Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fight Night Champion

Fight Night – bokserska seria poszła w odstawkę

Olek, 25 maja 2013, 13:10

Koncern Electronic Arts nie planuje w najbliższym czasie kolejnej odsłony cyklu Fight Night. Priorytetem jest bowiem adresowana na konsole nowej generacji gra EA Sports UFC i na niej skupia się zespół deweloperski studia EA Canada.

Dragon Age II i Crysis 2 w tańszych seriach. Audiobook powieści Dragon Age: Rozłam

Sarge, 27 stycznia 2012, 12:30

Dragon Age II, Dead Space 2 oraz Crysis 2 to jedne z gier, które trafiły do tańszych serii firmy Electronic Arts. Polski dystrybutor z tej okazji udostępnił audiobook pierwszego rozdziału powieści Dragon Age: Rozłam.

Fight Night Champion wkroczył na polski ring

Adrian Werner, 4 marca 2011, 07:59

Nadszedł wreszcie dzień, na który od dawna czekali miłośnicy wirtualnego boksu w naszym kraju. Na rodzimych półkach sklepowych zadebiutowała bowiem gra Fight Night Champion.

Wieści ze świata (Killzone 3, Dawn of War II: Retribution, Yakuza 4) 2/02/11

Jiker, 2 lutego 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Realm of the Titans, Dragon Age Legends i Dawn of War II: Retribution, nowej odsłonie Super Mario Bros., a także długości głównego trybu fabularnego w Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Dzisiaj zagramy w demo Fight Night Champion

Kono, 1 lutego 2011, 12:45

Firma EA Sports udostępniła filmową zapowiedź nadchodzącego dema gry Fight Night Champion. Sama wersja demonstracyjna ukaże się dzisiaj w godzinach popołudniowych. W zwiastunie natomiast mamy przedsmak tego co nam ona zaoferuje.

Demo Fight Night Champion na początku lutego

Jiker, 24 stycznia 2011, 11:32

Game Informer, powołujący się na serwis PastaPadre, donosi, że firma Electronic Arts udostępni nam demo gry bokserskiej Fight Night Champion (X360, PS3). Z pozyskanych informacji wynika, że stanie się to odpowiednio 1 lutego (w przypadku Xbox Live i amerykańskiego PlayStation Network) oraz 2 lutego (europejskie PlayStation Network).

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Back to the Future, Final Fantasy XIV) 10/12/10

Jiker, 10 grudnia 2010, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskich premierach Knights Contract i Mass Effect 2 na PS3, kolejnych postaciach w adaptacji Back to the Future, świątecznej akcji w Killing Floor, efektownej nakładce na PlayStation Move, a także opóźnieniu debiutu Final Fantasy XIV w wersji na PS3. Zapraszamy do lektury.

Fight Night Champion tylko dla „dorosłych” graczy

Olek, 14 listopada 2010, 15:19

Kontynuacja bokserskiej serii Fight Night zapowiada się na najbrutalniejszą grę w dotychczasowym dorobku firmy EA Sports. Amerykańsko-kanadyjska organizacja Entertainment Software Rating Board zakwalifikowała Fight Night Champion do kategorii „M” (Mature). Oznacza to, że tytuł ten będzie dostępny wyłączenie dla graczy, którzy ukończyli 17. rok życia.

Zapowiedziano piątą odsłonę bokserskiego cyklu Fight Night

Jiker, 20 lipca 2010, 12:11

Firma EA Sports zapowiedziała oficjalnie nową, samodzielną odsłonę bokserskiego cyklu Fight Night. Część piąta, nosząca podtytuł Champion, zostanie opublikowana w przyszłym roku, w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3. Za jej produkcję odpowiedzialne jest kanadyjskie studio EA z siedzibą w Vancouver, mające w dorobku także czwartą edycję serii.