Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Theatre of War 2: Centauro (PC)
OkładkaTheatre of War 2: Centauro (PC)

Theatre of War 2: Centauro PC

Rozszerzenie do RTS-a Theatre of War 2, skupiające się na operacjach wojennych z udziałem włoskiej 131. Dywizji Pancernej Centauro.

To jest dodatek do gry Theatre of War 2: Afryka.

Strategiczne | II wojna światowa | RTS

Theatre of War 2: Centauro Premiera PC

28sierpnia2009

producent: 1C Entertainment wydawca: 1C Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Centauro to pierwszy dodatek do strategii czasu rzeczywistego Theatre of War 2. Produkt pozwala nam powrócić do czasów II wojny światowej i pokierować 131. Dywizją Pancerną Centauro w okresie od grudnia 1942 r. do połowy maja 1943 r.

Centauro zawiera nową kampanię oraz zestaw misji dziejących się w Libii i Tunezji. Nasze podróże po północnej Afryce urozmaica ponadto zestaw dziesięciu premierowych map. Jako generał dywizji bierzemy udział w planowaniu wojennych kontrataków, obronie ważnych obiektów czy wysyłaniu żołnierzy do ataku z flanki.

Akcja dzieje się na otwartych terenach pustynnych, po których możemy przemieszczać się przy pomocy oryginalnych pojazdów z okresu II wojny, używając jednocześnie najlepszej dostępnej wówczas broni. Wśród maszyn, jakie tym razem dostarczyli nam programiści, pojawiły się m.in. działo Semovente M40, czołg Armato M13/40 i wóz pancerny Autoblinda AB 40. Łącznie w grze dostępnych jest dziesięć premierowych rodzajów sprzętu.

Tak jak podstawowa wersja Theatre of War 2, Centauro przedstawiono przy użyciu trójwymiarowego silnika graficznego. Wiele innych elementów dodatku również zaimportowano z „podstawki”, w związku z czym do jego uruchomienia wymagane jest uprzednie zainstalowanie ToW2.

Oczekiwania czytelników: 6.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Theatre of War 2: Centauro

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Theatre of War 2: Centauro Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista