Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka The Settlers IV Mission Pack (PC)

Settlers 4: Nowe misje PC

The Settlers IV Mission Pack

The Settlers IV: Mission Pack to dodatek do czwartej odsłony popularnego cyklu strategii czasu rzeczywistego. Deweloperzy ze studia Blue Byte Software przygotowali trzy nowe kampanie, na które składa się łącznie ponad 50 misji.

To jest dodatek do gry The Settlers IV.

Strategiczne | ekonomiczne | RTS | widok izometryczny | starożytność | 2D | multiplayer

PC Windows
Okładka The Settlers IV Mission Pack (PC)

producent: Blue Byte GmbH

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23lipca2001

23stycznia2002

pudełko PL

Pakiet dodatkowych misji do czwartej części sagi o małych osadnikach – The Settlers. Przywódca Mrocznego Plemienia Morbus został co prawda ostatecznie pokonany, jednak w raz z nim nie znikło całe plemię. Poszczególne jego odłamy nadal stanowią zdrożnie i sieją wszędzie zniszczenie. Na graczy czekają tu trzy nowe kampanie składające się w sumie z ponad 50 różnorodnych misji. Możemy zostać przywódcą Rzymian, Majów lub Wikingów, przy czym każda nacja ma do wykonania inne zadanie. Rzymianie muszą ostateczne pokonać Mroczne Plemię, Majowie muszą zatrzymać ofensywę Rzymian, a zdaniem Wikingów jest odkrycie antycznego świata. Szczególną nowością jest specjalny edytor, dzięki któremu gracze mogą sami tworzyć nowe mapy do gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 238 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Settlers 4: Nowe misje

Klasyfikacja PEGI Settlers 4: Nowe misje

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Settlers 4: Nowe misje

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 64MB RAM, 16MB akcelerator 3D

20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!
20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!

wiadomość26 lipca 2013

Tylko do końca dnia czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers! Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia zgłoszonych dotychczas prac.

Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!
Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!

wiadomość5 lipca 2013

Z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami tego cyklu zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie możecie zdobyć m. in. telefon Samsung Galaxy S4, tablet Asus Google Nexus 7 i prestiżową obecność w grze The Settlers Online!

The Settlers VI w 2007 roku

wiadomość10 października 2006

The Settlers dla Nintendo DS (premiera za około miesiąc) oraz The Settlers II: 10-lecie (polski debiut za szesnaście dni) dla PC to produkty, które niemiecka firma Blue Byte postanowiła zaserwować graczom z okazji dziesiątych urodzin swojej flagowej strategicznej serii. Nie są to jednak jedyne prezenty dla fanów, gdyż developerzy szykują jeszcze jedną grę spod znaku "Osadników".

Historia serii The Settlers - cz. 4
Historia serii The Settlers - cz. 4

wiadomość24 lutego 2005

Już wkrótce na rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiamy kolejne odsłony programu. Dzisiaj czas na część czwartą.

The New World - kolejny dodatek do Settlers IV

wiadomość19 września 2002

Ubi Soft ujawnił dziś kilka szczegółów dotyczących kolejnego dodatku do czwartej części słynnych Osadników. Otóż będzie on zatytułowany Settlers IV: The New World i ma być dostępny w zachodnich sklepach jeszcze w tym roku.