Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 stycznia 2014, 09:50

autor: Sarge

Nowe sterowniki od Nvidii (332.21 WHQL)

W sieci pojawiły się sterowniki GeForce 332.21 WHQL od firmy Nvidia, które tradycyjnie są dostępne na oficjalnej stronie internetowej. W nowych driverach wprowadzono profile SLI i obsługę technologii 3D Vision w wybranych grach.

Firma Nvidia udostępniła na oficjalnej stronie internetowej najnowsze sterowniki (332.21 WHQL) do swoich kart graficznych GeForce. Tym razem skupiono się na stosunkowo mało znaczących zmianach.

Nowe sterowniki od Nvidii (332.21 WHQL) - ilustracja #1

Oficjalna lista nowości mówi przede wszystkim o wprowadzeniu profilów SLI do czterech gier: Assetto Corsa, Eve Online, Plants vs. Zombies: Garden Warfare oraz Thief. Oprócz tego dodano obsługę technologii 3D Vision w Path of Exile oraz Injustice: Gods Among Us. Niestety, brakuje konkretnych informacji na temat ewentualnego zwiększenia wydajności w wybranych grach.

Pełny opis zmian i nowości zaimplementowanych w omawianych driverach znajdziecie tradycyjnie w pliku PDF udostępnionym na stronie producenta. Sterowniki są kompatybilne z systemami Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 oraz Windows Vista. GeForce 332.21 WHQL pobierzecie z oficjalnej strony internetowej firmy Nvidia.