Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Stormfall: Age of War (WWW)
OkładkaStormfall: Age of War (WWW)

Stormfall: Age of War WWW

Gra strategiczna utrzymana w stylistyce fantasy. Rozbudowujemy miasto położone w pobliżu zamku i rekrutujemy jednostki potrzebne do stworzenia silnej armii zdolnej do zniszczenia wrogich posterunków oraz obrony własnych granic.

Strategiczne | fantasy | ekonomiczne | Facebook

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stormfall: Age of War Premiera WWW

30października2012

producent: Plarium wydawca: Plarium Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Stormfall: Age of War

Forge of Empires

Cultures Online

Empires & Allies (2011)

Stormfall: Age of War to przeglądarkowa gra strategiczna, której akcja toczy się na zdominowanych przez chaos Ziemiach Darkshire. Po upadku imperium Stormfall doszło do bezpardonowej walki o władzę między samozwańczymi pretendentami do tronu. Wcielamy się w jednego z nich i próbujemy pokonać rywali. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Kluczowy element rozgrywki stanowi zapewnienie właściwego rozwoju ekonomicznego osady poprzez gromadzenie surowców oraz stawianie kolejnych budynków. Umożliwiają one przede wszystkim tworzenie nowych jednostek z bogatej puli obejmującej między innymi paladynów, barbarzyńców, nekromantów czy smoki.

Dysponujemy określoną liczbą slotów na jednostki, więc istotną rolę odgrywa dobranie odpowiedniego składu oddziału zdolnego do poradzenia sobie w starciu z trudnymi przeciwnikami. Oprócz walki ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję wrogami często stajemy w szranki z innymi użytkownikami. Pokonanie ich zapewnia dodatkowy zastrzyk gotówki oraz punktów doświadczenia. Z kolei w momencie, gdy nasze królestwo zostanie zaatakowane przez innego gracza, to możemy liczyć na wsparcie ze strony znajomych z serwisu facebook.

Gra Stormfall: Age of War opiera się na systemie mikropłatności. W zamian za prawdziwe pieniądze kupujemy specjalną walutę pozwalającą na wybranie we wbudowanym sklepie specjalnych przedmiotów ułatwiających rozgrywkę.

Oprawa graficzna gry Stormfall: Age of War odbiega od podobnych produkcji z serwisu facebook i bardziej przypomina pecetowe tytuły z gatunku RTS z końca ubiegłego wieku.

Tryb gry: multiplayer  

Wymagania wiekowe Stormfall: Age of War: Odpowiednia dla każdego wieku.

Stormfall: Age of War Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook