Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2015, 19:26

autor: Renox

Nosgoth – otwarte bata testy spin-offu serii Legacy of Kain

Firma Square Enix ogłosiła, że 21 stycznia rozpoczną się otwarte beta testy Nosgoth – trzecioosobowej gry akcji free-to-play w uniwersum serii Legacy of Kain. Informacja ta jest o tyle interesująca, że jak na razie omawianą produkcję może wypróbowywać tylko część zainteresowanych graczy w ramach zamkniętej bety.

21 stycznia ruszą otwarte beta testy gry Nosgoth. - Nosgoth – spin-off serii Legacy of Kain doczeka się otwartych beta testów - wiadomość - 2015-01-14
21 stycznia ruszą otwarte beta testy gry Nosgoth.

Do tej pory Nosgoth, trzecioosobową grę akcji w modelu free-to-play autorstwa studia Psyonix, mogła wypróbowywać tylko ta część graczy, która otrzymała dostęp do zamkniętej bety. Wydawca, firma Square Enix, poinformował jednak, że 21 stycznia o godzinie 19:00 naszego czasu uruchomione zostaną również otwarte testy dla wszystkich zainteresowanych tym projektem. Przedstawiciel zespołu deweloperskiego, Corey Davis, przyznał, że chęć zaoferowania rozgrywki na odpowiednio wysokim poziomie wymaga swoistego balansu, a najlepszym sposobem na jego osiągnięcie jest właśnie współpraca ze społecznością graczy za sprawą otwartych beta testów.

Powyższa wiadomość to bez wątpienia doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy na własną rękę zamierzają sprawdzić Nosgoth jeszcze przed jego oficjalną premierą (gwoli ścisłości, daty ukazania się tego tytułu na razie nie ogłoszono). Co istotne, niniejszym rewelacjom towarzyszyła także publikacja kilku nowych screenów z gry, które możecie zobaczyć poniżej.

Nosgoth – spin-off serii Legacy of Kain doczeka się otwartych beta testów - ilustracja #2
Nosgoth – spin-off serii Legacy of Kain doczeka się otwartych beta testów - ilustracja #3
Nosgoth – spin-off serii Legacy of Kain doczeka się otwartych beta testów - ilustracja #4
Nosgoth – spin-off serii Legacy of Kain doczeka się otwartych beta testów - ilustracja #5

Nosgoth to darmowa, trzecioosobowa gra akcji realizowana w konwencji free-to-play. Całość stanowi spin-off znanej serii Legacy of Kain, chociaż o kontynuowaniu zaimplementowanego tam wątku fabularnego mówić nie sposób. Światem Nosgoth wstrząsa wojna rozgrywająca się między ludźmi a wampirami. Zadaniem gracza jest opowiedzenie się po którejś ze wspomnianych frakcji i toczenie krwawych wojen o dominację nad całą krainą. Gra oferuje mroczny klimat, bardzo brutalnie prezentujące się potyczki i niezłej jakości warstwę wizualną. Premiera tylko na PC.