Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Okami HD

Premiera Okami HD na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One

Entelarmer, 13 grudnia 2017, 11:59

Wczoraj zadebiutowały nowe wydania Okami HD, odświeżonej wersji klasyka studia Clover z 2006 roku. Od teraz z tytułem można zapoznać się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przy okazji przeglądamy też dotychczasowe recenzje gry.

Okami HD potwierdzone na PlayStation 4, Xboksa One i PC [aktualizacja - termin premiery w Europie i cena]

Góral, 12 września 2017, 14:16

Od jakiegoś czasu plotkowano, że Okami HD ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach. W magazynie Famitsu pojawiło się potwierdzenie tych doniesień, wraz z datą premiery gry w Japonii.

Okami HD ukaże się na PC?

Entelarmer, 8 września 2017, 13:33

Koreańska strona ratingowa dodała informacje na temat Okami HD. Według dodanych wpisów reedycja odświeżonego klasyka ukaże się nie tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale również na PC.

Okami HD ukaże się na obecnej generacji konsol?

Entelarmer, 14 sierpnia 2017, 18:53

Serwis Kotaku uzyskał informację na temat ponownego wydania Okami HD - odświeżonej wersji kultowej przygodowej gry akcji w japońskich klimatach. Tytuł miałby się ukazać przed gwiazdką na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Bayonetta 3 i Okami 2 następnymi projektami PlatinumGames?

Entelarmer, 20 czerwca 2016, 11:25

W trakcie minionych targów E3 Hideki Kamiya ze studia PlatinumGames zdradził plany przyszłych projektów swojego zespołu. Według japońskiego dewelopera twórcy rozważają stworzenie kontynuacji serii Bayonetta oraz Ōkami po wydaniu nadchodzącego Scalebound.

Wieści ze świata (Okami, Destiny, EverQuest Next, Nintendo) 25/4/13

Sarge, 25 kwietnia 2013, 13:55

Dziś piszemy m.in. o rychłym ogłoszeniu dotyczącym Okami, technologii SpeedTree w grze Destiny, współpracy zespołu Storybricks z firmą Sony Online Entertainment przy tworzeniu EverQuest Next, a także braku konferencji prasowej koncernu Nintendo na E3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Okami powróci na PS3 w wersji HD i z obsługą PlayStation Move – premiera jesienią

Hed, 20 czerwca 2012, 09:36

Gra Okami powróci na PlayStation 3 w wersji HD i z obsługą PlayStation Move. Remake produkcji Clover Studio zostanie wydany przez firmę Capcom pod koniec tego roku i będzie zawierał komplet trofeów. Wydawca podał też cenę i pokazał zwiastun Okami HD.