca Zniszczenia pragnął zdobyć jeden z Kamieni Świata, który chroniony był przez mieszkańców Seszeronu. Po zażartej walce, perła barbarzyńskiej cywilizacji uległa zniszczeniu, a jej smutne pozostałości pozostawione zostały na łasce mroźnych żywiołów północy oraz dzikich bestii.

Wciąż nie wiadomo dokładnie kiedy patch 2.3.0 zostanie oficjalnie udostępniony wszystkim graczom. W tej chwili trwa sprawdzanie wprowadzanych przez niego poprawek na publicznym serwerze testowym. Ich obszerną listę można zobaczyć w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona internetowa Diablo III