Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Nosgoth

Nosgoth - darmowa gra z uniwersum Legacy of Kain wkrótce dokona żywota

Góral, 8 kwietnia 2016, 19:58

Nosgoth, sieciowa gra akcji osadzona w uniwersum Legacy of Kain, wkrótce zakończy swój żywot. Firma Square Enix poinformowała, że serwery będą działać do 31 maja bieżącego roku.

Legacy of Kain: Dead Sun - pół godziny rozgrywki z anulowanej gry

Pirlond, 23 lutego 2015, 19:20

W internecie pojawił się nowy materiał ze skasowanej w 2012 roku przez Square Enix gry Legacy of Kain: Dead Sun. Ponad półgodzinne nagranie prezentuje niewidziane nigdy fragmenty rozgrywki z nieukończonej wersji produkcji.

Wieści ze świata (Driver 5, Nosgoth, Dying Light) 4/2/2015

luckie, 4 lutego 2015, 13:13

Dziś piszemy m.in. o anulowanej grze Driver 5, popularności bety Nosgoth oraz aktualizacji do Dying Light. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Nosgoth, Void Destroyer, Trials Fusion) 23/1/2015

luckie, 23 stycznia 2015, 15:21

Dziś piszemy m.in. o starcie otwartej bety gry Nosgoth, premierze Void Destroyer oraz wprowadzeniu trybu wieloosobowego do Trials Fusion. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nosgoth – otwarte bata testy spin-offu serii Legacy of Kain

Renox, 14 stycznia 2015, 19:26

Firma Square Enix ogłosiła, że 21 stycznia rozpoczną się otwarte beta testy Nosgoth – trzecioosobowej gry akcji free-to-play w uniwersum serii Legacy of Kain. Informacja ta jest o tyle interesująca, że jak na razie omawianą produkcję może wypróbowywać tylko część zainteresowanych graczy w ramach zamkniętej bety.

Wieści ze świata (XCOM: The Board Game, Killzone: Shadow Fall, Nosgoth) 6/8/14

luckie, 6 sierpnia 2014, 14:26

Dziś piszemy o zapowiedzi XCOM: The Board Game, niewymagającym podstawki dodatku do Killzone: Shadow Fall oraz darmowym weekendzie i becie Nosgoth. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nosgoth - zobacz gameplay z darmowej gry akcji w uniwersum Legacy of Kain

Sarge, 7 lutego 2014, 10:38

Studio Psyonix zaprezentowało trwające łącznie niemal godzinę materiały wideo z darmowej gry sieciowej Nosgoth, która obecnie znajduje się w fazie zamkniętych testów alfa. Produkcja jest osadzona w uniwersum znanym z popularnej serii Legacy of Kain.

Wieści ze świata (Nosgoth, WWE 2K14, Dark Matter, Nintendo) 22/10/13

Sarge, 22 października 2013, 13:23

Dziś piszemy m.in. o podejściu firmy Nintendo do opcji Cross-Play, zamkniętych beta testach gry Nosgoth, przepustce Season Pass do WWE 2K14, a także możliwości zwrotu pieniędzy nabywcom Dark Matter w serwisie GOG.com. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nosgoth – oficjalnie zapowiedziano wieloosobową grę akcji w świecie Legacy of Kain

Draug, 25 września 2013, 21:17

Firma Square Enix w końcu oficjalnie zapowiedziała Nosgoth (wcześniej znane też jako War for Nosgoth), wieloosobową grę akcji TPP, osadzoną w uniwersum znanym z serii Legacy of Kain. Będzie to tytuł reprezentujący model darmowy z mikropłatnościami. Obecnie można zapisywać się na jego zamknięte beta testy.

War for Nosgoth – pierwsze informacje. Filmiki z anulowanej gry Legacy of Kain: Dead Sun

qjin, 14 sierpnia 2013, 16:56

Na oficjalnym forum firmy Eidos pojawiły się pierwsze informacje o nowym projekcie osadzonym w uniwersum Legacy of Kain – War for Nosgoth. Gra nie będzie reprezentantem ani gatunku MMORPG, ani MOBA. Do sieci wyciekły również filmiki prezentujące skasowaną grę Legacy of Kain: Dead Sun.

Nosgoth w bazie danych Steam i nie tylko. Odrodzenie cyklu Legacy of Kain stanie się faktem?

qjin, 27 maja 2013, 10:44

Powrót serii Legacy of Kain wydaje się coraz pewniejszy. Mamy kolejne pole do spekulacji, gdyż przypuszczalną odsłonę, zatytułowaną Nosgoth lub War for Nosgoth, odnotowano w bazie danych platformy Steam oraz na liście poprawek najnowszych sterowników AMD. Przypadek?