Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcji3DS
Okładka Monster Hunter Generations (3DS)
OkładkaMonster Hunter Generations (3DS)

Monster Hunter Generations 3DS

Kolejna odsłona popularnej serii trzecioosobowych gier akcji z elementami RPG, która, począwszy od trzeciej części cyklu, rozwijana jest głównie na handheldach firmy Nintendo.

Akcji | TPP | fantasy | hack'and'slash | elementy RPG | kooperacja | tytuły ekskluzywne Nintendo

Monster Hunter Generations Premiera 3DS

28listopada2015

producent: Capcom wydawca: Capcom Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Monster Hunter Generations

Monster Hunter 4

Heroes of Ruin

One Piece: Unlimited World Red

Monster Hunter Generations to kolejna odsłona słynnej serii gier RPG akcji, zapoczątkowanej w 2004 roku grą Monster Hunter na konsolę PlayStation 2. Tym razem jest to produkcja dedykowana handheldowi Nintendo 3DS. Akcja ponownie rozgrywa się w fantastycznym świecie, w którym czeka na nas kolejna niesamowita przygoda. Pieczę nad projektem sprawował Yasunori Ichinose – reżyser wcześniejszych przenośnych odsłon serii.

Rozgrywka nie odbiega od standardów wypracowanych w poprzednich częściach. W związku z tym podczas zabawy wykonujemy rozmaite misje, w których nierzadko musimy mierzyć się z rozmaitymi potworami. Centrum wypadowym jest położona w górach wioska Beruna, ale oprócz niej trafiamy także do kilku innych osad znanych z poprzednich odsłon serii. Twórcy zatroszczyli się również o kilka nowości, które jednak znane są już miłośnikom Monster Hunter. Bronie w Monster Hunter Generations posiadają bowiem cztery unikalne zestawy ruchów nazwane Hunting Styles, będące odpowiednikami Skill Ranks z gry Monster Hunter Frontier G8. Dodatkowo system ten uzupełniany jest przez Hunting Technique, który z kolei powinien być znany fanom serii jako Finishery z Monster Hunter Online.

Produkcja wykorzystuje technologię zastosowaną w grze Monster Hunter 4G, oferując wysokiej jakości, trójwymiarową oprawę graficzną.

Ostatnia modyfikacja 8 czerwca 2015

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Monster Hunter Generations: Odpowiednia dla każdego wieku.