Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 14 stycznia 2021, 12:13

autor: Aquma

Samsung puścił tweeta z iPhone'a - to wpadka PR-owa

Samsung zaliczył pierwszą zabawną wpadkę w 2021 roku. Na oficjalnym kanale Samsung Mobile US na Twitterze pojawił się wpis opublikowany na urządzeniu konkurencji.

Wielkie firmy poświęcają dużo czasu i wysiłku, by kształtować swój wizerunek, ale nawet najlepszym zdarzają się wpadki. W takich kategoriach należy rozpatrywać tweet, który pojawił się na oficjalnym kanale Samsung Mobile US. Co ciekawe, źródłem problemu nie jest treść – ta jest dość standardowym pytaniem związanym z promocją dzisiejszego wydarzenia Samsung Unpacked, na którym zostaną zapowiedziane m.in. smartfony Galaxy S21. Chodzi o fakt, że aplikacja Twittera dodaje obok daty publikacji adnotację, na jakim urządzeniu został napisany post, a autor omawianego wpisu korzystał z… iPhone’a. Ciekawostkę wychwycił serwis MacRumors.

Samsung puścił tweeta z iPhonea - to wpadka PR-owa - ilustracja #1
Samsung też lubi iPhone’y. Źródło: https://twitter.com/macrumors/status/1349497194190045189?s=21

Błąd został szybko naprawiony (post został usunięty z kanału będącego jego oryginalnym źródłem), ale Internet zapewne nie zapomni Samsungowi tej zabawnej wpadki.

Samsung puścił tweeta z iPhonea - to wpadka PR-owa - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.