Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Stormfall: Rise of Balur (AND)
OkładkaStormfall: Rise of Balur (AND)

Stormfall: Rise of Balur

Sieciowa strategia czasu rzeczywistego na urządzenia mobilne, z akcją osadzoną w uniwersum znanym z gry przeglądarkowej Stormfall: Age of War.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | widok izometryczny | MMORTS | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stormfall: Rise of Balur Premiera

6sty2015

iOS AND

producent: Plarium wydawca: Plarium Strona oficjalna

Stormfall: Rise of Balur jest strategią czasu rzeczywistego typu MMO, stworzoną przez studio Plarium, której akcja rozgrywa się w uniwersum znanym z gry przeglądarkowej Stormfall: Age of War. Tytuł trafił między innymi na platformę AND i iOS, gdzie dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Fabuła

W Stormfall: Rise of Balur trafiamy do fantastycznego, rozdartego wojną uniwersum. Po upadku tytułowego imperium Stormfall, lordowie z całego świata muszą stawić czoła siłom zła. Gracz wciela się w obrońcę krainy Darkshine, a jego zadaniem jest poprowadzenie swoich oddziałów do walki z armią ciemności, dowodzoną przez złowrogiego Balura, oraz rywalizacja z innymi pretendentami do pozycji globalnego lidera.

Mechanika

Rozgrywka w Stormfall: Rise of Balur na platformie AND i iOS koncentruje się na rozbudowie królestwa, pozyskiwaniu niezbędnych surowców, zapewnieniu zaplecza technologicznego i powołaniu niezwyciężonej armii, w której skład wchodzi zarówno standardowa piechota, jak i bardziej zaawansowane, potężniejsze jednostki. Kraina nieustannie pada ofiarą ataków ze strony przeciwników, zatem musimy skupić się nie tylko na działaniach ofensywnych, lecz także na defensywie. Sukces może również zapewnić dyplomacja – możliwe jest nawiązywanie przyjacielskich stosunków z innymi graczami i dołączanie do funkcjonujących w świecie gry klanów.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by najeżdżać należące do pozostałych władców terytoria, podbijać skonstruowane przez nich fortece i w ten sposób budować rosnące w siłę królestwo. Dodatkową atrakcją są elementy zaczerpnięte z gatunku cRPG, w postaci opartych na indywidualnych przygodach misji – w ich trakcie mamy okazję lepiej poznać opracowaną na potrzeby gry fabułę. W produkcji zawarto także rozmaite, codzienne wyzwania – uczestnictwo w tych wydarzeniach gwarantuje dostęp do zróżnicowanych bonusów.

Kwestie techniczne

W Stormfall: Rise of Balur akcja prezentowana jest w rzucie izometrycznym. Tytuł cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, nieodstającą w żaden sposób od gatunkowych standardów – z dbałością o detale przygotowano zarówno poszczególne jednostki, jak i otoczenie.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Stormfall: Rise of Balur: 12+

Stormfall: Rise of Balur Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND