Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Batman: Arkham Knight

Seria Batman: Arkham trenduje na Steamie; powrót popularności po 12 latach

Przemysław Dygas, 4 marca 2022, 11:56

Gry z serii Arkham studia Rocksteady wracają do łask. Prawdopodobnie wiąże się to z kinową premierą świetnie przyjętego Batmana.

Zobacz Batmana na grafikach z anulowanego sequela Arkham Knight

Maycuzai, 9 listopada 2021, 19:04

Do sieci wypłynęły kolejne grafiki z anulowanego sequela Batman: Arkham Knight od studia WB Games Montreal, które obecnie pracuje nad zaplanowanym na przyszły rok Gotham Knights. Możemy na nich ujrzeć podstarzałego Batmana oraz jego domniemanego następcę.

Będzie nowa gra z Batmanem! Warner Bros. potwierdza Gotham Knights

Ender, 14 sierpnia 2020, 16:46

Warner Bros. miało potwierdzić, że w drugiej połowie tego miesiąca fani będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy kolejną grę z Batmanem od studia WB Games Montreal, zatytułowaną Gotham Knights.

Suicide Squad nową grą twórców Batman: Arkham

qjin, 7 sierpnia 2020, 15:23

Studio Rocksteady, twórcy gier z serii Batman: Arkham, ujawniło tytuł, nad którym pracowało w ostatnich latach. Jest nim Suicide Squad, który zostanie oficjalnie zapowiedziany podczas wydarzenia DC FanDome.

Plotka: nowa gra z Batmanem otrzyma system Nemesis z Śródziemia: Cienia Mordoru

Entelarmer, 2 lipca 2020, 13:19

Pojawił się kolejny przeciek na temat niezapowiedzianej gry z Batmanem. Z ujawnionych informacji wynika, że w nowej produkcji zagramy nie tylko Batmanem, a tytuł skorzysta z systemu Nemezis, znanego z Śródziemia: Cienia Wojny.

Nowy Batman - Bloomberg potwierdza termin zapowiedzi gry

Adrian Werner, 30 czerwca 2020, 12:54

Wiemy, kiedy zostanie zapowiedziana nowa gra z Batmanem. Wszystko wskazuje na to, że nastąpi to już w sierpniu, co potwierdza wcześniejsze plotki na ten temat.

Batman: Gotham Knights kolejną grą o mrocznym rycerzu

Aquma, 22 czerwca 2020, 08:26

Rejestracja dwóch nowych domen wskazuje, że kolejną produkcją o mrocznym rycerzu może być Batman: Gotham Knights. Wygląda na to, że dostaniemy też grę o zespole Suicide Squad.

Nowy Batman zostanie ujawniony w sierpniu - plotka

Adrian Werner, 17 czerwca 2020, 10:56

Pojawiły się plotki sugerujące, że studio WB Games Montreal wkrótce zapowie nową grę z Batmanem w roli głównej. Ujawnienie projektu ma się odbyć podczas sierpniowej imprezy DC FanDome.

Przeciek: nowy Batman będzie „miękkim rebootem” serii Arkham

Froozyy, 6 lutego 2020, 19:22

Serwis Geeks WorldWide podzielił się przeciekami na temat nowej gry o Batmanie, według których będzie ona „miękkim rebootem” znanej serii z Człowiekiem-Nietoperzem. Do produkcji trafią elementy ze skasowanej kontynuacji Arkham Knight. Pojawi się w niej również grywalna „Batfamily” oraz tryb kooperacji.

Darmowy Batman Arkham Knight w Epic Games Store bez Denuvo

Entelarmer, 23 września 2019, 19:06

Serwis DSOG donosi, że z wydania Batman: Arkham Knight w Epic Games Store zniknęło Denuvo. Nie trzeba było długo czekać, by internauci sprawdzili, czy niesławne zabezpieczenie antypirackie rzeczywiście wpływa na działanie gry.

Sześć gier z Batmanem za darmo w Epic Games Store

Vergil, 19 września 2019, 17:35

W Epic Games Store udostępniono za darmo sześć tytułów z Batmanem w roli głównej, których sugerowana cena to łącznie 418 zł. Oprócz kompilacji Batman: Arkham Collection na sprawdzenie czekają trzy pozycje spod szyldu LEGO Batman. Poza tym dowiedzieliśmy się, jakie produkcje będą czekać na nas za tydzień.

PlayStation Plus na wrzesień: Batman: Arkham Knight i Darksiders III

Ender, 28 sierpnia 2019, 18:24

Sony ogłosiło tytuły produkcji, które we wrześniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania dwóch gier akcji – Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III.

L.A. Noire: The VR Case Files na PSVR i skasowana gra Batman - wieści

AlexB, 14 sierpnia 2019, 15:04

Dziś piszemy o L.A. Noire: The VR Case Files, które prawdopodobnie zmierza na PlayStation VR oraz możliwym wycieku grafik ze skasowanego sequela Batman: Arkham Knight. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Batman Arkham Collection potwierdzone przez Rocksteady

Agnieszka Adamus, 8 lipca 2019, 19:00

Wczoraj, za sprawą serwisu Amazon, pojawił się przeciek, który zasugerował, że Batman Arkham Collection pojawić ma się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 we wrześniu tego roku. Dziś informacje te zostały potwierdzone przez producenta – studio Rocksteady.

Autorzy Batman Arkham Origins pracują nad nową odsłoną cyklu?

Adrian Werner, 4 grudnia 2018, 12:45

Powracają plotki o nowej grze z Batmanem w roli głównej. Wszystko wskazuje, że pracuje nad nią znane z Batman: Arkham Origins studio WB Games Montreal, a rolę antagonisty pełnić będzie Trybunał Sów.

Batman Arkham Universe nowym projektem studia Rocksteady?

Adrian Werner, 6 października 2018, 09:35

Pojawiły się plotki, że kolejną grą studia Rocksteady będzie Batman: Arkham Universe. Gra miałaby zostać ujawniona w przyszłym miesiącu.

Nie ma planów na kolejną część serii Batman: Arkham - twierdzi „głos” Batmana

Góral, 11 września 2017, 17:27

Aktor Kevin Conroy, udzielający swojego głosu Batmanowi w grach z serii Batman: Arkham, wyjawił, że choć ciężko w to uwierzyć, ale nie ma planów na stworzenie kolejnej odsłony cyklu.

Nowy Batman od WB Games Montreal zaliczył restart?

Adrian Werner, 1 maja 2017, 09:04

W sieci pojawiły się plotki, że studio WB Games Montreal jakiś czas temu zrestartowało nieujawniony projekt, mający być nową odsłoną cyklu Batman: Arkham. Taka gruntowna przeróbka gry oznaczałaby, że na jej premierę przyjdzie nam zapewne jeszcze sporo poczekać.

Wieści ze świata (Atari XL/XE Collector’s Edition, Vivendi / Gameloft, Batman: Arkham Knight) 30/5/2016

Draug, 30 maja 2016, 14:33

Dziś piszemy o kolekcjonerskiej reedycji starych polskich gier na Atari XL/XE od firmy Retronics, postępach Vivendi na drodze do przejęcia Gameloftu i Ubisoftu oraz o wydaniu Game of the Year Edition gry Batman: Arkham Knight. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Batman: Arkham Knight - kompendium wiedzy [Aktualizacja #12: informacje o łatkach, brak wersji Mac i Linux]

Góral, 28 maja 2016, 20:26

Zebraliśmy dla Was wszystkie najważniejsze informacje o czwartej części serii Batman: Arkham - Batman: Arkham Knight, tworzonej przez deweloperów z RockSteady Studios. Kompendium będzie stale aktualizowane, wraz z pojawianiem się kolejnych informacji.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, The Last of Us, Skywind) 4/2/2016

Draug, 4 lutego 2016, 14:30

Dziś piszemy m.in. o polskim turnieju w The Last of Us Remastered, kasacji wersji Mac i Linux gry Batman: Arkham Knight oraz prezentacji moda Skywind na kolejnym materiale wideo. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, Bombshell) 20/1/2016

Draug, 20 stycznia 2016, 13:24

Dziś piszemy m.in. o kolejnym patchu i małym DLC do Batman: Arkham Knight na PC oraz o osiągnięciu przez grę Bombshell złotego statusu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze cosplaye - Arkham Knight

Adrian Werner, 22 grudnia 2015, 09:18

W najnowszym wydaniu naszego cyklu cosplayowego gości Stevie Dee, który przebrał się ze Arkham Knighta z gry Batman: Arkham Knight.

Batman: Arkham Knight - jutro premiera DLC Season of Infamy

Jakub Mirowski, 21 grudnia 2015, 10:01

Firma Rocksteady zapowiedziała, że najnowsze rozszerzenie gry Batman: Arkham Knight, zatytułowane Season of Infamy, trafi do graczy 22 grudnia. Zaprezentowano także filmik, na którym możemy zobaczyć fragmenty rozgrywki z nadchodzącego DLC.

Wieści ze świata (Rocket League i Batman: Arkham Knight) 18/12/2015

Góral, 18 grudnia 2015, 18:53

Dziś piszemy o wielkiej popularności gry Rocket League, która wygenerowała już 50 milionów dolarów przychodu, oraz o nowym patchu dla PC-towego Batmana: Arkham Knight. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Batman: Arkham Knight na PC wreszcie naprawiony? Na to wygląda!

luckie, 25 listopada 2015, 09:03

Najnowsza aktualizacja do Batman: Arkham Knight w znacznym stopniu poprawiła działanie gry, jak donoszą fani. Patch poprzedził listopadową falę pakietów DLC, które da się już znaleźć na Steamie.

Batman: Arkham Knight na PC bez obiecanego wsparcia dla trybu SLI

Ender, 19 listopada 2015, 17:50

Producenci pecetowego portu gry Batman: Arkham Knight potwierdzili, że nie otrzyma ona wsparcia dla obsługi kilku kart graficznych w trybie SLI. Funkcja ta miała zostać dodana w nadchodzących łatkach, ale ze względu na trudności w implementacji prace nad nią zostały porzucone.

Batman: Arkham Knight na PC można zwracać bez względu na czas gry

Góral, 1 listopada 2015, 07:57

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zdaje sobie sprawę, że PC-towa wersja gry Batman: Arkham Knight w dalszym ciągu sprawia problemy. W związku z tym postanowiono umożliwić niezadowolonym klientom zwrócenie gry na Steamie do końca roku, bez względu na czas, jaki z nią spędzili.

Batman: Arkham Knight na PC wciąż z błędami

Entelarmer, 30 października 2015, 10:00

Po przedwczorajszym patchu dla wydania PC Batman: Arkham Knight pojawiły się doniesienia o wciąż obecnych problemach z wydajnością bądź uruchomieniem gry. Informacje te ma potwierdzać zespół Digital Foundry z serwisu Eurogamer, według którego ostatnia aktualizacja nie wprowadza niemal żadnych zmian w stosunku do wrześniowej łatki.

Posiadacze pecetowego Batman: Arkham Knight otrzymają wszystkie wcześniejsze odsłony serii

Adrian Werner, 29 października 2015, 08:59

W ramach przeprosin za fatalny stan pecetowego Batman: Arkham Knight po premierze, wydawca gry postanowił sprezentować nabywcom tego tytułu wszystkie wcześniejsze odsłony serii. W planach jest również darmowy dodatek DLC z nowymi wyzwaniami. Podczas przywracania produkcji do sprzedaży nie obyło się jednak bez zgrzytów i kontrowersji.

Batman: Arkham Knight na PC otrzyma dziś aktualizację i wróci do sprzedaży

luckie, 28 października 2015, 12:04

Pecetowy Batman: Arkham Knight jest już naprawiony, o czym świadczy decyzja firmy Warner Bros. o przywróceniu gry do sprzedaży. Najnowsza produkcja studia Rocksteady otrzyma dziś dużą aktualizację usuwającą najważniejsze problemy techniczne.

Pecetowy Batman: Arkham Knight powróci do sprzedaży 28 października

Adrian Werner, 25 października 2015, 08:49

Wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy do sprzedaży powróci pecetowa wersja Batman: Arkham Knight. Nastąpi to 28 października i tego samego dnia ukaże się także łatka poprawiająca większość błędów oraz problemów w grze.

Batman: Arkham Knight - poznaliśmy wszystkie nadchodzące dodatki

Góral, 17 października 2015, 09:00

Studio Rocksteady ujawniło wszystkie dodatki do Batman: Arkham Knight, które ukażą się w najbliższym czasie w ramach przepustki sezonowej. Jednocześnie potwierdzono, że pod koniec bieżącego miesiąca zadebiutuje patch, który przywróci do życia PC-tową wersję produkcji.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, Destiny, Longtail Studios w rękach Ubisoftu) 14/10/2015

Draug, 14 października 2015, 13:35

Dziś piszemy m.in. o październikowym patchu do gry Batman: Arkham Knight, który wprowadza nowości w wyzwaniach RR, detalach odnośnie mikropłatności w Destiny oraz przejęciu przez Ubisoft studia Longtail i przemianowaniu go na Ubisoft Halifax. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sprzedano po 5 milionów egzemplarzy Batman: Arkham Knight i Mortal Kombat X

Renox, 12 października 2015, 19:08

Serwis The Wall Street Journal ujawnił, że jak dotąd sprzedano na całym świecie po pięć milionów egzemplarzy gier Batman: Arkham Knight oraz Mortal Kombat X. Firma Warner Bros. pod koniec roku z całą pewnością nie będzie więc mogła narzekać na brak gotówki, tym bardziej że jej inna produkcja - LEGO Jurassic World - również cieszy się sporą popularnością.

Naprawiony Batman: Arkham Knight na PC jeszcze w październiku

Adrian Werner, 2 października 2015, 11:55

Firma Warner Bros. poinformowała, że pecetowa wersja Batman: Arkham Knight powróci do sprzedaży pod koniec miesiąca.

Batman: Arkham Knight - wersja pecetowa wróci do sprzedaży za kilka tygodni

Adrian Werner, 23 września 2015, 10:20

Studio Rocksteady poinformowało, że pecetowa wersja Batman: Arkham Knight powróci do sprzedaży za kilka tygodni. Ponadto ujawniono konkrety odnośnie nadchodzących dodatków DLC. Jeden z nich zaoferuje nową przygodę fabularną, w której pokierujemy Catwoman.

Batman: Arkham Knight na PC - udostępniono nowy patch

Entelarmer, 4 września 2015, 09:56

Na platformie Steam zadebiutował kolejny patch do pecetowego wydania gry Batman: Arkham Knight. Choć nie rozwiązuje wszystkich problemów, łatka znacząco poprawia wydajność gry.

Batman: Arkham Knight - wyciekł patch poprawiający wydajność gry

Entelarmer, 3 września 2015, 10:30

Studio Rocksteady przypadkiem zamieściło na platformie Steam patch do gry Batman: Arkham Knight. Choć został on błyskawicznie usunięty, część graczy zdołała go przetestować i potwierdziła, że rzeczywiście poprawia on działanie nieudanej pecetowej edycji ostatniej odsłony cyklu Arkham.

Batman: Arkham Knight na PC - nowy duży patch jest już testowany

Góral, 21 sierpnia 2015, 10:36

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że nowy duży patch do PC-towej wersji Batman: Arkham Knight jest już testowany i ukaże się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Łatka poprawi stabilność gry, umożliwi ustawienie maksymalnej liczby klatek animacji (30/60/90), zoptymalizuje zużycie pamięci VRAM i nie tylko.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, CoD Black Ops III, Star Citizen) 19/8/2015

Draug, 19 sierpnia 2015, 12:50

Dziś piszemy m.in. o sierpniowych i wrześniowych DLC do gry Batman: Arkham Knight, starcie beta testów Call of Duty: Black Ops III na PS4, restrukturyzacji wśród zespołów tworzących Star Citizen i uaktualnieniu aplikacji Xbox APP, które usprawnia streaming z XOne na PC. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nvidia pomaga przy opracowaniu poprawek dla pecetowej wersji Batman: Arkham Knight

Ender, 26 lipca 2015, 20:00

Inżynierowie firmy Nvidia mają współpracować blisko z producentami gry Batman: Arkham Knight przy poprawkach przygotowywanych dla pecetowego portu gry, który z powodu licznych błędów i fatalnej optymalizacji został niedługo po premierze wycofany ze sprzedaży.

Pecetowe Batman: Arkham Knight - kolejny patch ukaże się w sierpniu

Adrian Werner, 18 lipca 2015, 15:12

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że kolejny patch do pecetowej wersji Batman: Arkham Knight pojawi się w sierpniu i zawierać będzie głównie ulepszenia wydajności.

Batman: Arkham Knight i PlayStation 4 zdominowały w czerwcu amerykański rynek gier

Adrian Werner, 17 lipca 2015, 11:59

W czerwcu amerykański rynek zdominowała konsola PlayStation 4. Natomiast spośród gier największą popularnością cieszył się Batman: Arkham Knight.

Pecetowy Batman: Arkham Knight powróci do sprzedaży na jesieni?

Meehow, 16 lipca 2015, 11:05

Jak wynika z wewnętrznej korespondencji opublikowanej przez serwis Kotaku, firma Warner Bros. przewiduje powrót pecetowej wersji gry Batman: Arkham Knight na półki sklepowe nie wcześniej niż na jesieni.

Batman: Arkham Knight – DLC Batgirl: A Matter of Family debiutuje na PS4 i XONE

Meehow, 15 lipca 2015, 09:55

Batgirl: A Matter of Family, pierwszy dodatek fabularny do Batman: Arkham Knight, mogą już pobierać posiadający przepustkę sezonową użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One. Pozostali posiadacze tych platform będą musieli poczekać na premierę tego DLC do 21 lipca .

Batman: Arkham Knight - dodatki na PC ukażą się później; wydawca zmieni wewnętrzne procedury

Góral, 11 lipca 2015, 10:31

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała, że zamierza zmienić wewnętrzne procedury związane ze sprawdzaniem jakości wszystkich swoich gier. Jednocześnie zapewniono, że prace nad polepszeniem PC-towego Batman: Arkham Knight cały czas trwają, w związku z czym dodatki do tej wersji ukażą się dopiero wtedy, gdy gra wróci do sprzedaży.

Dodatek z Batgirl do Batman: Arkham Knight na nowym zwiastunie

Pirlond, 8 lipca 2015, 19:20

Do premiery Batgirl: A Matter of Family – pierwszego fabularnego DLC do gry Batman: Arkham Knight – pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możemy zobaczyć dodatek w akcji. Firma Warner Bros. opublikowała bowiem zwiastun rozszerzenia.

Gdyby nie Batman: Arkham Knight to... Top Empik - Tydzień 26 i 27

Przemysław Zamęcki, 8 lipca 2015, 10:36

Batman: Arkham Knight zgodnie z przewidywaniami zasiadl w fotelu lidera, tyle tylko, że na jednej platformie. Druga na razie musi obejść się smakiem. Zapraszamy do zapoznania się z listą bestsellerów sieci salonów Empik.

Batman: Arkham Knight - w dodatku Batgirl: A Matter of Family trafimy do nowej lokacji

Góral, 7 lipca 2015, 10:41

Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące Batgirl: A Matter of Family - pierwszego rozszerzenia do przygodowej gry akcji Batman: Arkham Knight. Dodatek przeniesie nas do zupełnie nowej lokacji Seagate Amusement Park, gdzie naszym zadaniem będzie uwolnienie porwanego komisarza Gordona.