Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2013, 09:48

autor: Hed

Need for Speed Rivals z opcjami modyfikowania wyglądu samochodów

W Need for Speed Rivals pojawi się możliwość zmiany wyglądu zewnętrznego samochodów. Policjanci otrzymają za to kilka wersji każdego z pojazdów. Twórcy pokazali te funkcje na przykładzie nowych obrazków.

W Rivals zmienimy wygląd samochodów i odblokujemy nowe wersje wozów policyjnych. - Need for Speed Rivals z opcjami modyfikowania wyglądu samochodów - wiadomość - 2013-08-15
W Rivals zmienimy wygląd samochodów i odblokujemy nowe wersje wozów policyjnych.

Na stronie gry Need for Speed Rivals pojawił się wpis dotyczący powrotu do serii opcji modyfikowania wyglądu samochodów. Twórcy ze studia Ghost Games zdecydowali się na taki ruch ze względu na funkcję nazwaną AllDrive. Dzięki niej na drogach spotkamy znajomych, co da okazje, żeby popisać się posiadanym pojazdem i umiejętnościami. Osoby wcielające się w policjantów będą miały mniejsze pole do popisu w tym zakresie, ale też otrzymają parę rodzajów wozów.

Need for Speed Rivals z opcjami modyfikowania wyglądu samochodów - ilustracja #2

Członkowie Redview County Police Department nie będą mogli zmieniać wyglądu pojazdów. Zamiast tego, otrzymają możliwość odblokowania różnych wersji każdego samochodu. Na razie ujawniono dwie z nich: Patrol oraz Enforcer. Trzecia „klasa” zostanie pokazana na targach Gamescom. Samochody typu Patrol to zwykłe i najłatwiejsze do zdobycia modele. Wersja Enforcer ma cechować się wzmocnioną konstrukcją, co ułatwi zatrzymanie uciekinierów, oraz ładniejszym wyglądem.

Need for Speed Rivals z opcjami modyfikowania wyglądu samochodów - ilustracja #3

We wpisie wspomniano także o nowym bonusie, jaki mogą otrzymać osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na grę: Ultimate Racer Pack. Ta dodatkowa zawartość pozwoli zasiąść za kierownicą SRT Viper Time Attack. Oprócz tego w zestawie znajdziemy wygląd samochodu Colorful Dream oraz przydział tak zwanych Speed Points. Dostępność tego pakietu może zależeć od sklepu. Większość z powyższych elementów i atrakcji prezentują nowe obrazki.

  1. .Oficjalna strona Need for Speed

Need for Speed Rivals to nowa odsłona znanej serii gier wyścigowych, którą tworzy studio Ghost Games. W produkcji wcielimy się w kierowców wyścigowych lub policjantów, by ścigać się po ulicach otwartego świata – Redview County. Rivals kładzie nacisk na płynne przejście z rozgrywki solowej do trybu multiplayer, za co odpowiada system AllDrive. Premiera gry odbędzie się 19 listopada na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. W planach są też edycje na PlayStation 4 i Xbox One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.