Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2015, 12:06

Uwaga! Niebezpiecznie wciągające nowości przegoniły dinozaury. Top 10 UK (13 - 19 sierpnia)

Gears of War: Ultimate Edition - czyli stara/nowa gra - zostało liderem ubiegłego tygodnia sprzedaży gier w handlu detalicznym na terenie Zjednoczonego Królestwa. Cieszymy się, że wakacyjna stagnacja dobiegła końca, a my możemy sięgnąć po kolejne hiciory.

Koniec wakacji i w końcu coś się ruszyło. Pierwsze cztery miejsca na liście brytyjskich hitów opanowały same nowości (w pierwszej dziesiątce aż połowa tytułów to premiery), kładąc kres tyranii dinozaurów. Na miejscu pierwszym całkowicie odnowione Gears of War w edycji Ultimate. To jedna z tych nielicznych pozycji mogących uchodzić za wzór rzetelnego remasteringu. Oczko niżej horror dedykowany jedynie PlayStation 4. W Until Dawn trup ściele się gęsto i do tytułowego świtu nikt może nie doczekać. Raczej dla osób o mocnych nerwach - przynajmniej w oryginalnej wersji językowej. Na miejscu trzecim figurkowe szaleństwo w Disney Infinity 3.0, a na czwartym barczyści panowie uganiają się za skórzanym jajem w Madden NFL 16. Ostatnia nowością jest "definitywna" edycja skradanki Dishonored. Kto nie miał jeszcze okazji wcielić się w Corvo, to lepszej szansy przed debiutem sequela już nie znajdzie.

Ostatnią "świeżynką" w pierwszej czterdziestce jest One Piece: Pirate Warriors 3 wydane na PS3, PS4 i PlayStation Vitę, które znalazło się na miejscu dwudziestym siódmym.

1.

Gears of War: Ultimate Edition

2.

Until Dawn

3.

Disney Infinity 3.0

4.

Madden NFL 16

5.

LEGO Jurassic World

6.

Grand Theft Auto V

7.

Dishonored: Definitive Edition

8.

Minecraft: PlayStation Edition

9.

Batman: Arkham Knight

10.

Minecraft: Xbox Edition

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.