Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 października 2020, 20:28

autor: Entelarmer

Zamów darmowy adapter PlayStation Camera do PS5

Firma Sony uruchomiła stronę adaptera PlayStation Camera do PlayStation 5. Posiadacze PlayStation VR mogą złożyć bezpłatne zamówienie na to akcesorium.

Osoby składające zamówienia przedpremierowe na PlayStation 5 zapewne zdążyły już przygotować się na przyjęcie nowej konsoli Sony w swoich domach. Jeśli jednak rozważacie kontynuowanie zabawy z wirtualną rzeczywistością na tej platformie, nie obejdzie się bez dodatkowego akcesorium. Mowa o adapterze PlayStation Camera, który jest już dostępny za darmo do zamówienia poprzez oficjalną stronę PlayStation. Rzecz jasna dotyczy to tylko osób posiadających gogle PlayStation VR – przy rezerwowaniu swojego egzemplarza wymagane jest podanie numeru seryjnego zestawu (znajdziecie go na tylnym panelu modułu procesora PSVR). Adapter będzie niezbędny do gry w tytuły VR z PS4, takie jak Vader Immortal: A Star Wars VR Series oraz Marvel's Iron Man VR. Więcej informacji na temat urządzenia znajdziecie na oficjalnej stronie marki PlayStation.

Taki komunikat otrzymacie po złożeniu zamówienia. - Zamów darmowy adapter PlayStation Camera do PS5 - wiadomość - 2020-10-28
Taki komunikat otrzymacie po złożeniu zamówienia.