Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Lightning Returns: Final Fantasy XIII trafiło na pecety

Adrian Werner, 11 grudnia 2015, 13:30

Półtora roku po premierze konsolowej doczekaliśmy się wydania pecetowej wersji gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Produkcja stanowi zwieńczenie trylogii japońskich RPG-ów zapoczątkowanej przez Final Fantasy XIII.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII na PC ukaże się 10 grudnia; znamy wymagania sprzętowe

Kamil Zwijacz, 20 listopada 2015, 11:03

Square Enix ujawniło datę premiery PC-towej wersji gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Produkcja ukaże się na Steamie 10 grudnia, a dzięki jej karcie produktu w sklepie firmy Valve poznaliśmy wymagania sprzętowe.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII – gra zadebiutuje na PC w grudniu

Krzysztof Nieradko, 19 października 2015, 18:25

Studio Square Enix ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premiery Lightning Reutrns: Final Fantasy XIII na PC. Pierwotnie deweloperzy zakładali, że wspomniana produkcja zadebiutuje na rynku jeszcze tej jesieni. Niestety, całość wymaga kilku dodatkowych szlifów, dlatego też zgodnie z najnowszymi informacjami gra ukaże się dopiero w grudniu tego roku.

Trylogia Final Fantasy XIII zadebiutuje na PC. Znamy wymagania sprzętowe [news zaktualizowany]

Krzysztof Nieradko, 18 września 2014, 19:39

Potwierdziły się niedawne doniesienia, jakoby trylogia Final Fantasy XIII już wkrótce miała pojawić się w wersji na komputery osobiste. Studio Square Enix ogłosiło, że część pierwsza udostępniona zostanie już 9 października, a pozostałe dwie – wiosną przyszłego roku. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe omawianego tytułu.

Final Fantasy XIII trafi na PC?

Krzysztof Nieradko, 17 września 2014, 12:17

Na oficjalnej stronie gry Final Fantasy XIII pojawiło się logo platformy Steam. Niewykluczone, że jest to wskazówka przemawiająca za pojawieniem się tego sztandardowego jRPG-a ze stajni Square Enix także na komputerach osobistych. Niestety nie wiemy, czy wiadomość ta odnosi się tylko do wspomnianej produkcji, czy może też do jej dwóch kontynuacji.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII debiutuje w Polsce

Łukasz Szliselman, 14 lutego 2014, 10:03

Gra Lightning Returns: Final Fantasy XIII trafiła dziś do Polski w wydaniu na PlayStation 3 i Xboksa 360. W naszym kraju tytuł dostępny jest wyłącznie po angielsku. Czy zwieńczenie historii różowowłosej Lightning można uznać za udane?

Najlepsze cosplaye - Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Adrian Werner, 4 lutego 2014, 19:52

W pierwszym w tym tygodniu odcinku naszego cyklu prezentujemy cosplay tytułowej bohaterki gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. W postać wcieliła się Neko-tin.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII - demo debiutuje na Xbox Live i PSN

Marcin Skierski, 21 stycznia 2014, 12:55

Firma Square Enix udostępniła demo gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Na razie znajduje się tylko w usłudze Xbox Live, a jutro po południu pojawi się na łamach europejskiego PlayStation Network.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII przesunięte na początek 2014 roku

Szymon Liebert, 6 czerwca 2013, 14:45

W nowym zwiastunie Lightning Returns: Final Fantasy XIII ujawniono, że gra wyjdzie nieco później niż pierwotnie zakładała firma Square Enix. Produkcja trafi do europejskich sklepów 14 lutego 2014 roku.

Flesz (28 grudnia 2012) – Diablo III, Slender, Final Fantasy, Minecraft

Szymon Liebert, 28 grudnia 2012, 22:10

Poświąteczny Flesz to jak zwykle porcja ciekawych informacji. Dzisiaj mówimy między innymi o dodatku z PvP do Diablo III i szczegółach Lightning Returns: Final Fantasy XIII.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII – znamy kolejne szczegóły

Łukasz Szliselman, 27 grudnia 2012, 11:00

Studio Square Enix wyjawiło dalsze szczegóły dotyczące Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Tym razem twórcy m.in. chwalą się systemem walki, opowiadają o wyposażeniu bohaterki, wpływie czasu na wygląd gry i rozmiarach świata.

Flesz (4 grudnia 2012) – Crysis 3, FF XIII-3, Metal Gear Rising, DayZ

Szymon Liebert, 4 grudnia 2012, 18:08

Flesz powraca z szybkimi newsami – dzisiaj o pecetowej wersji Crysis 3, szczegółach Lightning Returns: Final Fantasy XIII i samodzielnej wersji DayZ.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII – garść informacji prosto od twórców

Łukasz Szliselman, 3 grudnia 2012, 13:41

Twórcy Lightning Returns: Final Fantasy XIII, firma Square Enix, zdradzili nowe szczegóły dotyczące kolejnej odsłony słynnego cyklu jRPG. Tym razem dowiedzieliśmy się nieco więcej o świecie gry jako centralnym elemencie rozgrywki.

Nowe szczegóły dotyczące Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Łukasz Szliselman, 5 września 2012, 11:22

Kilka świeżych informacji o Lightning Returns: Final Fantasy XIII pojawiło się na łamach japońskiego tygodnika branżowego. Działania gracza będą miały duży wpływ na świat gry. Zmieni się też system walki, w której większy nacisk zostanie położony na akcję.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII – Square Enix zapowiada kolejną odsłonę Final Fantasy

Michał Kułakowski, 1 września 2012, 18:45

Square Enix zapowiedziało kolejną odsłonę swojej flagowej serii jRPG, zatytułowaną Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Gra zamknie wątki przedstawione w dwóch poprzednich częściach Final Fantasy XIII, wprowadzając przy tym wiele nowych elementów do rozgrywki. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Zapowiedź Final Fantasy XIII-3 jest tylko kwestią czasu?

Szymon Liebert, 29 stycznia 2012, 10:32

Jeden z popularnych magazynów o grach twierdzi, że zapowiedź gry Final Fantasy XIII-3 jest nieunikniona. Druga odsłona „trzynastki”, która trafi do sklepów w przyszłym tygodniu, kończy się bowiem słowami „ciąg dalszy nastąpi”.