Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Warlords: Battlecry II (PC)
OkładkaWarlords: Battlecry II (PC)

Warlords: Battlecry II PC

Warlords: Battlecry II jest kontynuacją wydanej w 2000 roku strategii czasu rzeczywistego (RTS) z elementami cRPG, stworzonej przez ekipę deweloperską Strategic Studies Group.

Strategiczne | RTS

Warlords: Battlecry II Premiera PC

12marca2002

pudełko PL

5czerwca2002

producent: Strategic Studies Group wydawca: Ubisoft wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Warlords Battlecry II to gra strategiczna z dużym naciskiem położonym na rozwój postaci głównego bohatera, czyli elementu typowego dla gier z gatunku cRPG. Na graczy czeka tu całkowicie nowa nieliniowa kampania o otwartym zakończeniu, w której wystąpi dwanaście różnych ras. Twórcy zadbali o udoskonalanie i dopracowanie wszelkich aspektów gry. Battlecry II oferuje nam 20 klas postaci głównego bohatera i poprawioną sztuczną inteligencję komputerowych przeciwników, którzy teraz posiadają własne tożsamości.

Zwiększyła się liczba jednostek o co najmniej 60 nowych (co daje łącznie prawie 140 jednostek), mogą one zdobywać doświadczenie, nowe poziomy i umiejętności (najlepsze w walce nagradzane są medalami) oraz istnieje możliwość przechodzenia najbardziej doświadczonych oddziałów do następnych misji. Ponadto zwiększyła się ilość i różnorodność budynków, czarów (każdy posiada własne unikalne efekty wizualne towarzyszące jego rzuceniu), których jest ponad 100, podzielonych na 11 sfer magii, a dla osób nieco słabiej wprawionych w sztuce magicznej zaimplementowano specjalny system automatycznego rzucania czarów.

  • Ponad 100 nowych unikalnych zdolności.
  • Nowy engine graficzny odpowiedzialny za prezentację terenu na którym toczy się rozgrywka – uwzględniona wysokość terenu oraz istnienie przeszkód.
  • Dwanaście odmiennych typów rozgrywki przeznaczonych dla trybu multiplayer, możliwość wspólnej zabawy do sześciu osób jednocześnie (IPX Lan, TCP/IP Lan, lub Internet).
  • Dołączony edytor map pozwalający na tworzenie własnych scenariuszy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 1078 głosów czytelników.

Warlords: Battlecry II cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Warlords: Battlecry II: 12+

Warlords: Battlecry II Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 128MB RAM
  • karta grafiki 8MB