Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONEPS4
Okładka My Eyes on You (PC)
OkładkaMy Eyes on You (PC)

My Eyes on You

Przygodowa gra akcji utrzymana w klimatach noir. My Eyes on You jest dziełem niezależnego ukraińskiego studia Storymind Entertainment, w którego skład weszły osoby pracujące wcześniej nad Metro: Last Light, Wiedźminem 3 oraz serią S.T.A.L.K.E.R.

Akcji | TPP | noir | kryminalne | elementy przygodowe | indie | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Eyes on You Premiera

anulowana

PC PS4 XONE

My Eyes on You jest przygodową grą akcji opracowaną przez niezależne ukraińskie studio Storymind Entertainment. W skład tego zespołu wchodzą osoby, które wcześniej pracowały nad tytułami pokroju Metro: Last Light, Wiedźmin 3: Dziki Gon czy wreszcie nad produkcjami spod szyldu S.T.A.L.K.E.R. Opisywana pozycja jest debiutanckim projektem studia i pojawiła się między innymi na platformie PS4, PC i XONE.

Fabuła

Akcja My Eyes on You toczy się w alternatywnej wersji Chicago, inspirowanej głośnym filmem Blade Runner. Wcielamy się Jordana Adaliena, analityka pracującego dla FBI, który przybywa tutaj, aby rozwikłać sprawę morderstwa popełnionego przed laty przez nieuchwytnego sprawcę, znanego jako Człowiek w Czerwonej Masce (w oryginale – Man in the Red Mask).

Opowiedziana w grze historia ma nieliniowy przebieg determinowany przez wybory dokonywane w toku zmagań. Od podejmowanych przez gracza decyzji zależy nie tylko to, jaką ścieżką podąży fabuła (może ona obrać mniej lub bardziej mistyczny kierunek), lecz również to, do którego z jej zakończeń uda się doprowadzić.

Mechanika

W wydanym na platformie PS4, PC i XONE My Eyes on You akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy przemierzamy zróżnicowane lokacje – mowa zarówno o pełnych tajemnic uliczkach Chicago utrzymanego w stylistyce neo-noir, jak i o przedmieściach. Ważną rolę odgrywają również rozmowy prowadzone z postaciami neutralnymi (które mogą stanowić cenne źródło wskazówek) oraz rozwiązywanie zagadek.

Ponadto w grze pojawiają się elementy skradankoweJordan musi ukrywać się przed przeciwnikami i przemykać za ich plecami. Co ciekawe, bohater cierpi na rozmaite przypadłości – w stresujących sytuacjach jego umysł zaczyna płatać mu figle, czego owocem są halucynacje.

Kwestie techniczne

My Eyes on You cechuje się przyzwoitej jakości grafiką. Dopełnieniem jej oryginalnego stylu jest elektroniczny soundtrack.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe My Eyes on You: 18+

PC
PS4
XONE