Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gears of War: Ultimate Edition

NVIDIA wypuściła sterowniki pod gry Far Cry Primal i Gears of War: Ultimate Edition

Draug, 1 marca 2016, 18:27

Firma NVIDIA wypuściła nowe sterowniki dla kart grafiki z rodziny GeForce, opatrzone numerem 362.00. Powstały one przede wszystkim z myślą o optymalizacji działania gier Far Cry Primal i Gears of War: Ultimate Edition, które zadebiutowały dzisiaj na pecetach.

Premiera Gears of War: Ultimate Edition na PC – potwierdziły się wysokie wymagania sprzętowe

luckie, 1 marca 2016, 15:00

Dziś na PC debiutuje Gears of War: Ultimate Edition, odświeżona wersja gry z 2006 roku, która na konsoli Xbox Ona ukazała się pół roku temu. Wydanie na komputery osobiste oferuje jeszcze lepszą grafikę, która niestety okupiona została przytłaczającymi wymaganiami sprzętowymi.

Pecetowe Gears of War: Ultimate Edition z bardzo wysokimi wymaganiami sprzętowymi?

Adrian Werner, 24 lutego 2016, 11:39

Wyciekły wymagania sprzętowe pecetowej wersji Gears of War: Ultimate Edition. Okazały się one zaskakująco wysokie.

Dobra sprzedaż Halo 5, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6 i Gears of War: Ultimate Edition

Góral, 4 stycznia 2016, 18:39

Firma Microsoft pochwaliła się wynikami sprzedaży gier Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6 oraz Gears of War: Ultimate Edition. Kazda z wymienionych produkcji rozeszła się w ponad milionowym nakładzie.

Killer Instinct i Gears of War: Ultimate Edition na PC w pierwszej połowie 2016 roku

Entelarmer, 21 grudnia 2015, 10:55

Phil Spencer z firmy Microsoft poinformował o pecetowych wydaniach gier Killer Instinct oraz Gears of War: Ultimate Edition. Nie podał konkretnych dat, ale stwierdził, że obie produkcje ukażą się w 2016 roku i nie będziemy musieli czekać na nie zbyt długo.

Uwaga! Niebezpiecznie wciągające nowości przegoniły dinozaury. Top 10 UK (13 - 19 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 1 września 2015, 12:06

Gears of War: Ultimate Edition - czyli stara/nowa gra - zostało liderem ubiegłego tygodnia sprzedaży gier w handlu detalicznym na terenie Zjednoczonego Królestwa. Cieszymy się, że wakacyjna stagnacja dobiegła końca, a my możemy sięgnąć po kolejne hiciory.

Gears of War: Ultimate Edition w zestawie z pozostałymi częściami cyklu

Pirlond, 3 sierpnia 2015, 17:05

Jedną z niespodzianek tegorocznych targów E3 była zapowiedź odświeżonej wersji pierwszej części Gears of War w wydaniu na XONE i PC. Teraz okazuje się, że posiadacze Xboksów One, którzy kupią grę, w ramach bonusu otrzymają pozostałe odsłony cyklu z X360. Będzie je można uruchomić za pomocą opcji wstecznej kompatybilności.

Wieści ze świata (Gears of War: Ultimate Edition, Resident Evil: Revelations 2, Bethesda.net) 24/7/15

luckie, 24 lipca 2015, 12:50

Dziś piszemy m.in. o intrze do gry Gears of War: Ultimate Edition, dacie premiery Resident Evil: Revelations 2 na PlayStation Vita oraz starcie serwisu Bethesda.net. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gears of War: Ultimate Edition – premiera PC dopiero po debiucie na Xboksie One

Ender, 22 lipca 2015, 20:06

Przedstawiciel Microsoftu potwierdził, że gra Gears of War: Ultimate Edition, która jest ulepszoną reedycją pierwszej części cyklu Gears of War, pojawi się na komputerach PC dopiero jakiś czas po sierpniowej premierze na Xboksie One. Tytuł będzie współpracował jedynie z pecetami wyposażonymi w system Windows 10.

Gears of War: Ultimate Edition ukaże się na PC-tach

Góral, 17 czerwca 2015, 04:03

Na konferencji PC Gaming Show ujawniono, że zapowiedziana ostatnio na konsolę Xbox One strzelanka Gears of War: Ultimate Edition ukaże się także na komputerach PC, gdzie wykorzysta biblioteki DirectX 12 i obsłuży rozdzielczość 4K.

Gears of War: Ultimate Edition - pierwsza część cyklu zostanie odświeżona

Pirlond, 15 czerwca 2015, 21:23

W trakcie dzisiejszej konferencji poprzedzającej start targów E3 koncern Microsoft potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki – powstanie odświeżona wersja pierwszej części Gears of War. Gra ukaże się całkiem niedługo, bo 25 sierpnia, a już teraz można sprawdzić produkcję w rozpoczętych dzisiaj testach beta.

Gears of War 3 – gra pojawi się na Xbox One 25 sierpnia?

Renox, 15 czerwca 2015, 12:35

Rosyjskojęzyczna wersja oficjalnego serwisu cyklu Gears of War najprawdopodobniej ujawniła informację szykowaną z myślą o tegorocznej edycji targów E3. Na razie to nic pewnego, ale wygląda na to, że Gears of War 3 (i bardzo prawdopodobne, że nie tylko) zostanie odświeżone i trafi na konsole Xbox One 25 sierpnia tego roku.