Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2015, 14:40

autor: shav

Diablo III – nowa lokacja, przedmioty legendarne i odpowiednik Kostki Horadrimów w patchu 2.3.0

Firma Blizzard zapowiedziała nową aktualizację do Diablo III. Patch, poza standardowymi zmianami balansującymi i naprawiającymi drobne błędy, doda do gry sporo nowej zawartości, co może zachęcić weteranów do ponownego odwiedzenia świata Sanktuarium.

Nowa zawartość i długo wyczekiwane zmiany już wkrótce trafią do gry - Diablo III – nowa lokacja i odpowiednik Kostki Horadrimów w patchu 2.3.0 - wiadomość - 2015-06-25
Nowa zawartość i długo wyczekiwane zmiany już wkrótce trafią do gry

Największą nowością, którą wprowadzi do gry patch 2.3.0, będzie nieznana wcześniej lokacja – Ruiny Seszeronu. Znajdziecie tutaj zarówno nowych przeciwników, jak i poukrywane sekrety, związane ze starożytną cywilizacją barbarzyńców. Końcowym wyzwaniem w tym miejscu będzie prawdopodobnie grobowiec króla Kanaiego, w którym ukryty został skarb – Kostka Kanaiego, czyli odpowiednik słynnej Kostki Horadrimów z drugiej części tej popularnej serii. Artefakt pozwoli między innymi na przekształcanie materiałów rzemieślniczych w te, które potrzebne nam będą w danym momencie. Z pewnością będzie to przydatne przy wytwarzaniu przedmiotów. Kostka pozwoli też na rozkładanie na części przedmiotów legendarnych i pozyskiwanie ich mocy w formie pasywnych umiejętności.

Kolejny istotny i długo wyczekiwany dodatek to nowe poziomy trudności. Jeśli gra wydawała Wam się zbyt łatwa, to już wkrótce będziecie mogli spróbować swoich sił ze znacznie bardziej wymagającymi przeciwnikami. Blizzard wprowadzi do gry poziomy od Udręki VII, aż do X. Oczywiście każdy z poziomów pozwoli na zdobycie odpowiednio lepszych skarbów – większej ilości złota lub przedmiotów.

Usprawniony zostanie także tryb przygodowy, gdzie usunięto Krainę Prób, do tej pory wymaganą do otwierania Głębokich Szczelin. Wykonywanie zleceń w poszczególnych aktach zapewni też nowe skarby – w tym materiały rzemieślnicze unikalne dla konkretnych lokacji.

Aktualizacja 2.3.0 do Diablo III wprowadzi też szereg pomniejszych zmian w systemie rzemiosła i walki. Nie zabraknie również zupełnie nowych przedmiotów legendarnych do zdobycia.

Patch 2.3.0 już wkrótce trafi na Publiczny Serwer Testowy, gdzie gracze będą mogli go przetestować. Dokładna data premiery aktualizacji nie została jeszcze ujawniona.