Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCPS5XSX
Okładka Steelrising (PC)

Steelrising

Steelrising to RPG akcji opracowane przez studio Spiders, odpowiedzialne m.in. za The Technomancer i GreedFall. Produkcja osadzona została w alternatywnej wersji Paryża w czasach rewolucji francuskiej. Gracz wciela się w automaton o imieniu Aegis służący Marii Antoninie.

RPG | TPP | roboty | alternatywna historia | RPG akcji | XVIII wiek | Find Your Next Game

Okładka Steelrising (PC)

data premiery gry:

data nieogłoszona

PC PS5 XSX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Steelrising to RPG akcji osadzone w alternatywnej wersji naszego świata. Tytuł opracowany został przez francuskie studio Spiders, posiadające w swoim portfolio takie pozycje, jak The Technomancer i GreedFall. Wydaniem gry zajęła się firma Nacon.

Fabuła

Akcja przedstawiona w Steelrising ma miejsce w alternatywnej wersji Paryża. W tej rzeczywistości rewolucja francuska wciąż trwa, a powstańcy zmagają się z armią humanoidalnych automatonów podlegających rozkazom króla Ludwika XVI. Maszyny te terroryzują miasto oraz jego obywateli. Gracz wciela się w żeński automaton o imieniu Aegis, ochraniający królową Marię Antoninę.

Mechanika

Steelrising jest tytułem, który główny nacisk kładzie na eksplorację i walkę. Gracz może swobodne przemierzać ulice Paryża i wykonywać kolejne misje fabularne. W niektórych miejscach może on natrafić także na sekretne przejścia prowadzące do nowych lokacji. Oczywiście w grze nie brakuje także walki. W czasie starć z przeciwnikami korzystać można z siedmiu różnych rodzajów broni wbydowanych w ciało naszego automatona.

Z biegiem rozgrywki postać zdobywa doświadczenie, które pozwala awansować jej na wyższy poziom i odblokowywać nowe umiejętności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Steelrising

Wymagania wiekowe Steelrising

16+

Weź udział w testach nowej gry twórców RPG GreedFall
Weź udział w testach nowej gry twórców RPG GreedFall

wiadomość5 lutego 2021

Studio Spiders rozpoczęło poszukiwania chętnych do testów SteelRising, czyli action RPG-a osadzonego w alternatywnej wersji rzeczywistości. Zgłosić może się każdy zainteresowany.

SteelRising nową grą studia Spiders. Jest zwiastun i pierwsze informacje
SteelRising nową grą studia Spiders. Jest zwiastun i pierwsze informacje

wiadomość7 lipca 2020

Podczas wydarzenia Nacon Connect zadebiutował pierwszy zwiastun najnowszej gry francuskiego studia Spiders pod tytułem SteelRising. Będzie to action RPG osadzony w samym środku pochłoniętego rewolucją clockpunkowego Paryża.

PC
PS5
XSX