Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wiedźmin 3: Serca z kamienia

The Last of Us 2 ma więcej tytułów gry roku; Wiedźmin 3 zdetronizowany

Paweł Musiolik, 27 stycznia 2021, 11:07

The Last of Us: Part 2 zdetronizowało Wiedźmina 3: Dziki Gon. Tytuł na wyłączność PS4 może pochwalić się największą liczbą nagród w kategorii gry roku.

Wiedźmin 3 pojawi się na PS5 i Xbox Series X

AlexB, 4 września 2020, 13:44

Firma CD Projekt RED zapowiedziała debiut wersji Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na konsole nowej generacji i PC. Będzie ona dostępna do kupienia jako osobny produkt, lecz wszyscy posiadacze tego popularnego RPG-a akcji w wydaniach na komputery oraz PlayStation 4 i Xboksa One otrzymają darmową aktualizację.

Dev z CDP RED o dodatkach do Wiedźmina 3: „Musieliśmy wyciąć 50% planowanej zawartości“

Ender, 3 kwietnia 2019, 17:48

Według jednego z deweloperów pracujących w CD Projekt RED, studio było zmuszone z różnych powodów wyciąć mniej więcej połowę planowanej zawartości z dodatków do gry. Podstawowa wersja tytułu straciła również ponad dziesięć godzin misji i przerywników fabularnych, a także kilka lokacji.

Animacje Wiedźmina 3 i dodatków w liczbach

Meehow, 1 marca 2017, 11:55

Sebastian Kalemba, szef działu animacji w studiu CD Projekt RED, zdradził, że na potrzeby obu dodatków do Wiedźmina 3 – Serc z kamienia oraz Krwi i wina – ekipa deweloperska stworzyła ponad 7 tysięcy nowych animacji.

Wiedźmin 3 - premiera Edycji Gry Roku

Yossarian, 30 sierpnia 2016, 12:55

Dzisiaj ma premierę Edycja Gry Roku (GOTY) Wiedźmina 3. W skład pakietu wchodzi sam Dziki Gon i dwa duże dodatki do niego – Serca z kamienia oraz Krew i wino – jak również wszystkie pomniejsze DLC, które ukazały się krótko po premierze podstawki.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Game of the Year zadebiutuje 30 sierpnia

Jakub Mirowski, 11 sierpnia 2016, 19:06

Na 30 sierpnia wyznaczono datę premiery edycji Game of the Year gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W wydaniu tym, prócz podstawowej wersji produkcji, znajdą się także dwa duże dodatki, darmowe DLC oraz aktualizacje.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of the Year Edition zapowiedziane

luckie, 6 lipca 2016, 14:50

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma wkrótce wydanie Game of the Year Edition, wzbogacone o oba duże dodatki oraz wszystkie darmowe DLC i aktualizacje. Według nieoficjalnych źródeł ma się ono pojawić 26 sierpnia 2016 roku.

Konkurs wiedźmiński - do wygrania m.in. OST Wiedźmina 3 z autografem Marcina Przybyłowicza [zakończony]

Góral, 25 lutego 2016, 18:00

Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym tym razem możecie wygrać dodatek Serca z kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz płyty z muzyką z rzeczonej produkcji podpisane przez kompozytora Marcina Przybyłowicza.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przejmuje listę hitów PC. Top Empik - Tydzień 42 i 43

Przemysław Zamęcki, 26 października 2015, 19:29

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia wraz z podstawową wersją przygód Geralta zajęły pierwsze dwie pozycje na liście najlepiej sprzedających się gier w dwustu salonach sieci Empik w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi tytułami z uwzględnieniem podziału na poszczególne platformy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się nowej łatki, która poprawi walki z bossami [AKTUALIZACJA]

Pirlond, 22 października 2015, 12:55

Choć niedawno CD Projekt RED udostępniło obszerny patch do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu oznaczony numerkiem 1.10, deweloperzy wciąż usprawniają swoją grę. Przedstawiciele studia ujawnili, że pracują nad kolejną aktualizacją, która tym razem skoncentruje się głównie na wydanym jakiś czas temu rozszerzeniu Serca z Kamienia.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia za 10 zł w sklepie Uplay [Uaktualnienie: cena zmieniona na 39,99 zł]

luckie, 15 października 2015, 13:31

Dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przez jakiś czas był dostępny za niecałą dychę w sklepie Uplay. Zakupiony tam kod działa z wersją GOG.com. Obecnie cena gry wróciła do normy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – CD Projekt RED wysyła za Geraltem urzędnika podatkowego

luckie, 15 października 2015, 10:59

Na graczy, którzy wykorzystywali luki w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon do szybkiego wzbogacenia się, czeka niespodzianka. W dodatku Serca z Kamienia CD Projekt RED wysłało za Geraltem urzędnika podatkowego, by ukarał nieuczciwego wiedźmina grzywną.

Dzisiaj premiera dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Druga dostawa edycji pudełkowej w listopadzie

Meehow, 13 października 2015, 10:45

Dzisiaj premierę ma pierwszy duży dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zatytułowany Serca z Kamienia. Rozszerzenie można pobierać od godziny 1:00 czasu polskiego.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia zadebiutują 13 października o 1:00 w nocy

Góral, 12 października 2015, 15:10

Poznaliśmy dokładną godzinę premiery Serc z Kamienia - pierwszego dużego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Rozszerzenie ukaże się 13 października o godzinie 1:00 w nocy i będzie ważyć, w zależności od platformy sprzętowej, od 2 do 5 GB.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – zobacz nowy zwiastun dodatku

Ender, 6 października 2015, 18:23

Z okazji zbliżającej się premiery pierwszego rozszerzenia do gry Wiedźmin 3, zatytułowanego Serca z Kamienia, twórcy opublikowali jego nowy trailer, który zapowiada kolejne przygody Geralta i przedstawia nowe postacie oraz lokacje.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – posłuchaj głównego motywu

luckie, 2 października 2015, 10:19

Marcin Przybyłowicz, jeden z autorów soundtracku do Wiedźmina 3, opublikował w serwisie YouTube główny motyw z dodatku Serca z Kamienia. Oprócz tego da tam się odsłuchać fragmenty sesji nagraniowych do ścieżki dźwiękowej z rozszerzenia.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - nowe szczegóły, screeny i gameplay

Góral, 28 września 2015, 13:15

Studio CD Projekt RED zaprosiło nas na przedpremierowy pokaz Serc z Kamienia - wyczekiwanego dodatku do Wiedźmina 3. W związku z tym mamy dla Was nowe informacje, screeny oraz materiał wideo z fragmentami rozgrywki.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – co lista osiągnięć zdradza o dodatku?

Draug, 21 września 2015, 13:25

Studio CD Projekt RED opublikowało na Steamie nowe osiągnięcia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, związane z nadchodzącym wielkimi krokami dodatkiem Serca z Kamienia. Możemy dzięki temu poznać parę szczegółów na temat owego rozszerzenia.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia z konkretną datą premiery

Pirlond, 8 września 2015, 16:23

Przedstawiciele studia CD Projekt RED ujawnili konkretną datę premiery pierwszego z dwóch przygotowywanych przez deweloperów dużych rozszerzeń do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Dodatek Serca z Kamienia ukaże się 13 października i doczeka się też limitowanego wydania pudełkowego.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - nowe informacje na temat dodatku

Góral, 7 września 2015, 18:37

Poznaliśmy dwie nowe informacje związane z dodatkiem Serca z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zadania z rozszerzenia dostosowane będą do postaci na 30 poziomie doświadczenia, a dodatkowo mają być skalowane pod tryb New Game +.

Wiedźmin 3: Serca z kamienia – dodatek DLC niemal ukończony

Renox, 31 sierpnia 2015, 09:50

Travis Currit ze studia CD Projekt RED ujawnił w czasie tegorocznego PAX Prime, że pierwsze duże DLC do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu – Serca z kamienia – jest niemal gotowe. Co więcej, wygląda na to, że deweloperzy wkrótce poważnie rozpatrzą możliwość opracowania samodzielnej produkcji traktującej o występującej w omawianym tytule karcianej grze Gwint.

Wiedźmin 3 – Shani powróci w dodatku Serca z kamienia?

Meehow, 22 lipca 2015, 12:10

Subtelne przesłanki wskazują, że Shani – medyczka, która odgrywała sporą rolę w pierwszym Wiedźminie – wystąpi w pierwszym dużym fabularnym rozszerzeniu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pod tytułem Serca z kamienia.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – dodatki będą niemal tak długie, jak poprzednia część gry

shav, 10 lipca 2015, 20:20

Konrad Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt RED ujawnił, że przejście dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zajmie około 30 godzin. Tyle czasu zajmowało przejście poprzedniej części serii.

Wiedźmin 3: Dziki Gon z dwoma bardzo dużymi rozszerzeniami

Pirlond, 7 kwietnia 2015, 18:54

Choć Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu, deweloperzy ze studia CD Projekt RED już teraz postanowili ujawnić szczegóły dotyczące wspierania gry w przyszłości. Twórcy zapowiedzieli dwa duże dodatki do produkcji. Nie, nie będą to niewielkie DLC, ale rozszerzenia oferujące w sumie kilkadziesiąt godzin zabawy.