Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2013, 09:20

autor: Góral

Need for Speed: Rivals ukazało się na PlayStation 4. Gra zbiera pochlebne opinie

Firma Electronic Arts, wydawca gry Need for Speed: Rivals, udostępniła swoją najnowszą produkcję wyścigową użytkownikom konsoli PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych. Okazało się, że jest to jeden z najlepszych tytułów na next-genie firmy Sony.

Wczoraj, wraz z konsolą PlayStation 4, na amerykańskim rynku zadebiutowała gra Need for Speed: Rivals w wersji na next-gena firmy Sony. W związku z tym opublikowano nowy zwiastun. Poznaliśmy także pierwsze recenzję najnowszej gry wyścigowej koncernu Electronic Arts.

Produkcja trafi na polski rynek w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC 21 listopada. Edycja na urządzenia nowej generacji ukaże się w Europie 29 listopada (PlayStation 4) oraz 22 listopada na Xboksie One, w krajach, w których będzie mieć oficjalna premiera urządzenia.

Tytuł, opowiadający o zmaganiach kierowców wyścigowych z policjantami, zbiera bardzo pozytywne opinie w serwisach internetowych. Obecnie może pochwalić się średnią ocen w serwisie Metacritic równą 84 punktom. Recenzenci chwalą przede wszystkim dużą ilość akcji, bardzo dobrą oprawę graficzną oraz tryb online. Poniżej prezentujemy wybrane noty:

Need for Speed: Rivals zebrało pochlebne opinie. - Need for Speed: Rivals ukazało się na PlayStation 4. Gra zbiera pochlebne opinie - wiadomość - 2013-11-16
Need for Speed: Rivals zebrało pochlebne opinie.

Need for Speed: Rivals ukazało się na PlayStation 4. Gra zbiera pochlebne opinie - ilustracja #3Need for Speed: Rivals to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. Pierwsza część, zatytułowana The Need for Speed, ukazała się na rynku pod koniec 1994 roku. W Późniejszych latach marka gościła na niemal wszystkich platformach sprzętowych – od handheldów, przez kilka generacji konsol stacjonarnych, po komputery PC. W 2009 roku firma Electronic Arts poinformowała, że przekroczono 100 mln sprzedanych egzemplarzy gier z tej serii.