Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Splatterhouse

Wieści ze świata (Red Dead Redemption: Undead Nightmare, Age of Conan, Splatterhouse) 26/11/10

Jiker, 26 listopada 2010, 12:07

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierach Majin and the Forsaken Kingdom, Splatterhouse i Red Dead Redemption: Undead Nightmare, a także darmowym trialu Age of Conan: Rise of the Godslayer. Zapraszamy do lektury.

Sprzedaż Enslaved i Dead to Rights: Retribution sporo poniżej oczekiwań

Taven, 9 listopada 2010, 11:09

Namco Bandai nie ma powodów do zadowolenia z wyników finansowych swoich ostatnich tytułów. Dane dotyczące sprzedaży najnowszych gier firmy, jakie opublikował serwis Andriasang są w większości co najmniej niezadowalające – część z nich sprzedała się w znacznie niższych ilościach, niż się spodziewano.

Brutalny Splatterhouse trafił do tłoczni

Hed, 29 października 2010, 11:10

Japońska firma Namco Bandai ogłosiła, że gra Splatterhouse została ukończona i trafiła do tłoczni. Remake klasycznej chodzonej bijatyki zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych 23 listopada (Xbox 360, PlayStation 3), więc do polskich sklepów powinien trafić 3 dni później. W brutalnej produkcji wcielimy się w Ricka, który zawalczy o życie swojej dziewczyny.

Dokładna data premiery Splatterhouse

Sarge, 11 października 2010, 09:16

Poznaliśmy dokładną datę premiery Splatterhouse – remake’u gry akcji przez wielu uważanej za jednego z pionierów gatunku survival horrorów. Oryginał ukazał się pierwotnie na automatach w 1988 roku, a wydanie odnowienia było już wielokrotnie przekładane – dość powiedzieć, że na początku zapowiadano je na 2009 rok.

Wieści ze świata (God of War III, Killing Floor, Hearts of Iron II) 8/10/10

Jiker, 8 października 2010, 15:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze rozszerzenia do Hearts of Iron II, amerykańskim i europejskim debiucie Uncharted Waters Online, specjalnym bonusie dla nabywców God of War: Ghost of Sparta, a także dodatkach do Killing Floor. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Test Drive Unlimited 2, Hitman, Super Mario Galaxy 2) 25/05/10

Jiker, 25 maja 2010, 13:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocyjnej cenie Global Agenda, środzie w Xbox Live Arcade, publikacji ścieżki dźwiękowej do Super Mario Galaxy 2, a także kontynuacji filmowego Hitmana. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Left 4 Dead 2, MAG) 15/1/10

Jiker, 15 stycznia 2010, 11:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy weekend z Left 4 Dead 2, zapowiedź strzelaniny Eclosion, darmowe poziomy do Peggle Nights, plotki o Batman: Arkham Asylum w wersji Game of the Year, koniec sieciowego trybu Calling All Cars i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, Far Cry 3, Tekken 6) 25/11/09

Jiker, 25 listopada 2009, 15:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowi bohaterowie w Super Street Fighter IV, problemy z cyfrową wersją Assassin’s Creed: Bloodlines, o dewelopingu Far Cry 3, pięciolecie marki Killzone, nowy styl graficzny Splatterhouse i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiera wznowienia gry Splatterhouse ponownie opóźniona

Jiker, 14 października 2009, 07:10

Firma Namco Bandai poinformowała o kolejnym opóźnieniu premiery remake’u klasycznej gry akcji Splatterhouse. Produkcja, pierwotnie mająca się ukazać jeszcze w 2009 roku, trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych i w Europie dopiero w trzecim kwartale 2010 roku – a więc w okresie od 1 lipca do 30 września.

Premiera Splatterhouse przesunięta na 2010 rok

fsm, 18 czerwca 2009, 20:59

Interesujecie się tym ciekawym remakiem mającego już 21 lat tytułu, na bazie którego wyrosła choćby seria Resident Evil? Nie? Może i dobrze, bowiem zmagający się z trudnościami nowy Splatterhouse nie ukaże się w tym roku.

Pierwotni twórcy powracają do produkcji Splatterhouse

Jiker, 3 maja 2009, 10:50

Potwierdziły się plotki, sugerujące, że do ekipy zajmującej się dewelopingiem nowej, next-genowej wersji gry akcji Splatterhouse dołączyło kilka osób ze studia BottleRocket. Jest to o tyle dziwne, że na początku lutego cały zespół BottleRocket został odsunięty od produkcji z uwagi na niezadowolenie wydawcy, koncernu Namco Bandai, wynikające ze słabej jakości zaprezentowanego fragmentu kodu gry.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 marca 2009)

Jiker, 13 marca 2009, 11:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatek do F.E.A.R. 2 w pełni darmowy, europejski debiut World in Conflict: Soviet Assault, kolejne demo Call of Duty: World at War, Capcom planuje kolejne wznowienia klasycznych produkcji, plotki o kontynuacji Halo Wars i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lutego 2009)

Jiker, 10 lutego 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pierwszy dodatek do Sins of a Solar Empire opóźniony, Just Cause 2 dopiero w trzecim kwartale 2009 roku, Splatterhouse w rękach autorów Afro Samurai, data europejskiej premiery SOCOM Confrontation, pre-order Street Fighter IV w Sklepie Gry-OnLine i inne. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Splatterhouse pod ścianą, co dalej z grą?

Thorwalian, 8 lutego 2009, 13:57

Dziwne zamieszanie towarzyszyło w ostatnich dniach ciekawie zapowiadającej się grze Splatterhouse. W centrum uwagi znalazł się także jej deweloper, który na skutek niepotwierdzonych jeszcze informacji praktycznie przestał istnieć. Egzystencjalne problemy na szczęście wydają się nie dotyczyć samej gry.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 29 lipca 2008, 11:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór wiadomości ważnych i mniej ważnych, ale zawsze podanych w możliwie najkrótszy i najbardziej przystępny sposób. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o nowym sklepie internetowym JoWooD, szczegółach Splatterhouse, Multiwinii, najbliższych premierach w usłudze Xbox Live Arcade, datach premiery Wii Music i Afro Samurai, o starcie PS3 Greatest

Splatterhouse oficjalnie zapowiedziane

vampire, 30 maja 2008, 13:37

Niedawno pisaliśmy o zamieszczonej na okładce magazynu EGM informacji na temat powstającego remake'u starego hitu z automatów. Dziś już oficjalnie firma Namco Bandai zapowiedziała wydanie w przyszłym roku Splatterhouse, gry akcji przeznaczonej na konsole PS3 oraz X360. Za jej tworzenie odpowiedzialne jest studio BottleRocket Entertainment, znane z Xiaolin Showdown oraz Rise of the Kasai.

Namco Bandai przygotowuje remake kultowego Splatterhouse

Jiker, 23 kwietnia 2008, 14:31

Z informacji zamieszczonych na okładce czerwcowego numeru amerykańskiego magazynu Electronic Gaming Monthly wynika, że już wkrótce otrzymamy możliwość przetestowania remake’u pierwszej odsłony cyklu Splatterhouse. Next-genowe przygody Ricka Taylora wyprodukuje deweloper oryginału, czyli japońska firma Namco Bandai.