Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 15 czerwca 2015, 19:39

Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall w usłudze EA Access

Podczas konferencji Microsoftu na E3 zapowiedziane zostały dwie gry, które już wkrótce pojawią się w ramach usługi EA Access. Będą to Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall.

Microsoft podczas swojej konferencji miał ciężkie zadanie – musiał dorównać Bethesdzie, która w swoim pierwszym występie na E3 zaprezentowała się fenomenalnie. Ale oferta giganta z Redmond również okazała się kusząca – prócz prezentacji świeżych tytułów, nowego kontrolera oraz przede wszystkim wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One, przedstawiono również kolejne tytuły, dostępne w usłudze EA Access.

Titanfall to jeden z dwóch nowych tytułów, dostępnych przez EA Access. - Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall w usłudze EA Access - wiadomość - 2015-06-15
Titanfall to jeden z dwóch nowych tytułów, dostępnych przez EA Access.

Usługa ta daje posiadaczom Xboksa One dostęp do szeregu produkcji ze stajni Electronic Arts za jedyne 5 dolarów miesięcznie, w dodatku dając szansę na wcześniejsze zagranie w wersje demonstracyjne oraz zniżki na niektóre gry od EA. Teraz w EA Access otrzymamy również jedną z najlepszych produkcji ubiegłego roku, Dragon Age: Inkwizycję, oraz Titanfalla – popularnego sieciowego FPS-a autorstwa Respawn Entertainment. Dla tych, którzy jeszcze nie są przekonani, Microsoft proponuje darmowy najbliższy tydzień na przetestowanie usługi (wyłącznie dla posiadaczy konta Xbox Live Gold). Wszystko, co trzeba zrobić, to pobrać aplikację EA Access – uzyskujemy wtedy dostęp do kilkunastu tytułów, które możemy odpalić bez żadnych opłat. Usługa pozwoli nam także zagrać wcześniej w nową część serii Need for Speed oraz Madden NFL.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi EA Access
  2. Konferencja Microsoftu na E3 2015 – oglądaj z nami o 18:30