Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed Rivals

Wieści ze świata (Shinra Technologies, Need for Speed Rivals, Shadowrun: Dragonfall) 18/9/14

luckie, 19 września 2014, 13:26

Dziś piszemy m.in. o nowej usłudze cloudgamingowej od Square Enix, zapowiedzi Need for Speed Rivals: Complete Edition oraz wersji reżyserskiej Shadowrun: Dragonfall. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zwolnienia w studiu Ghost Games. Prace nad nową odsłoną Need for Speed wstrzymane?

Góral, 2 lutego 2014, 15:52

Jak donoszą źródła serwisu Polygon, deweloper odpowiedzialny za grę Need for Speed Rivals - studio Ghost Games - boryka się z problemami. Zespół uszczuplił się o część pracowników, a kolejni mają zostać oddelegowani do pomocy ekipie Visceral. Prace nad nową odsłoną serii Need for Speed zostały wstrzymane.

Need for Speed Rivals na PC, PS3 i X360 od dziś w sprzedaży

Sarge, 21 listopada 2013, 09:30

W Polsce mamy dzisiaj premierę gry Need for Speed Rivals w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Kolejna odsłona popularnej serii wyścigowej jeszcze w tym miesiącu zostanie wydana również na konsolach nowej generacji.

Need for Speed Rivals bez wsparcia dla kierownic i innych urządzeń

Sarge, 19 listopada 2013, 13:15

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Electronic Arts można wyczytać, że gra Need for Speed Rivals „nie będzie wspierać kierownic lub innych urządzeń peryferyjnych”. Niekoniecznie musi to oznaczać, że nie będą one działać z produkcją studia Ghost Games, ale wydawca nie daje gwarancji ich poprawnej współpracy.

Need for Speed Rivals - animacja ograniczona do 30 klatek na sekundę, w tym także na PC

Góral, 17 listopada 2013, 19:45

Serwis PCGamesHardware donosi, że płynność animacji w grze Need for Speed Rivals została ograniczona na wszystkich platformach sprzętowych do 30 klatek na sekundę, w tym także na komputerach PC. W zeszłym miesiącu pojawiły się informacje, że będzie jednak inaczej. Niestety nic z tego.

Need for Speed: Rivals ukazało się na PlayStation 4. Gra zbiera pochlebne opinie

Góral, 16 listopada 2013, 09:20

Firma Electronic Arts, wydawca gry Need for Speed: Rivals, udostępniła swoją najnowszą produkcję wyścigową użytkownikom konsoli PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych. Okazało się, że jest to jeden z najlepszych tytułów na next-genie firmy Sony.

Wieści ze świata (Need for Speed Rivals, Call of Duty: Ghosts) 14/11/13

Sarge, 14 listopada 2013, 13:15

Dziś piszemy m.in. o rozdzielczościach w konsolowych wersjach gier Need for Speed Rivals oraz Call of Duty: Ghosts, rozszerzeniu pakietu Humble WB Games Bundle, a także filmowej adaptacji Temple Run. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Need for Speed Rivals na PC pojedzie szybciej niż 30 klatek na sekundę?

Adam Zechenter, 24 października 2013, 20:24

W sprawie liczby klatek na sekundę w Need for Speed Rivals w wersji na PC obowiązywała do tej pory wersja producenta, studia Ghost Games. Według niego w nadchodzącej grze spod znaku Need for Speed maksymalna liczba klatek na sekundę wersjach gry na wszystkie platformy, w tym także i na PC, miała być taka sama i wynosić 30.

Need for Speed Rivals - nowy zwiastun demonstruje funkcję AllDrive

Adrian Werner, 20 października 2013, 17:42

Firma Electronic Arts wypuściła nowy zwiastun gry Need for Speed Rivals. Filmik koncentruje się na ukazaniu zalet funkcji AllDrive, która ma stanowić pomost między trybem solo, a rozgrywkami wieloosobowymi.

Need for Speed: Rivals – oficjalne wymagania sprzętowe

Ender, 15 października 2013, 18:30

Electronic Arts podało oficjalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji Need for Speed Rivals. Tytuł będzie potrzebować co najmniej 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Producenci zalecają przy tym instalację 64-bitowego systemu operacyjnego.

Need for Speed Rivals – ponad 160 kilometrów dróg i inne nowości

Draug, 8 października 2013, 18:07

Studio Ghost Games podzieliło się paroma nowymi informacjami na temat Need for Speed Rivals. Trochę światła rzucono na takie elementy gry jak wielkość świata, kształt dwóch dostępnych kampanii, a także odblokowywanie kolejnych samochodów.

Ghost Games chciałoby mieć wyłączność na tworzenie serii Need For Speed

Draug, 30 sierpnia 2013, 11:37

Studio Ghost Games oznajmiło, że chciałoby zachować wyłączne prawa do tworzenia gier z serii Need For Speed, aby utrzymać jednolity wizerunek marki. Oznaczałoby to, że Criterion nie zajmowałby się na powrót kolejnymi częściami, a serii przez jakiś czas nie czekałyby żadne rewolucyjne zmiany.

FIFA 14 oraz Need for Speed Rivals bez polskiej wersji językowej na konsolach nowej generacji

Ender, 29 sierpnia 2013, 19:50

Gry FIFA 14 oraz Need for Speed Rivals nie będą dostępne w języku polskim w edycjach na konsole nowej generacji. Oba tytuły otrzymają jednak spolszczenie w przypadku wersji na pozostałe platformy sprzętowe.

Need for Speed Rivals z opcjami modyfikowania wyglądu samochodów

Hed, 15 sierpnia 2013, 09:48

W Need for Speed Rivals pojawi się możliwość zmiany wyglądu zewnętrznego samochodów. Policjanci otrzymają za to kilka wersji każdego z pojazdów. Twórcy pokazali te funkcje na przykładzie nowych obrazków.

Need for Speed Rivals zaprezentowany w akcji. Kulisy produkcji filmu NFS

Sarge, 11 czerwca 2013, 11:15

Na konferencji firmy Electronic Arts podczas targów E3 w Los Angeles po raz pierwszy zaprezentowano rozgrywkę w grze Need for Speed Rivals. Oprócz tego pojawiła się wzmianka na temat filmu Need for Speed, w którym wystąpi Aaron Paul - aktor znany m.in. z serialu Breaking Bad.

Need for Speed Rivals – zapowiedziano nową grę z serii, premiera w listopadzie [news zaktualizowany]

Ender, 23 maja 2013, 16:40

Electronic Arts zapowiedziało oficjalnie Need for Speed Rivals, nową odsłonę jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Tytuł ukaże się w listopadzie na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerach PC, a także platformach nowej generacji.