Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka PC Building Simulator: Esports Expansion (PC)
OkładkaPC Building Simulator: Esports Expansion (PC)

PC Building Simulator: Esports Expansion PC

Esports Expansion to dodatek do gry PC Building Simulator. W rozszerzeniu zabawa obraca się wokół budowania pecetów dla drużyn esportowych oraz pomagania zawodnikom podczas turniejów. Grę stworzyło studio FuturLab.

To jest dodatek do gry PC Building Simulator.

Symulacje | FPP | ekonomiczne | maszyny i urządzenia | indie

PC Building Simulator: Esports Expansion Premiera PC

4sierpnia2020

Steam

4sierpnia2020

producent: FuturLab wydawca: The Irregular Corporation Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do PC Building Simulator: Esports Expansion

Car Mechanic Simulator 2018

Esports Life Tycoon

ElectriX: Electro Mechanic Simulator

PC Building Simulator: Esports Expansion to dodatek do popularnego symulatora składania PC-tów. Rozszerzenie opracowało studio FuturLab, znane m.in. z Peaky Blinders: Mastermind oraz Velocity.

Mechanika

Zgodnie z tytułem, dodatek pozwala na wcielenie się w osobę zatrudnioną jako wsparcie techniczne drużyny esportowej. Gdy zaczynamy zabawę zespół nie ma wielkich osiągnięć, ale z naszą pomocą szybko zacznie odnosić coraz większe sukcesy. Aby to osiągnąć konieczne będzie jednak spełnianie oczekiwań zawodników, ich menadżera oraz sponsorów.

Przed każdymi zawodami gracz spędza czas w warsztacie konstruując pecety według zaleceń otrzymywanych przez wiadomości na telefon oraz emaile. Ma także okazję dodatkowo zarobić wypełniając poboczne zadania dla menadżera i zawodników, ale priorytetem pozostaje budowanie konfiguracji, które ułatwią wygrane podczas esportowych rywalizacji.

Gracz towarzyszy drużynie także podczas turniejów. Za kulisami musi błyskawicznie wykonywać ostatnie modyfikacje, biorąc pod uwagę zarówno prośby zawodników, jak i wymagania sponsorów. Potem zajmuje się ustawianiem pecetów na arenie, tak aby np. uniknąć posadzenia obok siebie dwóch nieznoszących się graczy. Następnie śledzi same mecze, sprawdzając, czy jego usługi nie będą potrzebne w trakcie przerw.

Odnoszone podczas zawodów sukcesy zwiększają profil drużyny, zapewniając nam większy budżet oraz łatwiejszy dostęp do sponsorów. Twórcy dodatku uzyskali licencje wielu dużych producentów, dlatego w dodatku możemy bawić się sprzętem takich marek jak AMD, ASUS / Republic of Gamers, ASRock, COLORFUL, CORSAIR, EVGA, G.SKILL, HyperX, MSI, NVIDIA, NZXT, Raijintek czy Razer.

Tryby gry

PC Building Simulator: Esports Expansion oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Esports Expansion to dodatek niesamodzielny. Oznacza to, że do zabawy wymagane jest posiadanie pełnej wersji gry PC Building Simulator.

Tryb gry: single player  

PC Building Simulator: Esports Expansion cena w dniu premiery: 46,99 PLN

Klasyfikacja PEGI PC Building Simulator: Esports Expansion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

PC Building Simulator: Esports Expansion Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 285 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7