Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Legend of Grimrock II

StarCry, FROST, Uplink OS, Wolfenstein: Blade of Agony i inne najlepsze modyfikacje

Adrian Werner, 13 grudnia 2016, 11:19

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy projekty do takich gier jak Fallout 4, SWAT 4, Crysis, Battlefield 1942, Doom II, Uplink, Amnesia: The Dark Descent, Jurassic Park: Operation Genesis, Crusader Kings II, Sid Meier’s Civilization IV czy Freedom Force vs 3rd Reich.

Interakcja z NPC-ami czyli "odgrywanie roli” w cRPG-ach

BattleAxe, 27 października 2014, 17:15

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób "odgrywa się role" w komputerowych RPG-ach? Na czym polega interakcja z postaciami niezależnymi i towarzyszami z drużyny?

Legend of Grimrock II - dziś premiera, sprawdź pierwsze recenzje

Góral, 15 października 2014, 11:38

Dziś wieczorem odbędzie się oficjalna premiera gry Legend of Grimrock II. W Internecie ukazały się już pierwsze recenzje produkcji studia Almost Human, które sugerują, że mamy do czynienia ze znakomitą kontynuacją świetnej produkcji.

Legend of Grimrock II – znamy datę premiery i wymagania sprzętowe

Renox, 17 września 2014, 16:23

Studio Almost Human ujawniło dokładną datę premiery oraz zalecane i minimalne wymagania sprzętowe gry Legend of Grimrock II. Oprócz tego deweloperzy opublikowali nowy zwiastun kontynuacji ciepło przyjętego dungeon crawlera z 2012 roku.

Legend of Grimrock 2 weszło w fazę beta

Jakub Mirowski, 22 sierpnia 2014, 09:38

Przedstawiciele fińskiego studia Almost Human poinformowali, że Legend of Grimrock 2, kontynuacja niezależnego hitu z 2012 roku, weszła w fazę beta. Niestety, szanse na przetestowanie gry przed premierą są niemalże zerowe.

Legend of Grimrock II w fazie alfa

Góral, 3 czerwca 2014, 12:57

Niezależne studio Almost Human poinformowało, że wyczekiwana gra RPG Legend of Grimrock II weszła w fazę alfa i można ją już ukończyć w całości. Niemniej przed deweloperami jeszcze masa pracy przy eliminowaniu błędów i dopieszczaniu wielu elementów produkcji.

Legend of Grimrock II – garść nowych informacji oraz screeny

Ender, 27 stycznia 2014, 21:15

Niezależne studio Almost Human ujawniło nową porcję informacji dotyczących Legend of Grimrock II, a także opublikowało trzy nowe screeny z produkcji. Dodwiedziliśmy się więcej o lokacjach w grze, nowym systemie awansowania postaci oraz ekwipunku.

Legend of Grimrock II na pierwszym screenie

Góral, 26 marca 2013, 18:02

Na oficjalnej stronie gry Legend of Grimrock opublikowano pierwszy screen z kontynuacji zeszłorocznej gry cRPG. Podzielono się także opowieścią o wstępnych projektach "dwójki".

Legend of Grimrock II zapowiedziane

Ender, 21 lutego 2013, 19:28

Studio Almost Human Games oficjalnie zapowiedziało, że prowadzi prace nad Legend of Grimrock II, drugą odsłoną klasycznego dungeon-crawlera, który okazał się jednym z największych ubiegłorocznych sukcesów niezależnych deweloperów.