Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2013, 17:42

autor: Adrian Werner

Need for Speed Rivals - nowy zwiastun demonstruje funkcję AllDrive

Firma Electronic Arts wypuściła nowy zwiastun gry Need for Speed Rivals. Filmik koncentruje się na ukazaniu zalet funkcji AllDrive, która ma stanowić pomost między trybem solo, a rozgrywkami wieloosobowymi.

Od premiery Need for Speed Rivals dzieli nas już niecały miesiąc. Firma Electronic Arts robi więc co może, aby zwiększyć zainteresowanie tym projektem. Najnowszym przejawem tych starań jest świeży zwiastun, koncentrujący się na funkcji AllDrive, która ma połączyć elementy multiplayer i trybu dla jednego gracza.

Opcja ta pozwoli w każdym momencie samotnej zabawy przeskoczyć do rozgrywek wieloosobowych. Odbędzie się to bez nieprzyjemnych konsekwencji, takich jaku utrata tego, co osiągnęliśmy wcześniej w kampanii. Dzięki AllDrive możliwe ma być zarówno ściganie się przeciwko innym graczom, jak i połączenie z nimi sił w trybie kooperacyjnym. Jednocześnie osoby preferujące rozgrywkę solo będą mogły zamknąć własną wersję wirtualnego świata przed innymi użytkownikami i rywalizować wyłącznie ze sztuczną inteligencją.

Need for Speed Rivals - nowy zwiastun demonstruje funkcję AllDrive - ilustracja #1

Need for Speed Rivals trafi do sprzedaży 19 listopada tego roku w wersjach na pecety oraz Xboksa 360 i PlayStation 3. Osoby pragnące nabyć edycje na konsole nowej generacji będą zmuszone poczekać kilka dni dłużej. 22 listopada zadebiutuje wydanie na Xboksa One, a 29 listopada na półki sklepowe wyjdzie wersja na PlayStation 4.

  1. Graliśmy w Need for Speed Rivals na PlayStation 4 - NFS na Frostbite 3 (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona internetowa gry Need for Speed Rivals