Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2015, 10:55

Killer Instinct i Gears of War: Ultimate Edition na PC w pierwszej połowie 2016 roku

Phil Spencer z firmy Microsoft poinformował o pecetowych wydaniach gier Killer Instinct oraz Gears of War: Ultimate Edition. Nie podał konkretnych dat, ale stwierdził, że obie produkcje ukażą się w 2016 roku i nie będziemy musieli czekać na nie zbyt długo.

Marcus Fenix i oddział Delta ponownie zawitają na PC wraz z bohaterami Killer Instinct. - Killer Instinct i Gears of War: Ultimate Edition na PC w pierwszej połowie 2016 roku - wiadomość - 2015-12-21
Marcus Fenix i oddział Delta ponownie zawitają na PC wraz z bohaterami Killer Instinct.

O tym, że firma Microsoft zamierza wydać strzelaninę Gears of War: Ultimate Edition oraz bijatykę Killer Instinct na PC, wiemy z czerwcowej konferencji na targach E3. Jak dotąd gigant z Redmond nie był jednak zbyt chętny do dzielenia się szczegółami na temat daty pecetowej premiery dla obu tych produkcji – w przypadku „ostatecznej edycji” pierwszej odsłony Gears of War ograniczono się jedynie do stwierdzenia, że nastąpi ona „po premierze wydania na konsolę Xbox One”. Niestety, niewiele konkretów znajdziemy też w najnowszej informacji przekazanej przez Phila Spencera, szefa działu Xboksa. Zapytany przez fana na Twitterze o możliwość ukazania się tych gier na PC do marca, Spencer stwierdził, że „nie podano jeszcze konkretnej daty, ale nie odbędą się one [premiery KI oraz GoW: UE – przyp. autora] zbyt późno w 2016 roku”. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że pecetowcy zapoznają się z wymienionymi produkcjami jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku.