Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Swag and Sorcery (PC)

Swag and Sorcery PC

Swag and Sorcery to miks RPG i gry strategicznej, pozwalający na zarządzanie własnym miasteczkiem i grupką bohaterów w świecie fantasy. Tytuł został stworzony przez studio Lazy Bear Games, znane z Graveyard Keeper i Punch Club.

Strategiczne | elementy RPG | 2D | indie | side-scroll

PC Windows
Okładka Swag and Sorcery (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

czerwiec2019

Swag and Sorcery to prosta strategia z elementami gry RPG, utrzymana w konwencji fantasy. Tytuł jest kolejną produkcją ekipy Lazy Bear Studios, odpowiedzialnej dotąd za tytuły takie jak Graveyard Keeper i Punch Club. Wydawcą produkcji jest firma tinyBuild.

Mechanika

Swag and Sorcery to połączenie strategii i gry RPG. Gracz przenosi się do świata fantasy i zarządza stworzonym przez siebie miasteczkiem oraz grupą bohaterów. Rozgrywka polega tu przede wszystkim na umiejętnym zarządzaniu zasobami. Gracz trenuje i ekwipuje swoją drużynę i wysyła ją na coraz niebezpieczniejsze misje, gwarantujące coraz cenniejsze nagrody. Te pozwalają natomiast na dalszą rozbudowę miasteczka, wykupienie bądź stworzenie lepszego ekwipunku i czarów wspomagających oraz rozwój drużyny. Walka odbywa się automatycznie, a gracz może obserwować jej przebieg w widoku side-scrollowym i wspierać swoich bohaterów zaklęciami.

Kwestie techniczne

Podobnie jak i inne gry studia, tak i Swag and Sorcery charakteryzuje się prostą, przyjemną dla oka oprawą graficzną, przywodzącą na myśl produkcje z epoki konsol 16-bitowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Swag and Sorcery

12+

Wymagania sprzętowe Swag and Sorcery

PC Windows

Rekomendowane: Core i3 1.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza), 700 MB HDD, Windows 7/8/10