Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2015, 14:44

autor: Entelarmer

World of Warcraft - patch 6.2 już dostępny na serwerach

Firma Blizzard udostępniła na serwerach patch 6.2. o podtytule Fury of Hellfire. Przewidziane atrakcje: wycieczka do pełnej demonów twierdzy Hellfire, nowy obszar dostępny drogą morską, kolejne pety i wiele innych.

Historia lubi się powtarzać, a Gul’dan nie porzucił planów oddania orków na usługi Płonącego Legionu. - World of Warcraft - patch 6.2 już dostępny na serwerach - wiadomość - 2015-06-25
Historia lubi się powtarzać, a Gul’dan nie porzucił planów oddania orków na usługi Płonącego Legionu.

Firma Blizzard wypuściła patch 6.2 do World of Warcraft, dotychczas dostępny jedynie na Publicznym Serwerze Testowym. Druga duża aktualizacja do Warlords of Draenor o tytule Fury of Hellfire skupia się na dalszych losach Żelaznej Hordy, której niedobitki podporządkowały się dobrze znanemu fanom Azeroth Gul’danowi oraz stojącemu za nim Płonącemu Legionowi i zajęły Cytadelę Piekielnego Ognia (Hellfire Citadel). Zanim jednak gracze na poziomie 100 przystąpią do rajdu na tę twierdzę, by zmierzyć się z fel-orkami oraz demonami (w tym z samym Archimondem, który zastąpił w tej linii czasowej Kil’Jaedena), będą musieli dostać się do nowej lokacji – Dżungli Tanaanu (Tanaan Jungle), do tego zaś potrzebne będą statki, które można wybudować w nowym ulepszeniu garnizonu – stoczni. Oczywiście w samej dżungli również nie zabraknie nowych zadań, a tzw. Timewalking pozwoli graczom wziąć udział w rajdach znanych z dwóch pierwszych dodatków do WoW-a: Burning Crusade oraz Wrath of the Lich King. Jeśli zaś już o rajdach mowa, oprócz dotychczasowych poziomów trudności pojawi się nowy – Mityczny (Mythic), który pozwoli uzyskać jeszcze potężniejsze przedmioty (nawet do 735 poziomu).

Cieszyć mogą się też fani kolekcjonowania zwierzaków, jako że Fury of Hellfire wprowadza pokaźną liczbę petów (w tym także bojowych), poczynając od Corrupted Nest Guard, przez Ghostshell Crab czy Sapphire Firefly po pieseł… Cinder Pup i Fel Pup. Pojawiły się też nowe zbroje do PvE (Tier 18) oraz PvP (Warlords Season 2). O części zmian pisaliśmy w kwietniu, zaś pełną (i długą) listę znajdziecie na oficjalnej stronie gry, podobnie jak ostatnie poprawki, wprowadzone już po premierze Fury of Hellfire. Poniżej zaś możecie zobaczyć przygotowany przez twórców filmik, przedstawiający najważniejsze nowinki.