Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Everybody's Gone to the Rapture

The Chinese Room wznawia działalność w ramach Sumo Digital

Entelarmer, 15 sierpnia 2018, 10:04

Firma Sumo Digital wykupiła studio The Chinese Room. Tym samym brytyjski deweloper wznawia aktywność po prawie roku stagnacji. W planach są dalsze prace nad wcześniej wstrzymanymi projektami oraz nowy, większy tytuł tworzony we współpracy między obiema firmami.

Zwolnienia w studiu The Chinese Room. Deweloper w tarapatach

Aquma, 25 września 2017, 08:57

Odpowiedzialne m.in. za głośne Everybody’s Gone to the Rapture oraz Dear Esther studio The Chinese Room zwolniło większość pracowników i ogłosiło, że wchodzi w okres ograniczonej aktywności twórczej.

Everybody's Gone to the Rapture dziś zaliczy PC-towy debiut

Góral, 14 kwietnia 2016, 13:47

Przygodówka Everybody's Gone to the Rapture od studia The Chinese Room zaliczy dziś wieczorem PC-towy debiut. Tytuł dostępny jest od sierpnia 2015 roku na konsoli PlayStation 4.

Everybody's Gone to the Rapture na PC - znamy wymagania sprzętowe

Entelarmer, 8 kwietnia 2016, 14:14

W sklepie Steam pojawiły się wymagania sprzętowe pecetowego wydania Everybody's Gone to the Rapture. Premiera przygodówki studia The Chinese Room w wersji na komputery osobiste ma nastąpić wkrótce.

Everybody’s Gone to the Rapture trafi na PC. Deweloperzy pracują nad izometrycznym RPG

Ender, 1 kwietnia 2016, 19:23

Deweloperzy gry Everybody’s Gone to the Rapture, która w ubiegłym roku ukazała się na PlayStation 4, oficjalnie potwierdzili, że w najbliższym czasie wydadzą jej wersję na PC. Równocześnie zapowiedzieli, że pracują nad klasycznym izometrycznym RPG zatytułowanym Total Dark.

Nowe sterowniki AMD Radeon Software Crimson Edition zdradzają istnienie Everybody's Gone to the Rapture na PC

luckie, 30 marca 2016, 10:44

Pojawiła się nowa wersja sterowników graficznych AMD Radeon Software Crimson Edition, oznaczona numerem 16.3.2. Co ciekawe, jej pierwotny opis zdradzał istnienie pecetowego portu gry Everybody's Gone to the Rapture.

Nominacje do nagród BAFTA – Wiedźmin 3 z szansą na siedem statuetek

Draug, 10 marca 2016, 14:00

Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) przedstawiła nominacje do growych nagród za 2015 rok (British Academy Games Awards). Wiedźmin 3: Dziki Gon ma szansę na siedem wyróżnień, ale liderem jest gra Everybody’s Gone to the Rapture, która otrzymała aż dziesięć nominacji.

Everybody's Gone to the Rapture na PC potwierdzone?

Entelarmer, 8 stycznia 2016, 13:00

W serwisie SteamDB pojawiła się aktualizacja wpisu Everybody's Gone to the Rapture, który uzupełniono o ilustrację z logiem gry. Zdaje się to potwierdzać pecetową konwersję nietypowej przygodówki studia The Chinese Room.

Half-Life 3, Final Fantasy X | X-2 HD Remaster i inne gry odkryte w bazie Steama

Góral, 7 grudnia 2015, 11:20

W serwisie SteamDB pojawiły się wpisy związane z steamowymi wersjami takich gier jak Half-Life 3, Final Fantasy X | X-2 HD Remaster, Everybody's Gone to the Rapture, Danganronpa: Trigger Happy Havoc czy też Danganronpa 2: Goodbye Despair, co sugeruje, że produkcje te zmierzają w kierunku PC-tów.

Everybody’s Gone to the Rapture – dzisiaj premiera apokaliptycznej przygodówki

Renox, 11 sierpnia 2015, 09:23

Dzisiaj ma miejsce premiera apokaliptycznej przygodówki zrealizowanej w konwencji FPP – gry Everybody’s Gone to the Rapture. Nowa produkcja studia The Chinese Room dostępna jest ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4. Dotychczasowe oceny serwisów branżowych dają nadzieję na bardzo dobrą produkcję.

Everybody’s Gone to the Rapture ukaże się 11 sierpnia

Arantasar, 12 czerwca 2015, 10:33

Everybody’s Gone to the Rapture, apokaliptyczna przygodówka z widokiem FPP i otwartym światem, zadebiutuje na rynku 11 sierpnia. Tytuł ukaże się jedynie na konsole PlayStation 4.

Everybody’s Gone to the Rapture na 13-minutowym gameplayu

luckie, 17 marca 2015, 11:14

Serwis IGN udostępnił 13-minutowy gameplay z Everybody’s Gone to the Rapture, eksploracyjnej przygodówki studia The Chinese Room. Nagranie skupia się na sposobie narracji gry oraz strukturze jej świata.

Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, Dying Light, Lineage Eternal) 12/2/2015

luckie, 12 lutego 2015, 12:55

Dziś piszemy m.in. o multiplayerowej mapie do Call of Duty: Advanced Warfare, trybie Hard w grze Dying Light oraz zamkniętej becie Lineage Eternal. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Everybody's Gone to the Rapture ukaże się najwcześniej w 2015 roku

Sarge, 4 lutego 2014, 12:30

Studio The Chinese Room twierdzi, że tegoroczna premiera gry Everybody's Gone to the Rapture jest „nierealna”. Oznacza to, że ta pierwszoosobowa przygodówka przygotowywana z myślą o PlayStation 4 zadebiutuje najwcześniej w 2015 roku.

Everybody's Gone to the Rapture nie dla pecetowców

luckie, 22 sierpnia 2013, 15:02

Everybody's Gone to the Rapture ukaże się jedynie na PlayStation 4. Odkąd studio thechineseroom trafiło do obozu firmy Sony, prace nad edycją pecetową zostały anulowane. Podstawową przyczyną tej decyzji jak zwykle okazały się pieniądze.

Everybody's Gone to the Rapture – nowa gra twórców Dear Esther zmierza na PlayStation 4

qjin, 20 sierpnia 2013, 20:09

Na konferencji koncernu Sony z okazji targów Gamescom zaprezentowano nowy zwiastun kolejnej nietuzinkowej gry twórców Dear Esther – Everybody's Gone to the Rapture. Niestety, poza enigmatycznymi scenami z rozgrywki i zapowiedzią tytułu na PlayStation 4 nie ujawniono żadnych świeżych informacji.

Twórcy Dear Esther zapowiedzieli Everybody's Gone to the Rapture, czyli grę o cichym końcu świata

Adrian Werner, 31 lipca 2012, 11:39

Znane z Dear Esther niezależne studio thechineseroom zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim gra Everybody's Gone to the Rapture, która opowie historię końca świata z perspektywy sennej brytyjskiej wsi.