Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 19:38

autor: Góral

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 zapowiedziane. Gra ukaże się na XOne, PS4 i PC-tach

Na konferencji Microsoftu, firma Electronic Arts zapowiedziała grę Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Produkcja ukaże się wiosną 2016 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią firma Electronic Arts ujawniła podczas konferencji firmy Microsoft Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Tytuł zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych wiosną 2016 roku. Nie zdradzono wszystkich szczegółów, ale zaprezentowano powyższy zwiastun. Miasteczko Suburbia zostało opanowane przez zombie i stało się Zomburbią. Naszym zadaniem będzie przywrócenie dawnego stanu rzeczy, co sprowadzi się do walki roślinkami z zabawnymi nieumarłymi.

Twórcy obiecali nowe tryby gry, w tym Herbal Assault przeznaczony dla 24 osób wcielających się w rośliny oraz Graveyard Ops – co-op dla 4 zombie broniących się przed falami przeciwników. Nie zabraknie singla, w którym powalczymy z SI, dostępny będzie split screen, pojawią się postacie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości (sześć nowych herosów) oraz unikalne, niewidziane wcześniej elementy. Wszystko to oczywiście uzupełnią nowe mapy (łącznie 12).

Przypominam, że pierwsza część Plants vs. Zombies: Garden Warfare to strzelanka przeznaczona głównie do zabawy w multiplayerze. Produkcja okazała się miłym zaskoczeniem, oferując przyjemną rozgrywkę, a do tego sprzedała się na samych Xboksach w ponad milionie egzemplarzy.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 zapowiedziane. Gra ukaże się na XOne, PS4 i PC-tach - ilustracja #2